Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.30 | P14 - A | Lerkils IF Röd - Utbynäs SK Blå | ||
09.00 | P14 - B | Näsets SK 1 - Trönninge BK Svart | ||
09.30 | P14 - A | Sävedalens IF 1 - Lundby IF Lag 1, grön | ||
10.00 | P14 - B | Lerkils IF Blå - Lundby IF Lag 2, vit | ||
10.30 | P14 - A | Lerkils IF Röd - Lundby IF Lag 1, grön | ||
11.00 | P14 - B | Näsets SK 1 - Lundby IF Lag 2, vit | ||
11.30 | P14 - A | Sävedalens IF 1 - Utbynäs SK Blå | ||
12.00 | P14 - B | Lerkils IF Blå - Trönninge BK Svart | ||
12.30 | F14 - A | Hovås Billdal HBIF röd - Sävedalens IF Vit | ||
13.00 | F14 - B | Jitex BK - Öjersjö IF Blå | ||
13.30 | P14 - C | Sävedalens IF 3 - Näsets SK 2 | ||
14.00 | F14 - A | Hovås Billdal HBIF röd - Lekstorps IF Lag 1 | ||
14.30 | P14 - C | Partille if 2 - Trönninge BK Rosa | ||
15.00 | F14 - A | Hovås Billdal HBIF röd - Öjersjö IF Vit | ||
15.30 | F14 - B | Öjersjö IF Blå - Sävedalens IF Blå | ||
16.00 | P14 - C | Utbynäs SK Gul - Sävedalens IF 3 | ||
16.30 | F14 - A | Sävedalens IF Röd - Hovås Billdal HBIF röd | ||
17.00 | P14 - C | Näsets SK 2 - Trönninge BK Rosa |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.30 | P13 - A | Näsets SK Lag 1 - Utbynäs SK Gul | ||
09.00 | P13 - B | Utbynäs SK Vit - Näsets SK Lag 2 | ||
09.30 | P13 - A | Näsets SK Lag 4 - Utbynäs SK Gul | ||
10.00 | P13 - B | Näsets SK Lag 2 - Öjersjö IF Lag 2 | ||
10.30 | P13 - C | Vallens IF Vit - Näsets SK Lag 3 | ||
11.00 | P13 - B | Partille IF Vit - Näsets SK Lag 2 | ||
11.30 | P13 - C | Öjersjö IF Lag 3 - Vallens IF Vit | ||
12.00 | P13 - A | Goldcoast fc lag1, Gul - Näsets SK Lag 1 | ||
12.30 | P13 - C | Partille IF Röd - Öjersjö IF Lag 3 | ||
13.00 | F13 - B | Öjersjö 2 - Utbynäs SK Blå | ||
13.30 | P14 söndag - A | Goldcoast fc lag2/svart - Svansjö Ungdom | ||
14.00 | F13 - B | Sävedalens IF Röd - Jitex BK Vit | ||
14.30 | F13 - A | Utbynäs SK Gul - Jitex BK Lila | ||
15.00 | P14 söndag - A | Lerums IS Lerums IS P14 Lila 3 - Västra Frölunda IF Grön | ||
15.30 | F13 - A | SäröKullavik IF Blå - Utbynäs SK Gul | ||
16.00 | P14 söndag - A | Goldcoast fc lag2/svart - Lerums IS Lerums IS P14 Lila 3 | ||
16.30 | F13 - A | Öjersjö 1 - SäröKullavik IF Blå | ||
17.00 | P14 söndag - A | Lerums IS Lerums IS P14 Lila 3 - Goldcoast fc lag1, Gul | ||
17.30 | F13 - B | SäröKullavik IF Grön - Öjersjö 2 |