Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
21 aug 12.00 | Sandarna BK Sbk 1 | - | Fässberg IF Fässberg Real | - |
21 aug 12.00 | Askims IK Röd | - | Fässberg IF Fässberg City | - |
21 aug 12.00 | Näsets SK Grön | - | Solängen BK Barca | - |
21 aug 12.00 | Hjuviks AIK Röd | - | Näsets SK Röd | - |
21 aug 13.00 | Fässberg IF Fässberg Real | - | Askims IK Röd | - |
21 aug 13.00 | Fässberg IF Fässberg City | - | Sandarna BK Sbk 1 | - |
21 aug 13.00 | Solängen BK Barca | - | Näsets SK Röd | - |
21 aug 13.00 | Näsets SK Grön | - | Hjuviks AIK Röd | - |
21 aug 14.00 | Fässberg IF Fässberg Real | - | Solängen BK Barca | - |
21 aug 14.00 | Näsets SK Röd | - | Sandarna BK Sbk 1 | - |
21 aug 14.00 | Hjuviks AIK Röd | - | Askims IK Röd | - |
21 aug 14.00 | Fässberg IF Fässberg City | - | Näsets SK Grön | - |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
21 aug 12.20 | Näsets SK Blå | - | Hjuviks AIK Vit | - |
21 aug 12.20 | Fässberg IF Fässberg Liverpool | - | Askims IK Svart | - |
21 aug 12.20 | Mölnlycke IS Ungdom | - | Västra Frölunda IF Grön | - |
21 aug 12.20 | Näsets SK Orange | - | Sandarna BK Sbk 2 | - |
21 aug 13.20 | Askims IK Svart | - | Näsets SK Blå | - |
21 aug 13.20 | Västra Frölunda IF Grön | - | Näsets SK Orange | - |
21 aug 13.20 | Sandarna BK Sbk 2 | - | Hjuviks AIK Vit | - |
21 aug 13.20 | Mölnlycke IS Ungdom | - | Fässberg IF Fässberg Liverpool | - |
21 aug 14.20 | Näsets SK Blå | - | Västra Frölunda IF Grön | - |
21 aug 14.20 | Näsets SK Orange | - | Askims IK Svart | - |
21 aug 14.20 | Hjuviks AIK Vit | - | Fässberg IF Fässberg Liverpool | - |
21 aug 14.20 | Sandarna BK Sbk 2 | - | Mölnlycke IS Ungdom | - |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
21 aug 12.40 | Fässberg IF Fässberg Villareal | - | Askims IK Vit | - |
21 aug 12.40 | Hjuviks AIK Blå | - | Näsets SK Gul | - |
21 aug 12.40 | Öjersjö IF Lag 1 Öjersjö | - | Solängen BK City | - |
21 aug 12.40 | Sandarna BK Sbk 3 | - | Västra Frölunda IF Grön | - |
21 aug 13.40 | Näsets SK Gul | - | Askims IK Vit | - |
21 aug 13.40 | Hjuviks AIK Blå | - | Fässberg IF Fässberg Villareal | - |
21 aug 13.40 | Västra Frölunda IF Grön | - | Öjersjö IF Lag 1 Öjersjö | - |
21 aug 13.40 | Solängen BK City | - | Sandarna BK Sbk 3 | - |
21 aug 14.40 | Askims IK Vit | - | Hjuviks AIK Blå | - |
21 aug 14.40 | Fässberg IF Fässberg Villareal | - | Näsets SK Gul | - |
21 aug 14.40 | Öjersjö IF Lag 1 Öjersjö | - | Sandarna BK Sbk 3 | - |
21 aug 14.40 | Västra Frölunda IF Grön | - | Solängen BK City | - |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
21 aug 09.40 | Fässberg IF Fässberg PSG | - | Näsets SK Vit | - |
21 aug 09.40 | Öjersjö IF Lag 2 Öjersjö | - | Solängen BK Juve | - |
21 aug 10.40 | Fässberg IF Fässberg PSG | - | Öjersjö IF Lag 2 Öjersjö | - |
21 aug 10.40 | Näsets SK Vit | - | Solängen BK Juve | - |
21 aug 11.40 | Solängen BK Juve | - | Fässberg IF Fässberg PSG | - |
21 aug 11.40 | Näsets SK Vit | - | Öjersjö IF Lag 2 Öjersjö | - |