A-hallen är den något äldre hallen med läktare
Res | ||||
---|---|---|---|---|
18.00 | Flickor 15år - A | Torslanda IK - Kungsbacka IF | 2 - 1 | |
18.15 | Flickor 15år - A | Tölö - Kullavik IF | 1 - 3 | |
18.30 | Flickor 15år - A | Kungsbacka IF - Edet FK | 1 - 0 | |
18.45 | Flickor 15år - A | Kullavik IF - Torslanda IK | 1 - 1 | |
19.00 | Flickor 15år - A | Edet FK - Tölö | 0 - 0 | |
19.15 | Flickor 15år - A | Kungsbacka IF - Kullavik IF | 0 - 1 | |
19.30 | Flickor 15år - A | Edet FK - Torslanda IK | 2 - 4 | |
19.45 | Flickor 15år - A | Tölö - Kungsbacka IF | 0 - 1 | |
20.00 | Flickor 15år - A | Kullavik IF - Edet FK | 2 - 1 | |
20.15 | Flickor 15år - A | Torslanda IK - Tölö | 0 - 1 | |
20.45 | Flickor 15år - Final | Kullavik IF - Torslanda IK | 2 - 0 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
12.15 | Flickor 13år - A | Tölö IF Grön - Brämaregården FC | 1 - 2 | |
12.30 | Flickor 13år - A | Kullavik IF - Jonsereds IF | 1 - 0 | |
12.45 | Flickor 13år - A | Brämaregården FC - Azalea BK | 1 - 0 | |
13.00 | Flickor 13år - A | Jonsereds IF - Tölö IF Grön | 1 - 0 | |
13.15 | Flickor 13år - A | Azalea BK - Kullavik IF | 0 - 1 | |
13.30 | Flickor 13år - A | Brämaregården FC - Jonsereds IF | 0 - 0 | |
13.45 | Flickor 13år - A | Azalea BK - Tölö IF Grön | 0 - 2 | |
14.00 | Pojkar 13år - 1/2 | Angered MBIK Svart - SG Ruddalen IF (tidigare SG97) Vit | 0 - 2 | |
14.15 | Pojkar 13år - 1/2 | Angered MBIK Blå - Atletico Göteborg FC Röd | 1 - 3 | |
14.45 | Pojkar 13år - Final | SG Ruddalen IF (tidigare SG97) Vit - Atletico Göteborg FC Röd | 0 - 2 | |
15.00 | Flickor 13år - Final | Brämaregården FC - Kullavik IF | 1 - 0 | |
15.30 | Flickor 17år - A | Edet FK - Kullavik IF Blå/Gul | 0 - 0 | |
15.45 | Flickor 17år - B | Eriksberg F07/08 - Onsala Bk | 0 - 0 | |
16.00 | Pojkar 17år - B | Edet fk Vit - Skepplanda BTK Tigers Gul | 0 - 2 | |
16.15 | Pojkar 17år - A | Edet fk Blå - Tvååker/Galtabäck Röd | 0 - 2 | |
16.30 | Pojkar 17år - B | Skepplanda BTK Tigers Gul - Tvååker/Galtabäck Svart | 3 - 0 | |
16.45 | Flickor 17år - A | Edet FK - Torslanda IK | 2 - 1 | |
17.00 | Flickor 17år - B | Eriksberg F07/08 - IK Zenith | 0 - 1 | |
17.15 | Pojkar 17år - B | Kullavik If - Edet fk Vit | 0 - 3 | |
17.30 | Pojkar 17år - A | Edet fk Blå - Lerkils IF | 0 - 1 | |
17.45 | Pojkar 17år - B | Skepplanda BTK Tigers Gul - Kullavik If | 1 - 0 | |
18.00 | Flickor 17år - A | Öjersjö IF - Edet FK | 1 - 0 | |
18.15 | Flickor 17år - B | Kullavik IF Svart - Eriksberg F07/08 | 3 - 0 | |
18.30 | Pojkar 17år - B | Tvååker/Galtabäck Svart - Edet fk Vit | 1 - 4 | |
18.45 | Pojkar 17år - A | Angered MBIK - Edet fk Blå | 1 - 0 | |
19.00 | Pojkar 17år - B | Kullavik If - Tvååker/Galtabäck Svart | 1 - 0 | |
19.15 | Flickor 17år - B-1/2 | Edet FK - Eriksberg F07/08 | 1 - 0 | |
19.30 | Flickor 17år - 1/2 | Öjersjö IF - IK Zenith | 4 - 3* | |
19.45 | Pojkar 17år - B-1/2 | Angered MBIK - Tvååker/Galtabäck Svart | 0 - 4 | |
20.00 | Pojkar 17år - B-1/2 | Edet fk Blå - Lerkils IF P08 | 2 - 3* | |
20.15 | Pojkar 17år - 1/2 | Lerkils IF - Skepplanda BTK Tigers Gul | 0 - 2 | |
20.30 | Flickor 17år - Final | Öjersjö IF - Kullavik IF Svart | 0 - 1 | |
20.45 | Pojkar 17år - Final | Skepplanda BTK Tigers Gul - Tvååker/Galtabäck Röd | 6 - 5* |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
11.30 | Flickor 14år - A | Vallens IF - Kullavik IF Gul | 4 - 0 | |
11.45 | Flickor 14år - B | Ytterby IS Vit - GAIS Futsal/BK Skottfint | 1 - 0 | |
12.00 | Flickor 14år - A | Kullavik IF Gul - Ytterby IS Röd | 1 - 0 | |
12.15 | Flickor 14år - B | GAIS Futsal/BK Skottfint - Kullavik IF Blå | 3 - 1 | |
12.30 | Flickor 14år - A | Ytterby IS Röd - IFK Örby | 2 - 0 | |
12.45 | Flickor 14år - B | Kullavik IF Blå - Hovås Billdal IF | 1 - 3 | |
13.00 | Flickor 14år - A | Ytterby IS Röd - Vallens IF | 1 - 1 | |
13.15 | Flickor 14år - B | Kullavik IF Blå - Ytterby IS Vit | 2 - 0 | |
13.30 | Flickor 14år - A | Kungsbacka IF - Ytterby IS Röd | 1 - 0 | |
13.45 | Flickor 14år - B | Vara SK - Kullavik IF Blå | 0 - 2 | |
14.00 | Flickor 14år - 1/2 | Kungsbacka IF - Hovås Billdal IF | 4 - 3 | |
14.15 | Flickor 14år - 7-8 | Kullavik IF Gul - Ytterby IS Vit | 1 - 0 | |
14.30 | Flickor 14år - Final | Kungsbacka IF - Vallens IF | 1 - 2 | |
15.00 | Pojkar 14år - A | Onsala BK Lag 1, Vit - Kronängs IF Svart | 0 - 1 | |
15.15 | Pojkar 14år - B | Ik Zenith - Kullavik IF Gul | 1 - 0 | |
15.30 | Pojkar 14år - C | BK Skottfint - IF Mölndal Svart | 3 - 0 | |
15.45 | Pojkar 14år - D | Västra together FC - Kungsbacka IF Vit | 2 - 0 | |
16.00 | Pojkar 14år - A | Onsala BK Lag 1, Vit - Kullavik IF Blå | 1 - 1 | |
16.15 | Pojkar 14år - C | BK Skottfint - Angered MBIK Vit | 0 - 2 | |
16.30 | Pojkar 14år - B | Ik Zenith - Kronängs IF Vit | 0 - 2 | |
16.45 | Pojkar 14år - D | Västra together FC - Hermansby IF | 3 - 0 | |
17.00 | Pojkar 14år - A | FC Ljiljan Lag 2 - Onsala BK Lag 1, Vit | 1 - 0 | |
17.15 | Pojkar 14år - B | Angered MBIK Svart - Ik Zenith | 0 - 1 | |
17.30 | Pojkar 14år - C | NOL IK Blå - BK Skottfint | 1 - 1 | |
17.45 | Pojkar 14år - D | NOL IK Röd - Västra together FC | 2 - 0 | |
18.00 | Pojkar 14år - B-1/4 | Onsala BK Lag 1, Vit - Kullavik IF Gul | 2 - 3* | |
18.15 | Pojkar 14år - B-1/4 | Angered MBIK Svart - Kullavik IF Blå | 1 - 2 | |
18.30 | Pojkar 14år - 1/4 | FC Ljiljan Lag 2 - Ik Zenith | 4 - 2 | |
18.45 | Pojkar 19år - A | Kullavik If P06 - Tvååkers IF U | 0 - 0 | |
19.00 | Pojkar 19år - A | Kullavik If P05 - Västra Together | 0 - 2 | |
19.15 | Pojkar 19år - A | Tvååkers IF U - Lerkils IF | 2 - 0 | |
19.30 | Pojkar 19år - A | Västra Together - Kullavik If P06 | 3 - 1 | |
19.45 | Pojkar 19år - A | Lerkils IF - Kullavik If P05 | 1 - 0 | |
20.00 | Pojkar 19år - A | Tvååkers IF U - Västra Together | 1 - 0 | |
20.15 | Pojkar 19år - A | Lerkils IF - Kullavik If P06 | 1 - 0 | |
20.30 | Pojkar 19år - A | Kullavik If P05 - Tvååkers IF U | 0 - 2 | |
20.45 | Pojkar 19år - A | Västra Together - Lerkils IF | 2 - 0 | |
21.00 | Pojkar 19år - A | Kullavik If P06 - Kullavik If P05 | 1 - 2 | |
21.30 | Pojkar 19år - Final | Tvååkers IF U - Tvååkers IF U | - |