Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | P16 - B | Lindsdals IF gul - Trekantens IF | ||
09.20 | P16 - B | Rockneby IK Grön - Kalmar FF vit | ||
09.40 | P16 - B | Rödsle BK svart - Lindsdals IF gul | ||
10.00 | P16 - B | Trekantens IF - Kalmar FF vit | ||
10.20 | P16 - C | Rockneby IK Vit - Oskarshamns AIK vit | ||
10.40 | P16 - A | Kalmar Södra vit - Mönsterås GoIF vit | ||
11.00 | P16 - A | Hossmo BK vit - Lindsdals IF svart | ||
11.20 | P16 - C | Hossmo BK röd - Kalmar FF röd | ||
11.40 | P16 - A | Kalmar Södra vit - Glömminge/Algutsrums IF | ||
12.00 | P16 - A | Mönsterås GoIF vit - Hossmo BK vit | ||
12.20 | P16 - C | Oskarshamns AIK vit - Kalmar FF röd | ||
12.40 | P16 - A | Glömminge/Algutsrums IF - Mönsterås GoIF vit | ||
13.00 | P16 - B | Trekantens IF - Rödsle BK svart | ||
13.20 | P16 - B | Lindsdals IF gul - Rockneby IK Grön | ||
13.40 | P16 - C | Rockneby IK Vit - Pukebergs BK vit | ||
14.00 | P16 - C | Hossmo BK röd - Oskarshamns AIK vit | ||
14.20 | P16 - D | Kalmar Södra blå - Rödsle BK gul | ||
14.40 | P16 - D | Pukebergs BK röd - TUFF svart | ||
15.00 | P16 - C | Kalmar FF röd - Rockneby IK Vit | ||
15.20 | P16 - C | Pukebergs BK vit - Hossmo BK röd | ||
15.40 | P16 - D | Lindsdals IF vit - Kalmar Södra blå | ||
16.00 | P16 - D | Rödsle BK gul - TUFF svart | ||
16.20 | P16 - D | Pukebergs BK röd - Lindsdals IF vit | ||
16.40 | P16 - D | TUFF svart - Kalmar Södra blå | ||
17.00 | P16 - E | Kalmar Södra röd - Smedby Boik | ||
17.20 | P16 - E | Oskarshamns AIK svart - Lindsdals IF blå | ||
17.40 | P16 - E | Smedby Boik - TUFF grön | ||
18.00 | P16 - E | Lindsdals IF blå - Kalmar Södra röd | ||
18.20 | P16 - E | TUFF grön - Oskarshamns AIK svart |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | F16 - A | Glömminge/Algutsrum IF - Hossmo BK | ||
09.20 | F15 - A | Glömminge Algutsrums IF - Lindsdals IF vit | ||
09.40 | F16 - B | Rödsle BK svart - Madesjö IF vit | ||
10.00 | F16 - A | Hossmo BK - Smedby BoIK | ||
10.20 | F15 - A | Sandsbro AIK gul - Lindsdals IF svart | ||
10.40 | F15 - B | Mönsterås GIF vinröd - Hossmo BK vit | ||
11.00 | F16 - B | Madesjö IF vit - Ljungbyholms GoIF | ||
11.20 | F16 - A | Rödsle BK gul - Glömminge/Algutsrum IF | ||
11.40 | F15 - A | Lindsdals IF vit - Sandsbro AIK gul | ||
12.00 | F15 - A | Mönsterås GIF röd - Hossmo BK röd | ||
12.20 | F15 - B | Hossmo BK vit - Ljungbyholms GoIF | ||
12.40 | F16 - B | Ljungbyholms GoIF - Rödsle BK svart | ||
13.00 | F16 - A | Madesjö IF blå - Glömminge/Algutsrum IF | ||
13.20 | F16 - A | Smedby BoIK - Rödsle BK gul | ||
13.40 | F15 - A | Lindsdals IF vit - Hossmo BK röd | ||
14.00 | F15 - B | Sandsbro AIK grön - Mönsterås GIF vinröd | ||
14.20 | F16 - B | Lindsdals IF - Madesjö IF vit | ||
14.40 | F15 - B | Ljungbyholms GoIF - Sandsbro AIK grön | ||
15.00 | F16 - B | Rödsle BK svart - Lindsdals IF | ||
15.20 | P15 - A | Oskarshamns AIK svart - Alvesta GIF vit | ||
15.40 | P15 - B | Hossmo BK - Oskarshamns AIK röd | ||
16.00 | P15 - F | FK Karlskrona orange - Alvesta GIF grön | ||
16.20 | P15 - A | Lindsdals IF röd - Alvesta GIF vit | ||
16.40 | P15 - B | Lindsdals IF vit - Oskarshamns AIK röd | ||
17.00 | P15 - A | Oskarshamns AIK svart - Glömminge-Algutsrum IF | ||
17.40 | P15 - F | FK Karlskrona orange - Rödsle BK | ||
18.00 | P15 - A | Oskarshamns AIK svart - Lindsdals IF röd | ||
18.20 | P15 - F | Rödsle BK - Alvesta GIF grön | ||
18.40 | P15 - A | FK Karlskrona svart - Oskarshamns AIK svart | ||
19.00 | P15 - F | IFK Berga vit - FK Karlskrona orange |