Arcushallen
Res | ||||
---|---|---|---|---|
1. | 10.00 | P-12 - A | Sunderbyn sk - Gällivare SK Svart | |
5. | 10.25 | P-14 - A | Lira BK 1 - Notvikens IK 1 | |
12. | 10.50 | F-13 - A | IFK Luleå Blå - Sunderby SK | |
13. | 11.15 | P-13 - A | IFK Luleå Blå - IFK Luleå Svart | |
17. | 11.40 | P-12 - A | Gällivare SK Svart - Gammelgårdens IF | |
21. | 12.05 | P-14 - B | Lira BK 2 - Bergnäsets AIK GRÖN | |
25. | 12.30 | P-13 - A | IFK Luleå Svart - IFK Luleå Vit | |
32. | 12.55 | F-13 - A | Sunderby SK - Gällivare Sportklubb Röd | |
33. | 13.20 | P-14 - A | Gällivare SK 1 - Lira BK 1 | |
37. | 13.45 | P-13 - A | Sunderby sk 1 - IFK Luleå Svart | |
41. | 14.10 | P-12 - A | Gammelgårdens IF - Gällivare SK Röd | |
45. | 14.35 | P-14 - A | Gällivare SK 1 - IFK Luleå Lag 1 | |
49. | 15.00 | P-14 - B | IFK Luleå Lag 2 - Gällivare SK 2 | |
53. | 15.25 | P-12 - A | IFK Luleå BLÅ - Sunderbyn sk | |
57. | 15.50 | P-14 - A | Gammelstads IF Grön - IFK Luleå Lag 1 | |
61. | 16.15 | P-14 - B | Alviks IK Lag 2 - Gällivare SK 2 | |
65. | 16.40 | P-13 - A | IFK Luleå Vit - Sunderby sk 1 | |
71. | 17.05 | F-13 - A | Bergnäsets AIK - Gällivare Sportklubb Röd | |
76. | 17.30 | F-13 - A | Sunderby SK - Gällivare SK Lag 2 | |
78. | 17.55 | F-12 - A | Gammelstads IF - Rutvik SK | |
79. | 18.20 | P-14 - A | Lira BK 3 - Notvikens IK 1 | |
83. | 18.45 | P-14 - B | IFK Luleå Lag 2 - Alviks IK Lag 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
87. | 09.00 | F-10 - A | Gammelstads IF/Sunderby SK F-10 - IFK Luleå F-10 | 4 - 1 |
91. | 09.25 | P-11 - A | Luleå SK Lag 2, Blå - Luleå SK Lag 1, Blå | 2 - 8 |
95. | 09.50 | F-09 - B | IFK Luleå Blå - RSK/Råneå IFK Blå | 7 - 1 |
99. | 10.15 | P-10 - B | Sunderby SK - Skellefteå FF 2 | 0 - 7 |
103. | 10.40 | F-10 - A | Lira BK F-11 - Gammelstads IF/Sunderby SK F-10 | 6 - 4 |
107. | 11.05 | F-09 - A | Sunderby SK Lag 2 - IFK Luleå Vit | 5 - 2 |
111. | 11.30 | P-10 - A | Luleå SK Vit P-09 - Hedens IF Lag 2 | 10 - 0 |
115. | 11.55 | P-10 - C | Hedens IF Lag 1 - Rutvik SK | 2 - 4 |
119. | 12.20 | F-10 - A | Gällivare SK F-10 Röd - Gammelstads IF/Sunderby SK F-10 | 0 - 4 |
123. | 12.45 | F-09 - A | Sunderby SK Lag 2 - Gammelsgårdens IF | 2 - 6 |
127. | 13.10 | P-10 - A | Bergnäsets AIK - Hedens IF Lag 2 | 7 - 3 |
131. | 13.35 | P-10 - C | Luleå SK - Rutvik SK | 7 - 2 |
138. | 14.00 | P-10 - D | Luleå SK Blå P-09 - Luleå FC Svart | 13 - 3 |
139. | 14.25 | F-09 - B | BAIK vit - Alviks IK/Bergnäsets AIK F-2008 Blå | 0 - 10 |
143. | 14.50 | F-10 - A | IFK Luleå F-10 - Gällivare SK F-10 Röd | 4 - 0 |
147. | 15.15 | F-09 - A | RSK/Råneå IFK Gul - Alviks IK/Bergnäsets AIK F-2008 Vit | 2 - 12 |
151. | 15.40 | F-10 - A | Lira BK F-11 - Gällivare SK F-10 Röd | 8 - 1 |
155. | 16.05 | F-10 - A | LSK F-11 - Lira BK F-11 | 0 - 8 |
162. | 16.30 | F-09 - 3-4 | Gammelsgårdens IF - IFK Luleå Blå | 7 - 5 |
163. | 16.55 | F-09 - Final | Alviks IK/Bergnäsets AIK F-2008 Vit - Alviks IK/Bergnäsets AIK F-2008 Blå | 3 - 3 |
169. | 17.20 | P-10 - Final | Skellefteå FF 2 - Skellefteå FF 1 | 3 - 1 |