Fut5aLucia 2019 by Sefab (13-15 december)
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
F06
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
13 dec 18.00 |
Enskede IK |
- |
Rynninge IK |
2 - 3 |
13 dec 18.00 |
Saltsjöbadens IF |
- |
IFK Stocksund vit |
2 - 2 |
13 dec 18.27 |
Rimbo IF |
- |
Saltsjöbadens IF |
1 - 0 |
13 dec 18.54 |
IFK Stocksund vit |
- |
Rimbo IF |
6 - 0 |
13 dec 19.21 |
Enskede IK |
- |
Saltsjöbadens IF |
3 - 1 |
13 dec 19.48 |
Rynninge IK |
- |
IFK Stocksund vit |
2 - 0 |
13 dec 20.15 |
Rynninge IK |
- |
Rimbo IF |
1 - 1 |
13 dec 20.42 |
IFK Stocksund vit |
- |
Enskede IK |
0 - 4 |
13 dec 21.09 |
Saltsjöbadens IF |
- |
Rynninge IK |
2 - 3 |
13 dec 21.36 |
Rimbo IF |
- |
Enskede IK |
1 - 6 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Rynninge IK |
4 |
3 |
1 | 0 |
9-5 |
4 |
10 |
2. |
Enskede IK |
4 |
3 |
0 | 1 |
15-5 |
10 |
9 |
3. |
IFK Stocksund vit |
4 |
1 |
1 | 2 |
8-8 |
0 |
4 |
4. |
Rimbo IF |
4 |
1 |
1 | 2 |
3-13 |
-10 |
4 |
5. |
Saltsjöbadens IF |
4 |
0 |
1 | 3 |
5-9 |
-4 |
1 |
Grupp B
Datum |
|
Res |
13 dec 18.00 |
IK Viljan Strängnäs |
- |
New Mill Indians SK Svart |
1 - 2 |
13 dec 18.27 |
IFK Stocksund orange |
- |
IK Viljan Strängnäs |
3 - 2 |
13 dec 18.27 |
Hanviken röd |
- |
Reymersholms IK |
4 - 0 |
13 dec 19.21 |
New Mill Indians SK Svart |
- |
IFK Stocksund orange |
3 - 4 |
13 dec 19.48 |
Reymersholms IK |
- |
IK Viljan Strängnäs |
4 - 2 |
13 dec 20.15 |
New Mill Indians SK Svart |
- |
Reymersholms IK |
4 - 0 |
13 dec 20.15 |
IFK Stocksund orange |
- |
Hanviken röd |
0 - 8 |
13 dec 21.09 |
Hanviken röd |
- |
New Mill Indians SK Svart |
4 - 2 |
13 dec 21.36 |
Reymersholms IK |
- |
IFK Stocksund orange |
0 - 3 |
13 dec 22.03 |
IK Viljan Strängnäs |
- |
Hanviken röd |
1 - 3 |
|
|
S |
V |
O | F |
+ - |
|
P |
1. |
Hanviken röd |
4 |
4 |
0 | 0 |
19-3 |
16 |
12 |
2. |
IFK Stocksund orange |
4 |
3 |
0 | 1 |
10-13 |
-3 |
9 |
3. |
New Mill Indians SK Svart |
4 |
2 |
0 | 2 |
11-9 |
2 |
6 |
4. |
Reymersholms IK |
4 |
1 |
0 | 3 |
4-13 |
-9 |
3 |
5. |
IK Viljan Strängnäs |
4 |
0 |
0 | 4 |
6-12 |
-6 |
0 |
Slutspel
9-10 plats
Datum |
|
Res |
13 dec 23.24 |
Saltsjöbadens IF |
- |
IK Viljan Strängnäs |
3 - 1 |
7-8 plats
Datum |
|
Res |
13 dec 22.30 |
Rimbo IF |
- |
Reymersholms IK |
3 - 1 |
5-6 plats
Datum |
|
Res |
13 dec 22.57 |
IFK Stocksund vit |
- |
New Mill Indians SK Svart |
3 - 2 |
3-4 plats
Datum |
|
Res |
13 dec 22.57 |
Enskede IK |
- |
IFK Stocksund orange |
5 - 0 |
Final
Datum |
|
Res |
13 dec 23.24 |
Rynninge IK |
- |
Hanviken röd |
5 - 2 |