Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
25 aug 13.20 | Västra Frölunda IF X-Y | - | IF Leikin Orange | |
25 aug 13.20 | Slottsskogen Godhem Vit | - | Kärra/Klareberg IF Gul | |
25 aug 13.20 | Annebergs IF | - | Fässbergs IF Barcelona | |
25 aug 13.20 | Askims ik Svart | - | GAIS | |
25 aug 14.40 | Fässbergs IF Barcelona | - | IF Leikin Orange | |
25 aug 14.40 | Askims ik Svart | - | Västra Frölunda IF X-Y | |
25 aug 14.40 | GAIS | - | Kärra/Klareberg IF Gul | |
25 aug 14.40 | Annebergs IF | - | Slottsskogen Godhem Vit | |
25 aug 16.00 | IF Leikin Orange | - | Slottsskogen Godhem Vit | |
25 aug 16.00 | Västra Frölunda IF X-Y | - | Kärra/Klareberg IF Gul | |
25 aug 16.00 | Annebergs IF | - | Askims ik Svart | |
25 aug 16.00 | GAIS | - | Fässbergs IF Barcelona | |
25 aug 17.20 | IF Leikin Orange | - | Askims ik Svart | |
25 aug 17.20 | Slottsskogen Godhem Vit | - | GAIS | |
25 aug 17.20 | Västra Frölunda IF X-Y | - | Fässbergs IF Barcelona | |
25 aug 17.20 | Kärra/Klareberg IF Gul | - | Annebergs IF |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
25 aug 14.00 | Älvsborg FF 1 | - | Kärra/Klareberg IF Blå | |
25 aug 14.00 | Fässbergs IF Sevilla | - | Askims ik Vit | |
25 aug 14.00 | Slottsskogen Godhem Röd | - | Solängen P09 Vitt | |
25 aug 15.20 | Askims ik Vit | - | Slottsskogen Godhem Röd | |
25 aug 15.20 | Fässbergs IF Sevilla | - | Älvsborg FF 1 | |
25 aug 15.20 | Solängen P09 Vitt | - | Kärra/Klareberg IF Blå | |
25 aug 16.40 | Solängen P09 Vitt | - | Fässbergs IF Sevilla | |
25 aug 16.40 | Älvsborg FF 1 | - | Askims ik Vit | |
25 aug 16.40 | Slottsskogen Godhem Röd | - | Kärra/Klareberg IF Blå | |
25 aug 18.00 | Askims ik Vit | - | Solängen P09 Vitt | |
25 aug 18.00 | Fässbergs IF Sevilla | - | Kärra/Klareberg IF Blå | |
25 aug 18.00 | Slottsskogen Godhem Röd | - | Älvsborg FF 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
25 aug 14.00 | Fässbergs IF Valencia | - | Älvsborg FF 2 | |
25 aug 14.00 | ik kongahälla Röd | - | Slottsskogen Godhem Grön | |
25 aug 14.00 | Kärra/Klareberg IF Vit | - | GAIS Lag 2 | |
25 aug 15.20 | Älvsborg FF 2 | - | Slottsskogen Godhem Grön | |
25 aug 15.20 | GAIS Lag 2 | - | ik kongahälla Röd | |
25 aug 15.20 | Fässbergs IF Valencia | - | Kärra/Klareberg IF Vit | |
25 aug 16.40 | Slottsskogen Godhem Grön | - | GAIS Lag 2 | |
25 aug 16.40 | ik kongahälla Röd | - | Fässbergs IF Valencia | |
25 aug 16.40 | Kärra/Klareberg IF Vit | - | Älvsborg FF 2 | |
25 aug 18.00 | Älvsborg FF 2 | - | GAIS Lag 2 | |
25 aug 18.00 | ik kongahälla Röd | - | Kärra/Klareberg IF Vit | |
25 aug 18.00 | Slottsskogen Godhem Grön | - | Fässbergs IF Valencia |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
25 aug 14.00 | ik kongahälla Grön | - | BK Bifrost | |
25 aug 14.00 | GunnilseIS Lag röd | - | Kärra/Klareberg IF Röd | |
25 aug 14.00 | Älvsborg FF 3 | - | Solängen P09 Grön | |
25 aug 15.20 | Kärra/Klareberg IF Röd | - | BK Bifrost | |
25 aug 15.20 | Solängen P09 Grön | - | ik kongahälla Grön | |
25 aug 15.20 | GunnilseIS Lag röd | - | Älvsborg FF 3 | |
25 aug 16.40 | BK Bifrost | - | Älvsborg FF 3 | |
25 aug 16.40 | ik kongahälla Grön | - | Kärra/Klareberg IF Röd | |
25 aug 16.40 | Solängen P09 Grön | - | GunnilseIS Lag röd | |
25 aug 18.00 | Älvsborg FF 3 | - | Kärra/Klareberg IF Röd | |
25 aug 18.00 | Solängen P09 Grön | - | BK Bifrost | |
25 aug 18.00 | ik kongahälla Grön | - | GunnilseIS Lag röd |