Res | ||||
---|---|---|---|---|
2. | 08.00 | F16 - A | Djurgårdens FF IF F16-4 blå - Ekerö IK Vit | |
5. | 08.25 | F16 - A | IF Brommapojkarna Smedis - Kallhälls FF blå | |
8. | 08.50 | F16 - B | Ekerö IK Blå - Djurgårdens IF FF DIF F2016-4 röd | |
11. | 09.15 | F16 - B | Kallhälls FF vit - Spånga IS F16 -1 | |
14. | 09.40 | F16 - A | Djurgårdens FF IF F16-4 blå - IF Brommapojkarna Smedis | |
17. | 10.05 | F16 - A | Ekerö IK Vit - Kallhälls FF blå | |
20. | 10.30 | F16 - B | Djurgårdens IF FF DIF F2016-4 röd - Spånga IS F16 -1 | |
22. | 11.00 | P14 - A | IF Brommapojkarna Lag 5 - Kallhälls FF Vit | |
25. | 11.25 | P14 - C | Kallhälls FF Blå - Kallhälls FF Röd | |
28. | 11.50 | P14 - A | Kallhälls FF Vit - Ekerö IK Gul | |
31. | 12.15 | P14 - C | Kallhälls FF Röd - Älta IF Vit | |
34. | 12.40 | P14 - A | Älta If Svart - Kallhälls FF Vit | |
37. | 13.05 | P14 - C | Älta IF Vit - Ekerö IK Blå | |
40. | 13.30 | P14 - A | IF Brommapojkarna Lag 5 - Älta If Svart | |
43. | 13.55 | P14 - C | Älta IF Vit - Kallhälls FF Blå | |
46. | 14.20 | P14 - A | Ekerö IK Gul - IF Brommapojkarna Lag 5 | |
49. | 14.45 | P14 - C | Brommapojkarna BP5 - Älta IF Vit | |
52. | 15.15 | F12 - lätt - A | IF BP F12-8 - IFK Lidingö Syd | |
55. | 15.40 | F12 - medel - B | Segeltorps IF Vit - IF Brommapojkarna BP2 | |
58. | 16.05 | F12 - medel - C | Täby FK Lag 2 - Viggbyholm Röd | |
61. | 16.30 | F12 - medel - A | Sickla IF Röd - IFK Viksjö 3 | |
64. | 16.55 | F12 - medel - B | Kallhälls FF Lag 2 - Segeltorps IF Vit | |
67. | 17.20 | F12 - lätt - A | Sickla IF Blå - IF BP F12-8 | |
70. | 17.45 | F12 - medel - A | Sickla IF Röd - Segeltorps IF Blå | |
73. | 18.10 | F12 - medel - C | Värmdö IF - Täby FK Lag 2 | |
76. | 18.35 | F12 - lätt - A | IF BP F12-8 - Viggbyholm Vit | |
79. | 19.00 | F12 - medel - B | Sollentuna Fk - Segeltorps IF Vit | |
82. | 19.25 | F12 - medel - C | Täby FK Lag 2 - IFK Viksjö 2 | |
85. | 19.50 | F12 - medel - A | Segeltorps IF Blå - IFK Viksjö 3 | |
88. | 20.15 | F12 - medel - B | Segeltorps IF Vit - Täby FK Lag 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
92. | 08.00 | P16 - A | Sköndals IK FK Sandåkra - Rydbo IF Svart | |
95. | 08.25 | P16 - C | Apollon Solna FK Svart - Kallhälls FF Kallhäll P16 Vit Lag 1 | |
98. | 08.50 | P16 - A | Rydbo IF Svart - Kallhälls ff P16 blå 1 | |
101. | 09.15 | P16 - C | Kallhälls FF Kallhäll P16 Vit Lag 1 - Vendelsö IK Vit | |
104. | 09.40 | P16 - A | Vasalund United - Rydbo IF Svart | |
107. | 10.05 | P16 - C | Vendelsö IK Vit - Assyriska FF Babylon 1 | |
110. | 10.30 | P16 - A | Sköndals IK FK Sandåkra - Vasalund United | |
113. | 10.55 | P16 - C | Vendelsö IK Vit - Apollon Solna FK Svart | |
116. | 11.20 | P16 - A | Kallhälls ff P16 blå 1 - Sköndals IK FK Sandåkra | |
119. | 11.45 | P16 - C | Rydbo IF Röd - Vendelsö IK Vit | |
122. | 12.15 | F14 - A | Ekerö IK Blå - Sätra SK | |
125. | 12.40 | F14 - C | Assyriska FF - Sollentuna FK Röd | |
128. | 13.05 | F14 - A | Sätra SK - Hässelby SK FF Lag 1 | |
131. | 13.30 | F14 - C | Sollentuna FK Röd - Norrtulls SK Blå | |
134. | 13.55 | F14 - A | Kallhälls FF F14 blå - Sätra SK | |
137. | 14.20 | F14 - C | Norrtulls SK Blå - Sköndal IK Vit | |
140. | 14.45 | F14 - A | Ekerö IK Blå - Kallhälls FF F14 blå | |
143. | 15.10 | F14 - C | Norrtulls SK Blå - Assyriska FF | |
146. | 15.35 | F14 - A | Hässelby SK FF Lag 1 - Ekerö IK Blå | |
149. | 16.00 | F14 - C | Kallhälls FF F14 Vit - Norrtulls SK Blå | |
152. | 16.30 | P12 - lätt - A | Rinkeby united Svart - Spånga IS P34 Lag 1 | |
155. | 16.55 | P12 - medel - B | Kallhälls FF Gul - Spånga IS P34 Lag 2 | |
158. | 17.20 | P12 - lätt - A | Spånga IS P34 Lag 1 - IFK Viksjö Lag 1 | |
161. | 17.45 | P12 - medel - B | Spånga IS P34 Lag 2 - Bele Barkarby Blå 1 | |
164. | 18.10 | P12 - lätt - A | Kallhälls FF Grön - Spånga IS P34 Lag 1 | |
167. | 18.35 | P12 - medel - B | Bele Barkarby Blå 1 - Boo ff 12x | |
170. | 19.00 | P12 - lätt - A | Rinkeby united Svart - Kallhälls FF Grön | |
173. | 19.25 | P12 - medel - B | Bele Barkarby Blå 1 - Kallhälls FF Gul | |
176. | 19.50 | P12 - lätt - A | IFK Viksjö Lag 1 - Rinkeby united Svart | |
179. | 20.15 | P12 - medel - B | Bele Barkarby Blå 3 - Bele Barkarby Blå 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
182. | 09.00 | F15 - A | IFK Lidingö FK Sticklinge - Österåker United 3 | |
185. | 09.25 | F15 - A | Djurgårdens IF - Kallhälls FF Lag 1 | |
188. | 09.50 | F15 - B | Enebybergs IF EIF 1 - Djurgårdens IF 3 | |
191. | 10.15 | F15 - B | Skå IK - Assyriska Botkyrka SK Vit | |
194. | 10.40 | F15 - A | IFK Lidingö FK Sticklinge - Djurgårdens IF | |
197. | 11.05 | F15 - A | Österåker United 3 - Kallhälls FF Lag 1 | |
200. | 11.30 | F15 - B | Djurgårdens IF 3 - Assyriska Botkyrka SK Vit | |
202. | 12.00 | P13 -medel - A | Kallhälls FF Vit - Hammarby IF FF Lag 12, | |
205. | 12.25 | P13 -medel - B | Kungsängen IF Blå - Enskede IK Lila C | |
208. | 12.50 | P13 -medel - A | Hammarby IF FF Lag 12, - Kungsängen IF Vit | |
211. | 13.15 | P13 -medel - B | Enskede IK Lila C - Kallhälls FF Blå | |
214. | 13.40 | P13 -medel - A | Enskede IK Lila B - Hammarby IF FF Lag 12, | |
217. | 14.05 | P13 -medel - B | Kallhälls FF Blå - Boo FF Lag Röd | |
220. | 14.30 | P13 -medel - A | Kallhälls FF Vit - Enskede IK Lila B | |
223. | 14.55 | P13 -medel - B | Kallhälls FF Blå - Kungsängen IF Blå | |
226. | 15.20 | P13 -medel - A | Kungsängen IF Vit - Kallhälls FF Vit | |
229. | 15.45 | P13 -medel - B | Enskede IK Lila A - Kallhälls FF Blå |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
232. | 09.30 | P15 - A | Österåker United P15-2, svart - Kallhälls FF Blå lag 3 | |
235. | 09.55 | P15 - C | Vallentuna BK Lag 1 - Bromstens ik Lag 1 | |
238. | 10.20 | P15 - D | Brommapojkarna P2015-19 - AIK FF Lag 1 | |
241. | 10.45 | P15 - B | Ekerö IK-3 Blå - IF Brommapojkarna p15 lag 14 | |
244. | 11.10 | P15 - C | Kallhälls FF Blå lag 1 - Vallentuna BK Lag 1 | |
247. | 11.35 | P15 - A | KFF VIt Vit - Österåker United P15-2, svart | |
250. | 12.00 | P15 - B | Ekerö IK-3 Blå - KFF Vit Gul | |
253. | 12.25 | P15 - D | Kallhälls FF Blå lag 2 - Brommapojkarna P2015-19 | |
256. | 12.50 | P15 - A | Österåker United P15-2, svart - IF Brommapojkarna BP15-13 | |
259. | 13.15 | P15 - C | Ekerö IK-3 GUL - Vallentuna BK Lag 1 | |
262. | 13.40 | P15 - D | Brommapojkarna P2015-19 - Hässelby SK Röd | |
265. | 14.05 | P15 - B | KFF Vit Gul - IF Brommapojkarna p15 lag 14 | |
268. | 14.30 | P15 - C | Vallentuna BK Lag 1 - IFK VIKSJÖ Blå | |
272. | 15.20 | F13 - A | Hässelby SK Vit - Essinge IK | |
275. | 15.45 | F13 - A | Hässelby SK Röd - Kallhälls FF Blå | |
278. | 16.10 | F13 - B | Kallhälls FF Vit - Sätra SK | |
281. | 16.35 | F13 - B | Spånga IS F13-1 - Hässelby SK Svart | |
284. | 17.00 | F13 - A | Hässelby SK Vit - Hässelby SK Röd | |
287. | 17.25 | F13 - A | Essinge IK - Kallhälls FF Blå | |
290. | 17.50 | F13 - B | Sätra SK - Hässelby SK Svart |