Res | ||||
---|---|---|---|---|
1. | 18.00 | HS - A | IK Vista - Gripenbergs BK | 4 - 1 |
2. | 18.30 | HS - B | Nässjö FF - Sommens AIF Lag 2 | 10 - 0 |
3. | 19.00 | HS - A | Aneby SK Lag 1 - Lekeryd-Svarttorps SK | 2 - 0 |
4. | 19.30 | HS - B | Sävsjö FF - Torpa AIS | 5 - 1 |
5. | 20.00 | HS - A | IK Vista - Lekeryd-Svarttorps SK | 3 - 0 |
6. | 20.30 | HS - B | Nässjö FF - Torpa AIS | 7 - 0 |
7. | 21.10 | HS - A | Aneby SK Lag 1 - Gripenbergs BK | 4 - 0 |
8. | 21.40 | HS - B | Sävsjö FF - Sommens AIF Lag 2 | 4 - 0 |
9. | 22.10 | HS - A | IK Vista - Aneby SK Lag 1 | 2 - 1 |
10. | 22.40 | HS - B | Nässjö FF - Sävsjö FF | 5 - 2 |
11. | 23.10 | HS - A | Lekeryd-Svarttorps SK - Gripenbergs BK | 4 - 1 |
12. | 23.40 | HS - B | Torpa AIS - Sommens AIF Lag 2 | 1 - 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
13. | 10.00 | HS - C | Tranås FF - Horn / Hycklinge IF | 1 - 1 |
14. | 10.30 | HS - D | Jönköpings Södra IF U19 - Aneby SK Lag 2 | 4 - 0 |
15. | 11.00 | HS - C | Hovslätts IK - IFK Wreta Kloster | 1 - 3 |
16. | 11.30 | HS - D | Stensjöns IF - Klevshults SK | 5 - 2 |
17. | 12.00 | HS - C | Tranås FF - IFK Wreta Kloster | 4 - 0 |
18. | 12.30 | HS - D | Jönköpings Södra IF U19 - Klevshults SK | 5 - 0 |
19. | 13.00 | HS - C | Hovslätts IK - Horn / Hycklinge IF | 4 - 2 |
20. | 13.30 | HS - D | Stensjöns IF - Aneby SK Lag 2 | 2 - 0 |
21. | 14.00 | HS - C | Tranås FF - Hovslätts IK | 3 - 5 |
22. | 14.30 | HS - D | Jönköpings Södra IF U19 - Stensjöns IF | 1 - 2 |
23. | 15.00 | HS - C | IFK Wreta Kloster - Horn / Hycklinge IF | 4 - 0 |
24. | 15.30 | HS - D | Klevshults SK - Aneby SK Lag 2 | 3 - 1 |
25. | 17.00 | HS - E | Waggeryds IK - IFK Österbymo | 6 - 1 |
26. | 17.30 | HS - F | BK Ljungsbro - Bälaryds IK | 3 - 0 |
27. | 18.00 | HS - E | Sommens AIF Lag 1 - Annebergs GIF | 2 - 2 |
28. | 18.30 | HS - F | Malmbäcks IF - Skillingaryds IS | 2 - 0 |
29. | 19.00 | HS - E | Waggeryds IK - Annebergs GIF | 7 - 0 |
30. | 19.30 | HS - F | BK Ljungsbro - Skillingaryds IS | 8 - 2 |
31. | 20.10 | HS - E | Sommens AIF Lag 1 - IFK Österbymo | 2 - 0 |
32. | 20.40 | HS - F | Malmbäcks IF - Bälaryds IK | 6 - 0 |
33. | 21.10 | HS - E | Waggeryds IK - Sommens AIF Lag 1 | 2 - 0 |
34. | 21.40 | HS - F | BK Ljungsbro - Malmbäcks IF | 3 - 1 |
35. | 22.10 | HS - E | Annebergs GIF - IFK Österbymo | 3 - 3 |
36. | 22.40 | HS - F | Skillingaryds IS - Bälaryds IK | 2 - 3 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
37. | 10.00 | HS - Ss grp 1 | IK Vista - IFK Wreta Kloster | 1 - 0 |
38. | 10.30 | HS - Ss grp 2 | Hovslätts IK - Sävsjö FF | 2 - 0 |
39. | 11.00 | HS - Ss grp 3 | Stensjöns IF - Malmbäcks IF | 2 - 1 |
40. | 11.30 | HS - Ss grp 4 | BK Ljungsbro - Sommens AIF Lag 1 | 7 - 0 |
41. | 12.00 | HS - Ss grp 1 | IK Vista - Nässjö FF | 1 - 2 |
42. | 12.30 | HS - Ss grp 2 | Hovslätts IK - Aneby SK Lag 1 | 2 - 3 |
43. | 13.10 | HS - Ss grp 3 | Stensjöns IF - Waggeryds IK | 0 - 5 |
44. | 13.40 | HS - Ss grp 4 | BK Ljungsbro - Jönköpings Södra IF U19 | 5 - 1 |
45. | 14.10 | HS - Ss grp 1 | Nässjö FF - IFK Wreta Kloster | 5 - 1 |
46. | 14.40 | HS - Ss grp 2 | Aneby SK Lag 1 - Sävsjö FF | 4 - 2 |
47. | 15.10 | HS - Ss grp 3 | Waggeryds IK - Malmbäcks IF | 8 - 2 |
48. | 15.40 | HS - Ss grp 4 | Jönköpings Södra IF U19 - Sommens AIF Lag 1 | 5 - 0 |
49. | 16.10 | HS - 1/4 | Nässjö FF - Stensjöns IF | 3 - 0 |
50. | 16.40 | HS - 1/4 | Waggeryds IK - IK Vista | 7 - 6* |
51. | 17.10 | HS - 1/4 | Aneby SK Lag 1 - Jönköpings Södra IF U19 | 1 - 2 |
52. | 17.40 | HS - 1/4 | BK Ljungsbro - Hovslätts IK | 6 - 2 |
53. | 18.20 | HS - 1/2 | Nässjö FF - Jönköpings Södra IF U19 | 4 - 0 |
54. | 18.50 | HS - 1/2 | Waggeryds IK - BK Ljungsbro | 2 - 3 |
55. | 19.35 | HS - Final | Nässjö FF - BK Ljungsbro | 6 - 2 |