Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.30 | P14 - A | Lerums IS Lila 2 - Sävedalens IF 1 | ||
09.00 | P14 - B | Utbynäs SK Svart - Lerkils IF Blå | ||
09.30 | P14 - A | Lerkils IF Röd - Öjersjö IF Blå | ||
10.00 | P14 - B | Näsets SK 1 - Sävedalens IF 2 | ||
10.30 | P14 - A | Utbynäs SK Blå - Öjersjö IF Blå | ||
11.00 | P14 - B | Trönninge BK Svart - Sävedalens IF 2 | ||
11.30 | P14 - A | Utbynäs SK Vit - Lerkils IF Röd | ||
12.00 | P14 - B | Öjersjö IF Svart - Näsets SK 1 | ||
12.30 | F14 - A | Utbynäs SK Gul - Landvetter IF Röd | ||
13.00 | P14 - C | Partille if 2 - Lerums IS Lila1 | ||
13.30 | F14 - A | Landvetter IF Röd - Öjersjö IF Vit | ||
14.00 | F14 - B | Hovås Billdal HBIF Blå - Jitex BK | ||
14.30 | P14 - C | Lerums IS Lila1 - Sävedalens IF 3 | ||
15.00 | F14 - A | Sävedalens IF Vit - Lekstorps IF Lag 1 | ||
15.30 | P14 - C | Partille if 2 - Näsets SK 2 | ||
16.00 | F14 - A | Landvetter IF Röd - Sävedalens IF Vit | ||
16.30 | F14 - B | Landvetter IF Vit - Lerkils IF Röd | ||
17.00 | P14 - C | Lerums IS Lila1 - Utbynäs SK Gul |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.30 | P13 - B | Partille IF Vit - Goldcoast fc lag2/svart | ||
09.00 | P13 - C | Utbynäs SK Blå - Öjersjö IF Lag 3 | ||
09.30 | P13 - A | Goldcoast fc lag1, Gul - Brämaregården IF P13 Brämaregården | ||
10.00 | P13 - C | Utbynäs SK Svart - Öjersjö IF Lag 3 | ||
10.30 | P13 - A | Utbynäs SK Gul - Goldcoast fc lag1, Gul | ||
11.00 | P13 - B | Öjersjö IF Lag 2 - Utbynäs SK Vit | ||
11.30 | P13 - A | Öjersjö IF Lag 1 - Utbynäs SK Gul | ||
12.00 | P13 - B | Utbynäs SK Vit - Partille IF Vit | ||
12.30 | P13 - C | Vallens IF Vit - Utbynäs SK Blå | ||
13.00 | F13 - A | IF Vardar/Makedonija - SäröKullavik IF Blå | ||
13.30 | P14 söndag - A | Öjersjö IF Vit - Västra Frölunda IF Grön | ||
14.00 | F13 - A | Sävedalens IF Blå - SäröKullavik IF Blå | ||
14.30 | P14 söndag - A | Bergums IF - Öjersjö IF Vit | ||
15.00 | F13 - B | Sävedalens IF Röd - Utbynäs SK Blå | ||
15.30 | P14 söndag - A | Goldcoast fc lag1, Gul - Öjersjö IF Vit | ||
16.00 | F13 - B | Jitex BK Vit - SäröKullavik IF Grön | ||
16.30 | F13 - A | Utbynäs SK Gul - IF Vardar/Makedonija | ||
17.00 | P14 söndag - A | Goldcoast fc lag2/svart - Bergums IF |