Banan som ligger till vänster
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | Herrar B - A | Nordebäck/Sellberg - Far och son | 7 - 3 | |
09.30 | Herrar B - B | Stenlund och Steneby - Looström | 6 - 7 | |
10.00 | Herrar B - D | Blomman och Brorsan - Eklöf/Kristiansson | 2 - 9 | |
10.30 | Herrar B - A | Far och son - Peter Wennerstein | 3 - 9 | |
11.00 | Herrar B - C | Padelsvett och cykelbränna - Mackies tårta | 3 - 8 | |
11.30 | Herrar B - D | Eklöf/Kristiansson - Gardell och 1-till | 5 - 6 | |
12.00 | Herrar B - B | Looström - Eliassons | 12 - 1 | |
12.30 | Herrar B - C | SkäggGadd - Mackies tårta | 4 - 5 | |
13.00 | Damer - A | Stenlund och Steneby - Björkhagagänget | 4 - 5 | |
13.30 | Damer - B | WW - Maria Grabavac | 4 - 9 | |
14.00 | Damer - B | Christina och Clara - WW | 10 - 1 | |
14.30 | Damer - A | Björkhagagänget - Wennerstein | 3 - 9 | |
15.00 | Herrar A - A | Padelgården Solna - Sillen och Nyllet | 11 - 0 | |
15.30 | Herrar A - B | MojAGi - John Borgman | 8 - 3 | |
16.00 | Herrar A - B | Nils Kjällman, Neng Pettersson - MojAGi | 4 - 5 | |
16.30 | Herrar A - A | Sillen och Nyllet - Alexander Boberg | 4 - 7 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | Mixed - A | Stenlunds Therese-Valle - Kerrans änglar | 4 - 5 | |
09.30 | Mixed - B | Wennerstein - Lottens Homeopati | 6 - 3 | |
10.00 | Mixed - D | Nylander/Nylander - Frida Vedlund | 2 - 11 | |
10.30 | Mixed - A | Kerrans änglar - Steneby/Steneby | 7 - 5 | |
11.00 | Mixed - C | Christina och Peter - Linn Wallenström | 2 - 14 | |
11.30 | Mixed - D | Frida Vedlund - Tina och Fredrik | 11 - 1 | |
12.00 | Mixed - B | Lottens Homeopati - Granegård-Borgman | 2 - 13 | |
12.30 | Mixed - C | Hanna Sikström - Linn Wallenström | 4 - 5 | |
13.00 | 50 + - A | Stefan o Staffan - Solbacka | 1 - 9 | |
13.30 | 50 + - B | Peter Arrhenius - Team Gausarkviar | 11 - 1 | |
14.00 | 50 + - B | Backlura boys - Peter Arrhenius | 3 - 11 | |
14.30 | 50 + - A | Solbacka - Fredrik Waker/Björn Sjögreen. | 2 - 7 | |
15.00 | Herrar B - 1/8 | Peter Wennerstein - Adam Grabavac | 10 - 2 | |
15.30 | Herrar B - 1/8 | Eklöf/Kristiansson - Far och son | 9 - 3 | |
16.00 | Herrar B - 1/8 | Gardell och 1-till - Kristian och KJ | 13 - 0 | |
16.30 | Damer - 1/4 | Stenlund och Steneby - Maria Grabavac | 1 - 8 | |
17.00 | Herrar A - 1/4 | Padelgården Solna - John Borgman | 10 - 2 | |
17.30 | Herrar A - 1/4 | Sillen och Nyllet - MojAGi | 1 - 10 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | Mixed - 1/8 | Simon Grabavac - Nylander/Nylander | 10 - 1 | |
09.30 | Mixed - 1/8 | Tina och Fredrik - Steneby/Steneby | 6 - 3 | |
10.00 | Mixed - 1/8 | Frida Vedlund - Stenlunds Therese-Valle | 11 - 0 | |
10.30 | Herrar B - 1/4 | Gardell och 1-till - SkäggGadd | 7 - 4 | |
11.00 | 50 + - 1/4 | Fredrik Waker/Björn Sjögreen. - Team Gausarkviar | 10 - 1 | |
11.30 | 50 + - 1/4 | Calle o Jocke - Peter Arrhenius | 3 - 10 | |
12.00 | Mixed - 1/4 | Wennerstein - Bella Karlsson | 9 - 3 | |
12.30 | 50 + - 1/2 | Fredrik Waker/Björn Sjögreen. - Solbacka | 6 - 2 | |
13.00 | Herrar B - 1/2 | Peter Wennerstein - Gardell och 1-till | 6 - 4 | |
13.30 | Herrar A - 1/2 | Padelgården Solna - Alexander Boberg | 7 - 2 | |
14.00 | Damer - Final | Maria Grabavac - Frida Vedlund | 0 - 2 | |
15.00 | Herrar A - Final | Padelgården Solna - Nils Kjällman, Neng Pettersson | 2 - 0 |