Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | P 14 - B | IFK Fjärås 3 - Öjersjö IF Lag 1 | - | |
09.30 | P 14 - D | Hovås Billdal IF 3 - Gunnilse is | - | |
10.00 | P 14 - B | Kungsladugårds BK Gul - IFK Fjärås 3 | - | |
10.30 | P 14 - D | IK Oddevold Vit - Hovås Billdal IF 3 | - | |
11.00 | P 14 - B | Öjersjö IF Lag 1 - Solängens BK | - | |
11.30 | P 14 - D | Gunnilse is - IFK Fjärås 2 | - | |
12.00 | P 14 - B | Hovås Billdal IF 1 - Åsa IF Gul | - | |
12.30 | P 14 - D | Goldcoast fc lag2 - SG Ruddalen IF Röd | - | |
13.00 | F 14 - A | KBK Vinröd - Hovås Billdal Röd | - | |
13.30 | P 14 - C | SG Ruddalen IF Svart - Kungsladugårds BK Röd | - | |
14.00 | F 14 - A | Hovås Billdal Röd - Älvsborg FF Lag 1 Asllani | - | |
14.30 | P 14 - C | Kungsladugårds BK Röd - Goldcoast fc lag1 | - | |
15.00 | F 14 - A | Älvsborg FF Musovic - Hovås Billdal Röd | - | |
15.30 | P 14 - A | IFK Fjärås 1 - GAIS GAIS LAG 3 | - | |
16.00 | F 14 - A | KBK Vinröd - Älvsborg FF Musovic | - | |
16.30 | P 14 - C | SG Ruddalen IF Svart - Hovås Billdal IF 2 | - | |
17.00 | P 14 - A | Öjersjö IF Lag 2 - SG Ruddalen IF Grön | - | |
17.30 | P 14 - A | Hovås Billdal IF 4 - Åsa IF Svart | - | |
18.00 | F 14 - A | Älvsborg FF Lag 1 Asllani - KBK Vinröd | - | |
18.30 | P 14 - A | Åsa IF Svart - Kungsladugårds BK Blå | - |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | P 13 - B | KBK SVART - Tölö IF 2 | - | |
09.30 | P 13 - D | Goldcoast fc lag2 - Sävedalens IF Orange | - | |
10.00 | P 13 - B | Tölö IF 2 - Utbynäs SK Röd | - | |
10.30 | P 13 - D | Sävedalens IF Orange - Lindholmens BK | - | |
11.00 | P 13 - B | Fässbergs IF Vit - Tölö IF 2 | - | |
11.30 | P 13 - D | Lindholmens BK - KBK RÖD | - | |
12.00 | P 13 - B | KBK SVART - Fässbergs IF Vit | - | |
12.30 | P 13 - D | Lindholmens BK - Goldcoast fc lag2 | - | |
13.00 | P 13 - B | Utbynäs SK Röd - KBK SVART | - | |
13.30 | P 13 - D | Askims IK Svart - Lindholmens BK | - | |
14.00 | F 13 - A | IF Väster If Väster orange - Mölndal | - | |
14.30 | P 13 - A | Utbynäs SK Blå - Sävedalens IF Röd | - | |
15.00 | F 13 - A | Backatorp IF Röd - Kungsladugårds BK Lag 2 | - | |
15.30 | F 13 - A | Kungsladugårds BK Lag 1 - IF Väster If Väster orange | - | |
16.00 | P 13 - A | Sävedalens IF Röd - Fässbergs IF Lila | - | |
16.30 | F 13 - A | Södra Skärgårdens IK - IF Väster If Väster orange | - | |
17.00 | P 13 - A | Askims IK Vit - Sävedalens IF Röd | - | |
17.30 | F 13 - A | IF Väster If Väster orange - Backatorp IF Röd | - | |
18.00 | P 13 - A | KBK GRÖN - Askims IK Vit | - |