Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | P 15 - A | Kungsladugårds BK Röd - Älvsborg FF 1 | - | |
09.30 | P 15 - B | Kungsladugårds BK Svart - Fässbergs IF Svart | - | |
10.00 | P 15 - A | IF Väster Blå - Kungsladugårds BK Röd | - | |
10.30 | P 15 - B | Älvsborg FF 2 - Kungsladugårds BK Svart | - | |
11.00 | P 15 - A | Älvsborg FF 1 - Älvsborg FF 4 | - | |
11.30 | P 15 - B | Fässbergs IF Svart - IF Väster Svart | - | |
12.00 | P 15 - A | Goldcoast fc lag1 - Romelanda UF Gul | - | |
12.30 | P 15 - B | Brämaregården FC Orange - Romelanda UF Svart | - | |
13.00 | P 16 - B | Qviding FIF svart 2 - Kungsladugårds BK Bayern | - | |
13.30 | P 15 - C | IF Väster Vit - Brämaregården FC Svart | - | |
14.00 | P 16 - B | Kungsladugårds BK Real - Lindome GIF P2016 4 | - | |
14.30 | P 15 - C | Brämaregården FC Svart - GAIS | - | |
15.00 | P 15 - C | Bergums IF 1 - IF Väster Grön | - | |
15.30 | P 16 - B | Lindome GIF P2016 2 - Goldcoast fc lag2 | - | |
16.00 | P 15 - C | Älvsborg FF 3 - IF Väster Grön | - | |
16.30 | P 16 - B | Lindome GIF P2016 2 - Kungsladugårds BK Bayern | - | |
17.00 | P 15 - C | IF Väster Grön - Brämaregården FC Svart | - | |
17.30 | P 16 - B | Qviding FIF svart 2 - Södra Skärgården IK | - |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | P 16 - A | Kungsladugårds BK United - Lindome GIF P2016 1 | - | |
09.30 | F 15 - A | IF Väster Svart - Kungsladugårds BK F16 | - | |
10.00 | P 16 - A | Goldcoast fc lag1 - Lindome GIF P2016 3 | - | |
10.30 | F 15 - A | Kungsladugårds BK F16 - Bergums IF Blå | - | |
11.00 | F 15 - A | Bergums IF Vit - Kungsladugårds BK Röd | - | |
11.30 | P 16 - A | Kungsladugårds BK PSG - Kungsladugårds BK Milan | - | |
12.00 | F 15 - A | IF Väster Orange - Kungsladugårds BK Röd | - | |
12.30 | P 16 - A | Kungsladugårds BK PSG - Lindome GIF P2016 3 | - | |
13.00 | F 15 - A | Kungsladugårds BK Röd - Kungsladugårds BK F16 | - | |
13.30 | P 16 - A | Kungsladugårds BK United - Lindome GIF P2016 3 | - | |
14.00 | P 15 - F | Masthuggets BK Blå - Fässbergs IF Vit | - | |
15.00 | P 15 - F | Masthuggets BK Blå - Bergums IF 3 | - | |
15.30 | P 15 - F | Bergums IF 2 - Goldcoast fc lag2 | - | |
16.00 | P 15 - F | Älvsborg FF 5 - Masthuggets BK Röd | - | |
16.30 | P 15 - F | Bergums IF 2 - Fässbergs IF Vit | - | |
17.00 | P 15 - F | Masthuggets BK Blå - Fässbergs IF Gul | - | |
17.30 | P 15 - F | Masthuggets BK Röd - Bergums IF 2 | - | |
18.00 | P 15 - F | Goldcoast fc lag2 - Älvsborg FF 5 | - |