Mitten banan
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | Herrar B - A | Kristian och KJ - Peter Wennerstein | 2 - 10 | |
09.30 | Herrar B - C | Padelsvett och cykelbränna - SkäggGadd | 4 - 7 | |
10.00 | Herrar B - D | Adam Grabavac - Gardell och 1-till | 2 - 10 | |
10.30 | Herrar B - B | Eliassons - Stenlund och Steneby | 1 - 12 | |
11.00 | Herrar B - C | SkäggGadd - Calle o Jocke | 8 - 2 | |
11.30 | Herrar B - A | Peter Wennerstein - Nordebäck/Sellberg | 9 - 4 | |
12.00 | Herrar B - B | Hugo Kalle - Stenlund och Steneby | 1 - 12 | |
12.30 | Herrar B - D | Gardell och 1-till - Blomman och Brorsan | 7 - 4 | |
13.00 | Damer - A | Wennerstein - Ärtan och Pertan | 2 - 8 | |
13.30 | Damer - A | Stenlund och Steneby - Wennerstein | 5 - 3 | |
14.00 | Damer - B | Frida Vedlund - Maria Grabavac | 12 - 0 | |
14.30 | Damer - B | Maria Grabavac - Christina och Clara | 3 - 11 | |
15.00 | Herrar A - A | Alexander Boberg - Samuel | 7 - 3 | |
15.30 | Herrar A - A | Padelgården Solna - Alexander Boberg | 5 - 3 | |
16.00 | Herrar A - B | Peter Arrhenius - John Borgman | 7 - 3 | |
16.30 | Herrar A - B | John Borgman - Nils Kjällman, Neng Pettersson | 2 - 10 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | Mixed - A | Simon Grabavac - Steneby/Steneby | 7 - 4 | |
09.30 | Mixed - C | Christina och Peter - Hanna Sikström | 3 - 6 | |
10.00 | Mixed - D | Bella Karlsson - Tina och Fredrik | 1 - 11 | |
10.30 | Mixed - B | Granegård-Borgman - Wennerstein | 4 - 8 | |
11.00 | Mixed - C | Hanna Sikström - Lundberg | 2 - 0 wo | |
11.30 | Mixed - A | Steneby/Steneby - Stenlunds Therese-Valle | 5 - 4 | |
12.00 | Mixed - B | Clara Stenlund- Fredrik W - Wennerstein | 5 - 7 | |
12.30 | Mixed - D | Tina och Fredrik - Nylander/Nylander | 10 - 3 | |
13.00 | 50 + - A | Fredrik Waker/Björn Sjögreen. - Calle o Jocke | 8 - 2 | |
13.30 | 50 + - A | Stefan o Staffan - Fredrik Waker/Björn Sjögreen. | 2 - 8 | |
14.00 | 50 + - B | M&M - Team Gausarkviar | 10 - 0 | |
14.30 | 50 + - B | Team Gausarkviar - Backlura boys | 4 - 7 | |
15.00 | Herrar B - 1/8 | Stenlund och Steneby - Padelsvett och cykelbränna | 5 - 6 | |
15.30 | Herrar B - 1/8 | Looström - Calle o Jocke | 11 - 2 | |
16.00 | Herrar B - 1/8 | SkäggGadd - Eliassons | 11 - 0 | |
16.30 | Damer - 1/4 | Wennerstein - Christina och Clara | 3 - 9 | |
17.00 | Herrar A - 1/4 | Alexander Boberg - Peter Arrhenius | 11 - 0 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | Mixed - 1/8 | Clara Stenlund- Fredrik W - Christina och Peter | 6 - 4 | |
09.30 | Mixed - 1/8 | Wennerstein - Lundberg | 8 - 4 | |
10.00 | Mixed - 1/8 | Hanna Sikström - Granegård-Borgman | 6 - 5 | |
10.30 | Herrar B - 1/4 | Mackies tårta - Eklöf/Kristiansson | 8 - 4 | |
11.00 | 50 + - 1/4 | Solbacka - Backlura boys | 8 - 2 | |
11.30 | Mixed - 1/4 | Simon Grabavac - Clara Stenlund- Fredrik W | 5 - 3 | |
12.00 | Damer - 1/2 | Maria Grabavac - Christina och Clara | 9 - 3 | |
12.30 | 50 + - 1/2 | M&M - Peter Arrhenius | 5 - 4 | |
13.00 | Herrar B - 1/2 | Mackies tårta - Looström | 3 - 6 | |
13.30 | Herrar A - 1/2 | Nils Kjällman, Neng Pettersson - MojAGi | 6 - 1 | |
14.00 | Herrar B - Final | Peter Wennerstein - Looström | 1 - 0 | |
15.00 | Mixed - Final | Linn Wallenström - Frida Vedlund | 0 - 1 |