B-hallen är den nyare hallen där publiken sitter på stolar utefter långsidan
Res | ||||
---|---|---|---|---|
18.45 | Pojkar 15år - A | Hermansby UF - Hovås Billdal IF | 1 - 2 | |
19.15 | Pojkar 15år - A | Hovås Billdal IF - Särö/Kullavik IF | 1 - 2 | |
19.45 | Pojkar 15år - A | Särö/Kullavik IF - Hermansby UF | 1 - 1 | |
20.15 | Pojkar 15år - A | Hovås Billdal IF - Hermansby UF | 3 - 1 | |
20.45 | Pojkar 15år - A | Särö/Kullavik IF - Hovås Billdal IF | 3 - 1 | |
21.15 | Pojkar 15år - A | Hermansby UF - Särö/Kullavik IF | 1 - 3 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
10.30 | Pojkar 13år - A | Hovås Billdal IF Blå - Angered MBIK Svart | 0 - 3 | |
10.45 | Pojkar 13år - A | Angered MBIK Blå - Brämaregården FC | 2 - 0 | |
11.00 | Pojkar 13år - B | Hovås Billdal IF Vit - Angered MBIK Vit | 0 - 1 | |
11.15 | Pojkar 13år - B | Atletico Göteborg FC Röd - SG Ruddalen IF (tidigare SG97) Vit | 2 - 0 | |
11.30 | Pojkar 13år - A | Hovås Billdal IF Blå - Angered MBIK Blå | 1 - 5 | |
11.45 | Pojkar 13år - A | Angered MBIK Svart - Brämaregården FC | 3 - 1 | |
12.00 | Pojkar 13år - B | Hovås Billdal IF Vit - Atletico Göteborg FC Röd | 1 - 4 | |
12.15 | Pojkar 13år - B | Angered MBIK Vit - SG Ruddalen IF (tidigare SG97) Vit | 0 - 2 | |
12.30 | Pojkar 13år - A | Brämaregården FC - Hovås Billdal IF Blå | 1 - 0 | |
12.45 | Pojkar 13år - A | Angered MBIK Svart - Angered MBIK Blå | 2 - 0 | |
13.00 | Pojkar 13år - B | SG Ruddalen IF (tidigare SG97) Vit - Hovås Billdal IF Vit | 1 - 1 | |
13.15 | Pojkar 13år - B | Angered MBIK Vit - Atletico Göteborg FC Röd | 0 - 5 | |
13.30 | Pojkar 13år - B-1/2 | Hovås Billdal IF Blå - Angered MBIK Vit | 3 - 2 | |
13.45 | Pojkar 13år - B-1/2 | Brämaregården FC - Hovås Billdal IF Vit | 0 - 2 | |
14.00 | Flickor 13år - A | Kullavik IF - Brämaregården FC | 1 - 3 | |
14.15 | Flickor 13år - A | Jonsereds IF - Azalea BK | 1 - 1 | |
14.30 | Flickor 13år - A | Tölö IF Grön - Kullavik IF | 0 - 1 | |
14.45 | Pojkar 13år - B-Final | Hovås Billdal IF Blå - Hovås Billdal IF Vit | 1 - 3 | |
15.30 | Flickor 17år - A | Torslanda IK - Öjersjö IF | 0 - 1 | |
15.45 | Flickor 17år - B | IK Zenith - Kullavik IF Svart | 1 - 1 | |
16.00 | Pojkar 17år - B | Lerkils IF P08 - Kullavik If | 0 - 3 | |
16.15 | Pojkar 17år - A | Lerkils IF - Angered MBIK | 1 - 0 | |
16.45 | Flickor 17år - A | Kullavik IF Blå/Gul - Öjersjö IF | 1 - 1 | |
17.00 | Flickor 17år - B | Onsala Bk - Kullavik IF Svart | 0 - 0 | |
17.15 | Pojkar 17år - B | Tvååker/Galtabäck Svart - Lerkils IF P08 | 0 - 1 | |
17.30 | Pojkar 17år - A | Tvååker/Galtabäck Röd - Angered MBIK | 2 - 0 | |
18.00 | Flickor 17år - A | Kullavik IF Blå/Gul - Torslanda IK | 2 - 0 | |
18.15 | Flickor 17år - B | Onsala Bk - IK Zenith | 0 - 0 | |
18.30 | Pojkar 17år - B | Lerkils IF P08 - Skepplanda BTK Tigers Gul | 1 - 1 | |
18.45 | Pojkar 17år - A | Tvååker/Galtabäck Röd - Lerkils IF | 0 - 0 | |
19.00 | Pojkar 17år - B | Edet fk Vit - Lerkils IF P08 | 1 - 0 | |
19.15 | Flickor 17år - B-1/2 | Torslanda IK - Onsala Bk | 1 - 0 | |
19.30 | Flickor 17år - 1/2 | Kullavik IF Blå/Gul - Kullavik IF Svart | 4 - 5* | |
19.45 | Pojkar 17år - 1/4 | Lerkils IF - Kullavik If | 2 - 1 | |
20.00 | Flickor 17år - B-Final | Edet FK - Torslanda IK | 2 - 1* | |
20.15 | Pojkar 17år - 1/2 | Tvååker/Galtabäck Röd - Edet fk Vit | 1 - 0 | |
20.30 | Pojkar 17år - B-Final | Tvååker/Galtabäck Svart - Lerkils IF P08 | 2 - 3* |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
11.30 | Flickor 14år - A | IFK Örby - Kungsbacka IF | 0 - 2 | |
11.45 | Flickor 14år - B | Hovås Billdal IF - Vara SK | 0 - 1 | |
12.00 | Flickor 14år - A | Kungsbacka IF - Vallens IF | 0 - 0 | |
12.15 | Flickor 14år - B | Vara SK - Ytterby IS Vit | 0 - 1 | |
12.30 | Flickor 14år - A | Kullavik IF Gul - Kungsbacka IF | 0 - 1 | |
12.45 | Flickor 14år - B | GAIS Futsal/BK Skottfint - Vara SK | 1 - 0 | |
13.00 | Flickor 14år - A | IFK Örby - Kullavik IF Gul | 0 - 0 | |
13.15 | Flickor 14år - B | Hovås Billdal IF - GAIS Futsal/BK Skottfint | 1 - 2 | |
13.30 | Flickor 14år - A | Vallens IF - IFK Örby | 3 - 0 | |
13.45 | Flickor 14år - B | Ytterby IS Vit - Hovås Billdal IF | 0 - 2 | |
14.00 | Flickor 14år - 1/2 | Vallens IF - GAIS Futsal/BK Skottfint | 3 - 2* | |
14.15 | Flickor 14år - 9-10 | IFK Örby - Vara SK | 0 - 1 | |
14.30 | Flickor 14år - 5-6 | Ytterby IS Röd - Kullavik IF Blå | 0 - 2 | |
15.00 | Pojkar 14år - A | Kullavik IF Blå - FC Ljiljan Lag 2 | 1 - 5 | |
15.15 | Pojkar 14år - C | Angered MBIK Vit - NOL IK Blå | 0 - 2 | |
15.30 | Pojkar 14år - B | Kronängs IF Vit - Angered MBIK Svart | 1 - 0 | |
15.45 | Pojkar 14år - D | Hermansby IF - NOL IK Röd | 0 - 1 | |
16.00 | Pojkar 14år - A | Kronängs IF Svart - FC Ljiljan Lag 2 | 3 - 3 | |
16.15 | Pojkar 14år - B | Kullavik IF Gul - Angered MBIK Svart | 0 - 1 | |
16.30 | Pojkar 14år - C | IF Mölndal Svart - NOL IK Blå | 1 - 1 | |
16.45 | Pojkar 14år - D | Kungsbacka IF Vit - NOL IK Röd | 0 - 1 | |
17.00 | Pojkar 14år - A | Kronängs IF Svart - Kullavik IF Blå | 3 - 1 | |
17.15 | Pojkar 14år - B | Kullavik IF Gul - Kronängs IF Vit | 1 - 2 | |
17.30 | Pojkar 14år - C | IF Mölndal Svart - Angered MBIK Vit | 0 - 1 | |
17.45 | Pojkar 14år - D | Kungsbacka IF Vit - Hermansby IF | 1 - 1 | |
18.00 | Pojkar 14år - B-1/4 | BK Skottfint - Hermansby IF | 2 - 0 | |
18.15 | Pojkar 14år - B-1/4 | Kungsbacka IF Vit - IF Mölndal Svart | 4 - 2 | |
18.30 | Pojkar 14år - 1/4 | Angered MBIK Vit - Västra together FC | 4 - 5 | |
18.45 | Pojkar 14år - 1/4 | Kronängs IF Vit - Kronängs IF Svart | 1 - 0 | |
19.00 | Pojkar 14år - 1/4 | NOL IK Röd - NOL IK Blå | 7 - 6 | |
19.15 | Pojkar 14år - 1/2 | FC Ljiljan Lag 2 - Västra together FC | 0 - 1 | |
19.30 | Pojkar 14år - 1/2 | Kronängs IF Vit - NOL IK Röd | 2 - 0 | |
19.45 | Pojkar 14år - B-1/2 | Kullavik IF Gul - BK Skottfint | 1 - 4 | |
20.00 | Pojkar 14år - B-1/2 | Kullavik IF Blå - Kungsbacka IF Vit | 0 - 4 | |
20.30 | Pojkar 14år - Final | Västra together FC - Kronängs IF Vit | 3 - 0 | |
20.45 | Pojkar 14år - B-Final | BK Skottfint - Kungsbacka IF Vit | 5 - 1 |