Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
21 aug 09.00 | Askims IK Blå | - | Angered MBIK Svart | - |
21 aug 09.00 | Askims IK Röd | - | Lunden ÖBK 3 vit | - |
21 aug 09.00 | Hovås Billdal IF Lag1 | - | BK Häcken 1 | - |
21 aug 10.00 | Askims IK Blå | - | Lunden ÖBK 3 vit | - |
21 aug 10.00 | BK Häcken 1 | - | Askims IK Röd | - |
21 aug 10.00 | Angered MBIK Svart | - | Hovås Billdal IF Lag1 | - |
21 aug 11.00 | Askims IK Blå | - | BK Häcken 1 | - |
21 aug 11.00 | Lunden ÖBK 3 vit | - | Angered MBIK Svart | - |
21 aug 11.00 | Askims IK Röd | - | Hovås Billdal IF Lag1 | - |
21 aug 12.00 | BK Häcken 1 | - | Lunden ÖBK 3 vit | - |
21 aug 12.00 | Hovås Billdal IF Lag1 | - | Askims IK Blå | - |
21 aug 12.00 | Angered MBIK Svart | - | Askims IK Röd | - |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
21 aug 15.20 | BK Häcken 2 | - | Hovås Billdal IF Lag2 | - |
21 aug 15.20 | Askims IK Svart | - | Angered MBIK Vit | - |
21 aug 15.20 | Masthuggets BK Lag 1 | - | Fässbergs IF Real | - |
21 aug 16.20 | BK Häcken 2 | - | Angered MBIK Vit | - |
21 aug 16.20 | Fässbergs IF Real | - | Askims IK Svart | - |
21 aug 16.20 | Hovås Billdal IF Lag2 | - | Masthuggets BK Lag 1 | - |
21 aug 17.20 | BK Häcken 2 | - | Fässbergs IF Real | - |
21 aug 17.20 | Angered MBIK Vit | - | Hovås Billdal IF Lag2 | - |
21 aug 17.20 | Askims IK Svart | - | Masthuggets BK Lag 1 | - |
21 aug 18.20 | Fässbergs IF Real | - | Angered MBIK Vit | - |
21 aug 18.20 | Masthuggets BK Lag 1 | - | BK Häcken 2 | - |
21 aug 18.20 | Hovås Billdal IF Lag2 | - | Askims IK Svart | - |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
21 aug 15.20 | Askims IK Vit | - | Hovås Billdal IF Lag3 | - |
21 aug 15.20 | Fässbergs IF United | - | Masthuggets BK Lag 2 | - |
21 aug 15.20 | BK Häcken 3 | - | Angered MBIK Blå | - |
21 aug 16.20 | Askims IK Vit | - | Masthuggets BK Lag 2 | - |
21 aug 16.20 | Angered MBIK Blå | - | Fässbergs IF United | - |
21 aug 16.20 | Hovås Billdal IF Lag3 | - | BK Häcken 3 | - |
21 aug 17.20 | Askims IK Vit | - | Angered MBIK Blå | - |
21 aug 17.20 | Masthuggets BK Lag 2 | - | Hovås Billdal IF Lag3 | - |
21 aug 17.20 | Fässbergs IF United | - | BK Häcken 3 | - |
21 aug 18.20 | Angered MBIK Blå | - | Masthuggets BK Lag 2 | - |
21 aug 18.20 | BK Häcken 3 | - | Askims IK Vit | - |
21 aug 18.20 | Hovås Billdal IF Lag3 | - | Fässbergs IF United | - |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
21 aug 15.40 | Lunden ÖBK 2 | - | Hovås Billdal IF Lag4 | - |
21 aug 15.40 | BK Bifrost Röd | - | BK Häcken 4 | - |
21 aug 15.40 | Masthuggets BK Lag 3 | - | Fässbergs IF City | - |
21 aug 16.40 | Lunden ÖBK 2 | - | BK Häcken 4 | - |
21 aug 16.40 | Fässbergs IF City | - | BK Bifrost Röd | - |
21 aug 16.40 | Hovås Billdal IF Lag4 | - | Masthuggets BK Lag 3 | - |
21 aug 17.40 | Lunden ÖBK 2 | - | Fässbergs IF City | - |
21 aug 17.40 | BK Häcken 4 | - | Hovås Billdal IF Lag4 | - |
21 aug 17.40 | BK Bifrost Röd | - | Masthuggets BK Lag 3 | - |
21 aug 18.40 | Fässbergs IF City | - | BK Häcken 4 | - |
21 aug 18.40 | Masthuggets BK Lag 3 | - | Lunden ÖBK 2 | - |
21 aug 18.40 | Hovås Billdal IF Lag4 | - | BK Bifrost Röd | - |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
21 aug 15.40 | BK Häcken 6 | - | Fässbergs IF PSG | - |
21 aug 15.40 | BK Häcken 5 | - | Hovås Billdal IF Lag5 | - |
21 aug 15.40 | Askims IK Gul | - | Lunden ÖBK 1 | - |
21 aug 16.40 | BK Häcken 6 | - | Hovås Billdal IF Lag5 | - |
21 aug 16.40 | Lunden ÖBK 1 | - | BK Häcken 5 | - |
21 aug 16.40 | Fässbergs IF PSG | - | Askims IK Gul | - |
21 aug 17.40 | BK Häcken 6 | - | Lunden ÖBK 1 | - |
21 aug 17.40 | Hovås Billdal IF Lag5 | - | Fässbergs IF PSG | - |
21 aug 17.40 | BK Häcken 5 | - | Askims IK Gul | - |
21 aug 18.40 | Lunden ÖBK 1 | - | Hovås Billdal IF Lag5 | - |
21 aug 18.40 | Askims IK Gul | - | BK Häcken 6 | - |
21 aug 18.40 | Fässbergs IF PSG | - | BK Häcken 5 | - |