Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | P 14 - B | Åsa IF Gul - Solängens BK | - | |
09.30 | P 14 - D | SG Ruddalen IF Röd - IFK Fjärås 2 | - | |
10.00 | P 14 - B | Åsa IF Gul - Öjersjö IF Lag 1 | - | |
10.30 | P 14 - D | SG Ruddalen IF Röd - Gunnilse is | - | |
11.00 | P 14 - B | Åsa IF Gul - Kungsladugårds BK Gul | - | |
11.30 | P 14 - D | SG Ruddalen IF Röd - IK Oddevold Vit | - | |
12.00 | P 14 - B | Kungsladugårds BK Gul - Öjersjö IF Lag 1 | - | |
12.30 | P 14 - D | IK Oddevold Vit - Gunnilse is | - | |
13.00 | F 14 - A | Älvsborg FF Lag 1 Asllani - Älvsborg FF Musovic | - | |
13.30 | P 14 - C | Goldcoast fc lag1 - Hovås Billdal IF 2 | - | |
14.00 | F 14 - A | Älvsborg FF Musovic - Hovås Billdal Blå | - | |
14.30 | P 14 - C | Hovås Billdal IF 2 - Gais | - | |
15.00 | F 14 - A | Hovås Billdal Blå - KBK Vinröd | - | |
15.30 | P 14 - C | Goldcoast fc lag1 - SG Ruddalen IF Svart | - | |
16.00 | P 14 - C | Kungsladugårds BK Röd - Gais | - | |
16.30 | F 14 - A | Hovås Billdal Blå - Älvsborg FF Lag 1 Asllani | - | |
17.00 | P 14 - C | Gais - Goldcoast fc lag1 | - | |
17.30 | F 14 - A | Hovås Billdal Röd - Hovås Billdal Blå | - | |
18.00 | P 14 - C | Gais - SG Ruddalen IF Svart | - |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | P 13 - B | Utbynäs SK Röd - Fässbergs IF Vit | - | |
09.30 | P 13 - C | Askims IK Röd - Utbynäs SK Gul | - | |
10.00 | P 13 - B | Fässbergs IF Vit - Sävedalens IF Blå | - | |
10.30 | P 13 - C | Utbynäs SK Gul - Fässbergs IF Blå | - | |
11.00 | P 13 - B | Sävedalens IF Blå - KBK SVART | - | |
11.30 | P 13 - C | Goldcoast fc lag1 - Utbynäs SK Gul | - | |
12.00 | P 13 - B | Sävedalens IF Blå - Utbynäs SK Röd | - | |
12.30 | P 13 - C | Askims IK Röd - Goldcoast fc lag1 | - | |
13.00 | P 13 - B | Tölö IF 2 - Sävedalens IF Blå | - | |
13.30 | P 13 - C | Fässbergs IF Blå - Askims IK Röd | - | |
14.00 | F 13 - A | IF Väster IF Väster svart/ orange - Kungsladugårds BK Lag 2 | - | |
14.30 | F 13 - A | Södra Skärgårdens IK - Kungsladugårds BK Lag 1 | - | |
15.00 | P 13 - A | Fässbergs IF Lila - KBK GRÖN | - | |
15.30 | F 13 - A | IF Väster IF Väster svart/ orange - Södra Skärgårdens IK | - | |
16.00 | P 13 - A | KBK GRÖN - Tölö IF 1 | - | |
16.30 | F 13 - A | Kungsladugårds BK Lag 2 - Örgrytes IS Lag Blå | - | |
17.00 | P 13 - A | Utbynäs SK Blå - KBK GRÖN | - | |
17.30 | F 13 - A | Kungsladugårds BK Lag 2 - Södra Skärgårdens IK | - | |
18.00 | F 13 - A | Mölndal - IF Väster IF Väster svart/ orange | - | |
18.30 | P 13 - A | Sävedalens IF Röd - Tölö IF 1 | - |