Res | ||||
---|---|---|---|---|
3. | 08.00 | F16 - B | Djurgårdens IF FF DIF F2016-4 röd - IFK Stocksund X | |
6. | 08.25 | F16 - A | Ekerö IK Vit - IFK Lidingö FK F16-8 | |
9. | 08.50 | F16 - A | Kallhälls FF blå - Djurgårdens FF IF F16-4 blå | |
12. | 09.15 | F16 - B | IFK Stocksund X - Ekerö IK Blå | |
15. | 09.40 | F16 - B | Kallhälls FF vit - Djurgårdens IF FF DIF F2016-4 röd | |
18. | 10.05 | F16 - A | IFK Lidingö FK F16-8 - Djurgårdens FF IF F16-4 blå | |
23. | 11.00 | P14 - B | Kallhälls FF Grön - DIF P14-12 | |
26. | 11.25 | P14 - C | Ekerö IK Blå - Brommapojkarna BP5 | |
29. | 11.50 | P14 - B | DIF P14-12 - Norrtull SK Vit | |
32. | 12.15 | P14 - C | Brommapojkarna BP5 - Kallhälls FF Blå | |
35. | 12.40 | P14 - B | Norrtull SK Vit - Älta If Gul | |
38. | 13.05 | P14 - C | Kallhälls FF Röd - Brommapojkarna BP5 | |
41. | 13.30 | P14 - B | Norrtull SK Vit - Kallhälls FF Grön | |
44. | 13.55 | P14 - C | Ekerö IK Blå - Kallhälls FF Röd | |
47. | 14.20 | P14 - B | Rinkeby united 2014 Svart - Norrtull SK Vit | |
50. | 14.45 | P14 - C | Kallhälls FF Blå - Ekerö IK Blå | |
53. | 15.15 | F12 - medel - A | Kallhälls FF Lag 1 - Sickla IF Röd | |
56. | 15.40 | F12 - medel - B | Täby FK Lag 1 - Kallhälls FF Lag 2 | |
59. | 16.05 | F12 - lätt - A | Viggbyholm Vit - Sickla IF Blå | |
62. | 16.30 | F12 - medel - A | Segeltorps IF Blå - Kallhälls FF Lag 1 | |
65. | 16.55 | F12 - medel - C | IFK Viksjö 2 - Värmdö IF | |
68. | 17.20 | F12 - lätt - A | Viggbyholm Vit - IFK Lidingö Syd | |
71. | 17.45 | F12 - medel - B | Sollentuna Fk - Täby FK Lag 1 | |
74. | 18.10 | F12 - medel - C | IFK Viksjö 2 - Viggbyholm Röd | |
77. | 18.35 | F12 - medel - A | IFK Viksjö 3 - Kallhälls FF Lag 1 | |
80. | 19.00 | F12 - medel - B | Täby FK Lag 1 - IF Brommapojkarna BP2 | |
83. | 19.25 | F12 - lätt - A | IFK Lidingö Syd - Sickla IF Blå | |
86. | 19.50 | F12 - medel - A | Kallhälls FF Lag 1 - Täby FK NP/Ella | |
89. | 20.15 | F12 - medel - C | Viggbyholm Röd - Värmdö IF |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
93. | 08.00 | P16 - B | Kungsängens IF P17 lag vit - Vasalund Järvastaden Röd | |
96. | 08.25 | P16 - C | Assyriska FF Babylon 1 - Rydbo IF Röd | |
99. | 08.50 | P16 - B | Vasalund Järvastaden Röd - Djurgårdens IF Lag 5 | |
102. | 09.15 | P16 - C | Rydbo IF Röd - Apollon Solna FK Svart | |
105. | 09.40 | P16 - B | Djurgårdens IF Lag 5 - Apollon Solna FK P17 Röd | |
108. | 10.05 | P16 - C | Kallhälls FF Kallhäll P16 Vit Lag 1 - Rydbo IF Röd | |
111. | 10.30 | P16 - B | Djurgårdens IF Lag 5 - Kungsängens IF P17 lag vit | |
114. | 10.55 | P16 - C | Assyriska FF Babylon 1 - Kallhälls FF Kallhäll P16 Vit Lag 1 | |
117. | 11.20 | P16 - B | Kallhälls FF P16 blå 2 - Djurgårdens IF Lag 5 | |
120. | 11.45 | P16 - C | Apollon Solna FK Svart - Assyriska FF Babylon 1 | |
123. | 12.15 | F14 - B | Hässelby SK FF Lag 2 - Sköndal IK Blå | |
126. | 12.40 | F14 - C | Sköndal IK Vit - Kallhälls FF F14 Vit | |
129. | 13.05 | F14 - B | Sköndal IK Blå - Reymersholms IK Lag 1, grön | |
132. | 13.30 | F14 - C | Kallhälls FF F14 Vit - Assyriska FF | |
135. | 13.55 | F14 - B | Reymersholms IK Lag 1, grön - Ekerö IK Vit | |
138. | 14.20 | F14 - C | Sollentuna FK Röd - Kallhälls FF F14 Vit | |
141. | 14.45 | F14 - B | Reymersholms IK Lag 1, grön - Hässelby SK FF Lag 2 | |
144. | 15.10 | F14 - C | Sköndal IK Vit - Sollentuna FK Röd | |
147. | 15.35 | F14 - B | Sollentuna FK Blå - Reymersholms IK Lag 1, grön | |
150. | 16.00 | F14 - C | Assyriska FF - Sköndal IK Vit | |
153. | 16.30 | P12 - medel - A | Kallhälls FF Vit - Kallhälls FF Svart | |
156. | 16.55 | P12 - medel - B | Boo ff 12x - Bele Barkarby Blå 3 | |
159. | 17.20 | P12 - medel - A | Kallhälls FF Svart - Hammarby IF FF P12-2 | |
162. | 17.45 | P12 - medel - B | Bele Barkarby Blå 3 - Kallhälls FF Gul | |
165. | 18.10 | P12 - medel - A | Hammarby IF FF P12-2 - Bele Barkarby Blå 2 | |
168. | 18.35 | P12 - medel - B | Spånga IS P34 Lag 2 - Bele Barkarby Blå 3 | |
171. | 19.00 | P12 - medel - A | Hammarby IF FF P12-2 - Kallhälls FF Vit | |
174. | 19.25 | P12 - medel - B | Boo ff 12x - Spånga IS P34 Lag 2 | |
177. | 19.50 | P12 - medel - A | IFK Lidingö 3 - Hammarby IF FF P12-2 | |
180. | 20.15 | P12 - medel - B | Kallhälls FF Gul - Boo ff 12x |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
183. | 09.00 | F15 - B | Djurgårdens IF 3 - Kallhälls FF Lag 2 | |
186. | 09.25 | F15 - A | Österåker United 3 - Vega FC Svart | |
189. | 09.50 | F15 - A | Kallhälls FF Lag 1 - IFK Lidingö FK Sticklinge | |
192. | 10.15 | F15 - B | Kallhälls FF Lag 2 - Enebybergs IF EIF 1 | |
195. | 10.40 | F15 - B | Skå IK - Djurgårdens IF 3 | |
198. | 11.05 | F15 - A | Vega FC Svart - IFK Lidingö FK Sticklinge | |
203. | 12.00 | P13-lätt - A | Kallhälls FF Grön - Kallhälls FF Röd | |
206. | 12.25 | P13 -medel - B | Boo FF Lag Röd - Enskede IK Lila A | |
209. | 12.50 | P13-lätt - A | Kallhälls FF Röd - Bele Barkarby Lag 2 Grön | |
212. | 13.15 | P13 -medel - B | Enskede IK Lila A - Kungsängen IF Blå | |
215. | 13.40 | P13-lätt - A | Bele Barkarby Lag 2 Grön - Segeltorp IF | |
218. | 14.05 | P13 -medel - B | Enskede IK Lila C - Enskede IK Lila A | |
221. | 14.30 | P13-lätt - A | Bele Barkarby Lag 2 Grön - Kallhälls FF Grön | |
224. | 14.55 | P13 -medel - B | Boo FF Lag Röd - Enskede IK Lila C | |
227. | 15.20 | P13-lätt - A | Bele Barkarby Lag1 Grön - Bele Barkarby Lag 2 Grön | |
230. | 15.45 | P13 -medel - B | Kungsängen IF Blå - Boo FF Lag Röd |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
233. | 09.30 | P15 - B | Assyriska FF Babylon 1 - Ekerö IK-3 Blå | |
236. | 09.55 | P15 - C | IFK VIKSJÖ Blå - Kallhälls FF Blå lag 1 | |
239. | 10.20 | P15 - A | IF Brommapojkarna BP15-13 - KFF VIt Vit | |
242. | 10.45 | P15 - B | KFF Vit Gul - Assyriska FF Babylon 1 | |
245. | 11.10 | P15 - D | Hässelby SK Röd - Kallhälls FF Blå lag 2 | |
248. | 11.35 | P15 - A | IF Brommapojkarna BP15-13 - Kallhälls FF Blå lag 3 | |
251. | 12.00 | P15 - C | Ekerö IK-3 GUL - IFK VIKSJÖ Blå | |
254. | 12.25 | P15 - D | Hässelby SK Röd - AIK FF Lag 1 | |
257. | 12.50 | P15 - B | IF Brommapojkarna p15 lag 14 - Assyriska FF Babylon 1 | |
260. | 13.15 | P15 - C | IFK VIKSJÖ Blå - Bromstens ik Lag 1 | |
263. | 13.40 | P15 - A | Kallhälls FF Blå lag 3 - KFF VIt Vit | |
266. | 14.05 | P15 - B | Assyriska FF Babylon 1 - Ursvik IK 3 | |
269. | 14.30 | P15 - D | AIK FF Lag 1 - Kallhälls FF Blå lag 2 | |
273. | 15.20 | F13 - B | Sätra SK - Enebybergs IF Lag 2 | |
276. | 15.45 | F13 - A | Essinge IK - Enebybergs IF Lag 1, Lila | |
279. | 16.10 | F13 - A | Kallhälls FF Blå - Hässelby SK Vit | |
282. | 16.35 | F13 - B | Enebybergs IF Lag 2 - Kallhälls FF Vit | |
285. | 17.00 | F13 - B | Spånga IS F13-1 - Sätra SK | |
288. | 17.25 | F13 - A | Enebybergs IF Lag 1, Lila - Hässelby SK Vit |