Res | ||||
---|---|---|---|---|
18.15 | G0 - Flickor födda 2013 - Fredag kväll - B | Årsta FF - IK Frej Svart | ||
18.45 | G0 - Flickor födda 2013 - Fredag kväll - A | IK Frej Gul - Apollon Solna FK | ||
19.15 | G0 - Flickor födda 2013 - Fredag kväll - A | Håbo FF - Vaksala SK | ||
19.45 | G0 - Flickor födda 2013 - Fredag kväll - B | IK Frej Svart - Skiljebo SK Svart | ||
20.15 | G0 - Flickor födda 2013 - Fredag kväll | IK Frej Gul - Skiljebo SK Svart | ||
20.45 | G0 - Flickor födda 2013 - Fredag kväll | Skiljebo SK Svart - Skiljebo SK Gul | ||
21.15 | G0 - Flickor födda 2013 - Fredag kväll | Håbo FF - Årsta FF | ||
21.45 | G0 - Flickor födda 2013 - Fredag kväll | Sollentuna FK Viby - Vaksala SK | ||
22.15 | G0 - Flickor födda 2013 - Fredag kväll | Sollentuna FK Viby - Årsta FF |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.30 | G1 - F2015 - B | Värtans IK 1 - Kungsängens IF | ||
08.55 | G1 - F2015 - C | Värtans IK 2 - IFK Viksjö | ||
09.20 | G1 - F2015 - B | Kungsängens IF - IK Frej Svart | ||
09.45 | G1 - F2015 - C | IK Frej Vit - IFK Viksjö | ||
10.10 | G1 - F2015 - B | IK Frej Svart - Sundbybergs IK | ||
10.35 | G1 - F2015 - C | IK Frej Vit - Värtans IK 2 | ||
11.00 | G1 - F2015 - B | IK Frej Svart - Värtans IK 1 | ||
11.25 | G1 - F2015 - A | FOC Farsta Röd - IK Frej Gul | ||
11.50 | G1 - F2015 | Skogås Trångsunds FF - Årsta FF | ||
12.15 | G1 - F2015 | IFK Viksjö - Bollstanäs SK | ||
12.40 | G1 - F2015 | Värtans IK 2 - Sundbybergs IK | ||
13.05 | G1 - F2015 | Värtans IK 2 - FOC Farsta Blå | ||
14.15 | G2 - P2015 - B | Erikslunds KF Vit - Bele Barkarby 2 | ||
14.40 | G2 - P2015 - C | Kungsängens IF Blå - Djurgårdens IF | ||
15.05 | G2 - P2015 - A | Katrineholms AIK - IFK Aspudden-Tellus | ||
15.30 | G2 - P2015 - B | Bele Barkarby 2 - IF BP 25 | ||
15.55 | G2 - P2015 - A | Bele Barkarby 1 - Kallhälls FF Blå 1 | ||
16.20 | G2 - P2015 - B | Kungsängens IF Vit - Bele Barkarby 2 | ||
16.45 | G2 - P2015 - C | Djurgårdens IF - Enebybergs IF Vit | ||
17.10 | G2 - P2015 - B | Enebybergs IF Lila - Kungsängens IF Vit | ||
17.35 | G2 - P2015 - C | Erikslunds KF Gul - Kungsängens IF Blå | ||
18.00 | G2 - P2015 - A | IFK Aspudden-Tellus - Kallhälls FF Blå 1 | ||
18.25 | G2 - P2015 - B | Kallhälls FF Vit 1 - Erikslunds KF Vit | ||
18.50 | G2 - P2015 | Katrineholms AIK - Djurgårdens IF | ||
19.15 | G2 - P2015 | Bele Barkarby 1 - Erikslunds KF Gul | ||
19.40 | G2 - P2015 | Enebybergs IF Vit - Kallhälls FF Vit 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.30 | G3 - F2014 - B | Årsta FF - AIK Gul | ||
08.55 | G3 - F2014 - C | Tungelsta IF 2 - Värtans IK | ||
09.20 | G3 - F2014 - B | Årsta FF - Tungelsta IF 1 | ||
09.45 | G3 - F2014 - C | Kallhälls FF Vit - Värtans IK | ||
10.10 | G3 - F2014 - B | Skiljebo SK Gul - Årsta FF | ||
10.35 | G3 - F2014 - C | Kallhälls FF Vit - Tungelsta IF 2 | ||
11.00 | G3 - F2014 | AIK Svart - Tungelsta IF 1 | ||
11.25 | G3 - F2014 | Kallhälls FF Vit - Skiljebo SK Svart | ||
11.50 | G3 - F2014 | Årsta FF - Skiljebo SK Vit | ||
12.15 | G3 - F2014 | Skiljebo SK Gul - Tungelsta IF 2 | ||
12.40 | G3 - F2014 | Skiljebo SK Svart - Årsta FF | ||
14.00 | G2x - P2015x - B | Skå IK Vit - Kallhälls FF Blå 3 | ||
14.25 | G2x - P2015x - C | Erikslunds KF Blå - Spånga IS | ||
14.50 | G2x - P2015x - A | Kallhälls FF Blå 2 - Skå IK Grön | ||
15.15 | G2x - P2015x - B | Kallhälls FF Blå 3 - Erikslunds KF Svart | ||
15.40 | G2x - P2015x - A | Erikslunds KF Grön - IFK Aspudden Tellus Gul 1 | ||
16.05 | G2x - P2015x - B | Kungsängens IF Röd - Kallhälls FF Blå 3 | ||
16.30 | G2x - P2015x - C | Spånga IS - Västerås IK Gul | ||
16.55 | G2x - P2015x - B | Västerås IK Svart - Kungsängens IF Röd | ||
17.20 | G2x - P2015x - C | Kungsängens IF Svart - Erikslunds KF Blå | ||
17.45 | G2x - P2015x - A | Skå IK Grön - IFK Aspudden Tellus Gul 1 | ||
18.10 | G2x - P2015x - B | IFK Aspudden Tellus Gul 2 - Skå IK Vit | ||
18.35 | G2x - P2015x | Kallhälls FF Blå 2 - Västerås IK Gul | ||
19.00 | G2x - P2015x | Bele Barkarby 3 - Spånga IS | ||
19.25 | G2x - P2015x | Västerås IK Svart - Kallhälls FF Blå 2 |