Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
24 aug 09.00 | Qviding Lag Röd | - | Näset SK Tigrar | |
24 aug 09.00 | Lindome Gif Svart | - | Hällesåker IF Gul | |
24 aug 09.00 | Västra Frölunda IF Glädje | - | Näset Sk Leopader | |
24 aug 10.00 | Qviding Lag Röd | - | Hällesåker IF Gul | |
24 aug 10.00 | Näset Sk Leopader | - | Lindome Gif Svart | |
24 aug 10.00 | Näset SK Tigrar | - | Västra Frölunda IF Glädje | |
24 aug 11.00 | Qviding Lag Röd | - | Näset Sk Leopader | |
24 aug 11.00 | Hällesåker IF Gul | - | Näset SK Tigrar | |
24 aug 11.00 | Lindome Gif Svart | - | Västra Frölunda IF Glädje | |
24 aug 12.00 | Näset Sk Leopader | - | Hällesåker IF Gul | |
24 aug 12.00 | Västra Frölunda IF Glädje | - | Qviding Lag Röd | |
24 aug 12.00 | Näset SK Tigrar | - | Lindome Gif Svart |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
24 aug 09.20 | Lindome GIF vit | - | Näset Sk Pantrar | |
24 aug 09.20 | Hällesåker IF Svart | - | Fässbergs IF 1 | |
24 aug 09.20 | Qviding Lag Blå | - | Västra Frölunda IF Lycka | |
24 aug 10.20 | Lindome GIF vit | - | Fässbergs IF 1 | |
24 aug 10.20 | Västra Frölunda IF Lycka | - | Hällesåker IF Svart | |
24 aug 10.20 | Näset Sk Pantrar | - | Qviding Lag Blå | |
24 aug 11.20 | Lindome GIF vit | - | Västra Frölunda IF Lycka | |
24 aug 11.20 | Fässbergs IF 1 | - | Näset Sk Pantrar | |
24 aug 11.20 | Hällesåker IF Svart | - | Qviding Lag Blå | |
24 aug 12.20 | Västra Frölunda IF Lycka | - | Fässbergs IF 1 | |
24 aug 12.20 | Qviding Lag Blå | - | Lindome GIF vit | |
24 aug 12.20 | Näset Sk Pantrar | - | Hällesåker IF Svart |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
24 aug 14.00 | Lindome GIF Rosa | - | Qviding Lag Grön | |
24 aug 14.00 | Balltorp ff Vit | - | Västra Frölunda IF Magi | |
24 aug 14.00 | Fässbergs IF 2 | - | Näset Sk Vargar | |
24 aug 15.00 | Lindome GIF Rosa | - | Västra Frölunda IF Magi | |
24 aug 15.00 | Näset Sk Vargar | - | Balltorp ff Vit | |
24 aug 15.00 | Qviding Lag Grön | - | Fässbergs IF 2 | |
24 aug 16.00 | Lindome GIF Rosa | - | Näset Sk Vargar | |
24 aug 16.00 | Västra Frölunda IF Magi | - | Qviding Lag Grön | |
24 aug 16.00 | Balltorp ff Vit | - | Fässbergs IF 2 | |
24 aug 17.00 | Näset Sk Vargar | - | Västra Frölunda IF Magi | |
24 aug 17.00 | Fässbergs IF 2 | - | Lindome GIF Rosa | |
24 aug 17.00 | Qviding Lag Grön | - | Balltorp ff Vit |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
24 aug 14.20 | Balltorps ff | - | Lindome GIF Blå | |
24 aug 14.20 | Näset Sk Lejon | - | Qviding Lag Svart | |
24 aug 14.20 | Västra Frölunda IF Laganda | - | Lindome GIF Grön | |
24 aug 15.20 | Balltorps ff | - | Qviding Lag Svart | |
24 aug 15.20 | Lindome GIF Grön | - | Näset Sk Lejon | |
24 aug 15.20 | Lindome GIF Blå | - | Västra Frölunda IF Laganda | |
24 aug 16.20 | Balltorps ff | - | Lindome GIF Grön | |
24 aug 16.20 | Qviding Lag Svart | - | Lindome GIF Blå | |
24 aug 16.20 | Näset Sk Lejon | - | Västra Frölunda IF Laganda | |
24 aug 17.20 | Lindome GIF Grön | - | Qviding Lag Svart | |
24 aug 17.20 | Västra Frölunda IF Laganda | - | Balltorps ff | |
24 aug 17.20 | Lindome GIF Blå | - | Näset Sk Lejon |