Banan till höger
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | Herrar B - B | Eliassons - Hugo Kalle | 8 - 3 | |
09.30 | Herrar B - C | Mackies tårta - Calle o Jocke | 9 - 2 | |
10.00 | Herrar B - A | Nordebäck/Sellberg - Kristian och KJ | 11 - 1 | |
10.30 | Herrar B - B | Hugo Kalle - Looström | 2 - 10 | |
11.00 | Herrar B - D | Blomman och Brorsan - Adam Grabavac | 10 - 4 | |
11.30 | Herrar B - A | Far och son - Kristian och KJ | 8 - 3 | |
12.00 | Herrar B - C | Calle o Jocke - Padelsvett och cykelbränna | 3 - 6 | |
12.30 | Herrar B - D | Eklöf/Kristiansson - Adam Grabavac | 6 - 5 | |
13.00 | Damer - B | Christina och Clara - Frida Vedlund | 1 - 11 | |
13.30 | Damer - A | Björkhagagänget - Ärtan och Pertan | 1 - 8 | |
14.00 | Damer - A | Ärtan och Pertan - Stenlund och Steneby | 5 - 2 | |
14.30 | Damer - B | Frida Vedlund - WW | 14 - 0 | |
15.00 | Herrar A - B | Nils Kjällman, Neng Pettersson - Peter Arrhenius | 9 - 3 | |
15.30 | Herrar A - A | Sillen och Nyllet - Samuel | 4 - 6 | |
16.00 | Herrar A - A | Samuel - Padelgården Solna | 2 - 9 | |
16.30 | Herrar A - B | Peter Arrhenius - MojAGi | 2 - 7 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | Mixed - B | Granegård-Borgman - Clara Stenlund- Fredrik W | 6 - 7 | |
09.30 | Mixed - C | Linn Wallenström - Lundberg | 9 - 2 | |
10.00 | Mixed - A | Stenlunds Therese-Valle - Simon Grabavac | 3 - 7 | |
10.30 | Mixed - B | Clara Stenlund- Fredrik W - Lottens Homeopati | 7 - 4 | |
11.00 | Mixed - D | Nylander/Nylander - Bella Karlsson | 5 - 6 | |
11.30 | Mixed - A | Kerrans änglar - Simon Grabavac | 3 - 7 | |
12.00 | Mixed - C | Lundberg - Christina och Peter | 4 - 6 | |
12.30 | Mixed - D | Frida Vedlund - Bella Karlsson | 12 - 6 | |
13.00 | 50 + - B | Backlura boys - M&M | 2 - 10 | |
13.30 | 50 + - A | Solbacka - Calle o Jocke | 7 - 3 | |
14.00 | 50 + - A | Calle o Jocke - Stefan o Staffan | 2 - 8 | |
14.30 | 50 + - B | M&M - Peter Arrhenius | 4 - 7 | |
15.00 | Herrar B - 1/8 | Mackies tårta - Hugo Kalle | 11 - 1 | |
15.30 | Herrar B - 1/8 | Nordebäck/Sellberg - Blomman och Brorsan | 4 - 5 | |
16.30 | Damer - 1/4 | Björkhagagänget - Frida Vedlund | 1 - 14 | |
17.00 | Herrar A - 1/4 | Samuel - Nils Kjällman, Neng Pettersson | 4 - 5 | |
17.30 | Damer - 1/4 | Ärtan och Pertan - WW | 7 - 3 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | Mixed - 1/8 | Linn Wallenström - Lottens Homeopati | 10 - 1 | |
09.30 | Mixed - 1/8 | Kerrans änglar - Bella Karlsson | 2 - 7 | |
10.00 | Herrar B - 1/4 | Peter Wennerstein - Padelsvett och cykelbränna | 9 - 3 | |
10.30 | Herrar B - 1/4 | Looström - Blomman och Brorsan | 9 - 2 | |
11.00 | 50 + - 1/4 | Stefan o Staffan - M&M | 0 - 10 | |
11.30 | Mixed - 1/4 | Linn Wallenström - Tina och Fredrik | 11 - 3 | |
12.00 | Mixed - 1/4 | Frida Vedlund - Hanna Sikström | 6 - 3 | |
12.30 | Damer - 1/2 | Frida Vedlund - Ärtan och Pertan | 6 - 1 | |
13.00 | Mixed - 1/2 | Simon Grabavac - Linn Wallenström | 3 - 9 | |
13.30 | Mixed - 1/2 | Wennerstein - Frida Vedlund | 3 - 6 | |
14.00 | 50 + - Final | Fredrik Waker/Björn Sjögreen. - M&M | 0 - 2 |