Till innehåll
Floorball Club Sollentuna - Töjnan Tiger Cup 2018 (14 sep - 7 okt 2018)
Töjnan Tiger Cup 2018 använder
Cupmate
Töjnan Tiger Cup 2018
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor 10 Knatteligan (F10)
Flickor 11 Knatteligan (F11)
Flickor Blå Lätt Svår (FBLS)
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd medel Lätt (FRML)
Pojkar 10 Knatteligan (P10)
Pojkar 11 Knatteligan (P11)
Pojkar 11 lätt Knatteligan (P11 lätt)
Pojkar Blå Lätt Lätt (PBLL)
Pojkar Blå Lätt Svår (PBLS)
Pojkar Blå Medel Lätt (PBML)
Pojkar Blå Medel Svår (PBMS)
Pojkar Blå Svår Lätt (PBSL)
Pojkar Blå Svår Svår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Lätt (PMRL)
Planer
Arena Satelliten (A.S)
Häggvikshallen plan 1 (H.H.1)
Helenelundshallen (H.L.D)
Nya Rotebrohallen (N.R.H)
Rotebrohallen (R.H)
Silverdalshallen (S.H)
Sim & Sporthallen A (S.S.H)
Sim & Sporthallen B (S.S.H.B)
Anmälan
Våra hallar
Bilder
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 15 sep 2018
Plan:
Arena Satelliten
Häggvikshallen plan 1
Helenelundshallen
Nya Rotebrohallen
Rotebrohallen
Silverdalshallen
Sim & Sporthallen A
Sim & Sporthallen B
Häggvikshallen plan 1
Tid
2.
07.45
PBSL - A
Grimsta AIK P06 P06
-
Hässelby P06 Röd
10.
08.30
PBSL - A
Åkersberga IBF P06CD
-
FBC Uppsala Ungdom P07
18.
09.15
PBSL - A
Vallentuna IBK P06 Vit
-
Täby FC P06 Gribby
26.
10.00
PBSL - A
FBC Uppsala Ungdom P07
-
Hässelby P06 Röd
34.
10.45
PMRL - B
Bele Barkarby IF Innebandy P02/03 Svart
1 - 2
FBI Tullinge P03
42.
11.30
PMRL - B
Huddinge IBS P03
2 - 2
Järfälla IBK P02/03 Lag 1
50.
12.15
PBSS - A
IS Saga P07 Svart
-
Funbo IF P06
58.
13.00
PBSL - A
IBF Offensiv Lidingö P06 Blå
-
Vallentuna IBK P06 Svart
66.
13.45
PBSL - A
Ekerö IK P07 Vit
-
Täby FC P06 Gribby
74.
14.30
PBSL - A
Danderyds SK P06
-
FBC Uppsala Ungdom P07
82.
15.15
PBSS - A
IS Saga P07 Vit
-
Hässelby P06 Svart
90.
16.00
PBSS - A
Töjnan IBK P06 Svart
-
Grimsta AIK P06 Röd
98.
16.45
PBSS - A
IBF Offensiv Lidingö P06 Vit
-
IS Saga P07 Svart
106.
17.30
PBSL - A
Vallentuna IBK P06 Svart
-
Åkersberga IBF, Ackers P06 Gul
114.
18.15
PBSL - A
FBC Uppsala Ungdom P07
-
Ekerö IK P07 Vit
122.
19.00
PBSL - A
IBF Offensiv Lidingö P06 Blå
-
Åkersberga IBF, Ackers P06 Gul
130.
19.45
PBSS - A
Töjnan IBK P06 Svart
-
IS Saga P07 Vit
138.
20.30
PBSS - A
IBF Offensiv Lidingö P06 Vit
-
Hässelby P06 Svart
146.
21.15
PBSS - A
Töjnan IBK P06 Svart
-
IS Saga P07 Svart
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor 10 Knatteligan (F10)
Flickor 11 Knatteligan (F11)
Flickor Blå Lätt Svår (FBLS)
Flickor Blå Medel (FBM)
Flickor Röd Lätt (FRL)
Flickor Röd Medel (FRM)
Flickor Röd medel Lätt (FRML)
Pojkar 10 Knatteligan (P10)
Pojkar 11 Knatteligan (P11)
Pojkar 11 lätt Knatteligan (P11 lätt)
Pojkar Blå Lätt Lätt (PBLL)
Pojkar Blå Lätt Svår (PBLS)
Pojkar Blå Medel Lätt (PBML)
Pojkar Blå Medel Svår (PBMS)
Pojkar Blå Svår Lätt (PBSL)
Pojkar Blå Svår Svår (PBSS)
Pojkar Ljusröd Medel (PLRM)
Pojkar Mörkröd Lätt (PMRL)
Planer
Arena Satelliten (A.S)
Häggvikshallen plan 1 (H.H.1)
Helenelundshallen (H.L.D)
Nya Rotebrohallen (N.R.H)
Rotebrohallen (R.H)
Silverdalshallen (S.H)
Sim & Sporthallen A (S.S.H)
Sim & Sporthallen B (S.S.H.B)
Sök lag
Töjnan Tiger Cup 2018 använder
Cupmate