Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | P 14 - B | Hovås Billdal IF 1 - Kungsladugårds BK Gul | - | |
09.30 | P 14 - D | Goldcoast fc lag2 - IK Oddevold Vit | - | |
10.00 | P 14 - B | Solängens BK - Hovås Billdal IF 1 | - | |
10.30 | P 14 - D | IFK Fjärås 2 - Goldcoast fc lag2 | - | |
11.00 | P 14 - B | IFK Fjärås 3 - Hovås Billdal IF 1 | - | |
11.30 | P 14 - D | Hovås Billdal IF 3 - Goldcoast fc lag2 | - | |
12.00 | P 14 - B | Solängens BK - IFK Fjärås 3 | - | |
12.30 | P 14 - D | IFK Fjärås 2 - Hovås Billdal IF 3 | - | |
13.00 | P 14 - A | SG Ruddalen IF Grön - IFK Fjärås 1 | - | |
13.30 | P 14 - A | GAIS GAIS LAG 3 - Åsa IF Svart | - | |
14.00 | P 14 - A | Öjersjö IF Lag 2 - Hovås Billdal IF 4 | - | |
14.30 | P 14 - A | IK Oddevold Blå - IFK Fjärås 1 | - | |
15.00 | P 14 - A | Kungsladugårds BK Blå - SG Ruddalen IF Grön | - | |
15.30 | P 14 - A | Åsa IF Svart - Öjersjö IF Lag 2 | - | |
16.00 | P 14 - A | Kungsladugårds BK Blå - IK Oddevold Blå | - | |
16.30 | P 14 - A | Hovås Billdal IF 4 - GAIS GAIS LAG 3 | - | |
17.00 | P 14 - A | IFK Fjärås 1 - Kungsladugårds BK Blå | - | |
17.30 | P 14 - C | Hovås Billdal IF 2 - Kungsladugårds BK Röd | - | |
18.00 | P 14 - A | IK Oddevold Blå - SG Ruddalen IF Grön | - | |
18.30 | P 14 - A | GAIS GAIS LAG 3 - Öjersjö IF Lag 2 | - | |
19.00 | P 14 - A | IK Oddevold Blå - Hovås Billdal IF 4 | - |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | P 13 - C | Fässbergs IF Blå - Goldcoast fc lag1 | - | |
09.30 | P 13 - D | KBK RÖD - Askims IK Svart | - | |
10.00 | P 13 - C | Goldcoast fc lag1 - Sävedalens IF Svart | - | |
10.30 | P 13 - D | Askims IK Svart - Goldcoast fc lag2 | - | |
11.00 | P 13 - C | Sävedalens IF Svart - Askims IK Röd | - | |
11.30 | P 13 - D | Sävedalens IF Orange - Askims IK Svart | - | |
12.00 | P 13 - C | Sävedalens IF Svart - Fässbergs IF Blå | - | |
12.30 | P 13 - D | KBK RÖD - Sävedalens IF Orange | - | |
13.00 | P 13 - C | Utbynäs SK Gul - Sävedalens IF Svart | - | |
13.30 | P 13 - D | Goldcoast fc lag2 - KBK RÖD | - | |
14.00 | F 13 - A | Örgrytes IS Lag Blå - Backatorp IF Röd | - | |
14.30 | P 13 - A | Tölö IF 1 - Askims IK Vit | - | |
15.00 | F 13 - A | Örgrytes IS Lag Blå - Mölndal | - | |
15.30 | P 13 - A | Utbynäs SK Blå - Askims IK Vit | - | |
16.00 | F 13 - A | Mölndal - Backatorp IF Röd | - | |
16.30 | F 13 - A | IF Väster IF Väster svart/ orange - Kungsladugårds BK Lag 1 | - | |
17.00 | P 13 - A | Tölö IF 1 - Fässbergs IF Lila | - | |
17.30 | F 13 - A | Kungsladugårds BK Lag 1 - Örgrytes IS Lag Blå | - | |
18.00 | P 13 - A | Fässbergs IF Lila - Utbynäs SK Blå | - |