Res | ||||
---|---|---|---|---|
3. | 08.00 | P2011 - B | Hovås Billdal IF - Fässbergs IF Vit | 1 - 2 |
7. | 08.40 | P2011 - D | Älvängens IK - SG Ruddalen IF Lag 2 | 0 - 5 |
11. | 09.20 | F2011 - B | Eriksberg Lag 1 - Vallens IF Vit | 0 - 4 |
15. | 10.00 | P2011 - B | Hovås Billdal IF - Velebit Lag 1 | 0 - 5 |
19. | 10.40 | P2011 - D | Älvängens IK - Fässbergs IF Lila | 1 - 5 |
23. | 11.20 | F2011 - B | Eriksberg Lag 1 - Landvetter IF 2 | 1 - 5 |
27. | 12.00 | P2011 - B | Gerdskens BK Gul - Hovås Billdal IF | 5 - 0 |
31. | 12.40 | P2011 - D | Velebit Lag 2 - Älvängens IK | 1 - 1 |
35. | 13.20 | F2011 - B | Jitex BK (vit) - Eriksberg Lag 1 | 2 - 1 |
39. | 14.00 | P2011 - F | Onsala BK Blå - Skoftebyns IF | 4 - 2 |
43. | 14.40 | P2011 - H | BK Häcken svart Svart - Onsala BK Vit | 1 - 1 |
47. | 15.40 | P2011 - F | Onsala BK Blå - Sjövalla FK/Mölnlycke IS-Ungdom Svart | 2 - 0 |
51. | 16.20 | P2011 - H | BK Häcken svart Svart - Edet FK (Lilla Edet) | 8 - 0 |
55. | 17.20 | P2011 - F | Sävedalens IF Röd - Onsala BK Blå | 4 - 1 |
59. | 18.00 | P2011 - H | Sjövalla FK/Mölnlycke IS-Ungdom Grönt - BK Häcken svart Svart | 4 - 0 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
63. | 08.00 | P2011 - D-Ss grp 2 | Vallens IF - ÄlvsborgFF Lag Röd | 3 - 0 |
67. | 08.40 | P2011 - C-Ss grp 2 | Gerdskens BK Svart - FC Bellevue | 4 - 1 |
71. | 09.20 | F2011 - B-Ss grp 1 | Rävlanda AIS - Eriksberg Lag 1 | 2 - 2 |
75. | 10.00 | P2011 - D-Ss grp 2 | Vallens IF - Edet FK (Lilla Edet) | 4 - 2 |
79. | 10.40 | P2011 - C-Ss grp 2 | Gerdskens BK Svart - BK Häcken svart Svart | 4 - 2 |
83. | 11.20 | F2011 - B-Ss grp 1 | Rävlanda AIS - Landvetter IF 1 | 1 - 5 |
87. | 12.00 | P2011 - D-Ss grp 2 | Vallens IF - Velebit Lag 2 | 3 - 0 |
91. | 12.40 | P2011 - C-Ss grp 2 | Gerdskens BK Svart - Älvängens IK | 8 - 0 |
95. | 13.20 | F2011 - B-Ss grp 1 | Rävlanda AIS - Vallens IF Vit | 1 - 1 |
99. | 14.00 | P2011 - B-Ss grp 2 | Varbergs Bois grön - IFK Fjärås 2 | 3 - 2 |
103. | 14.40 | P2011 - Ss grp 2 | Kungsladugård BK Vit - Sävedalens IF Blå | 0 - 1 |
107. | 15.40 | P2011 - B-Ss grp 2 | Varbergs Bois grön - Onsala BK Vit | 1 - 3 |
111. | 16.20 | P2011 - Ss grp 2 | Kungsladugård BK Vit - Sjövalla FK/Mölnlycke IS-Ungdom Grönt | 4 - 1 |
115. | 17.20 | P2011 - B-Ss grp 2 | Varbergs Bois grön - SG Ruddalen IF Lag 2 | 5 - 1 |
119. | 18.00 | P2011 - Ss grp 2 | Kungsladugård BK Vit - Fässbergs IF Lila | 1 - 1 |