Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
21 aug 09.00 | Askims ik Grön | - | BK Häcken Grön | - |
21 aug 09.00 | Angered MBIK Vit | - | Näsets SK Vit | - |
21 aug 10.20 | Askims ik Grön | - | Näsets SK Vit | - |
21 aug 10.20 | Kungsbacka IF Lag 2 | - | Angered MBIK Vit | - |
21 aug 10.20 | BK Häcken Grön | - | Mölnlycke IS Ungdom Grön | - |
21 aug 11.40 | Askims ik Grön | - | Kungsbacka IF Lag 2 | - |
21 aug 11.40 | Näsets SK Vit | - | BK Häcken Grön | - |
21 aug 11.40 | Angered MBIK Vit | - | Mölnlycke IS Ungdom Grön | - |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
21 aug 09.00 | Askims ik Svart | - | Kungsbacka IF Lag 3 | - |
21 aug 09.00 | Lerums IS Lag 2 | - | BK Häcken Gul | - |
21 aug 10.20 | Askims ik Svart | - | Näsets SK Svart | - |
21 aug 10.20 | BK Häcken Gul | - | Mölnlycke IS Ungdom Lila | - |
21 aug 10.20 | Kungsbacka IF Lag 3 | - | Lerums IS Lag 2 | - |
21 aug 11.40 | Askims ik Svart | - | BK Häcken Gul | - |
21 aug 11.40 | Näsets SK Svart | - | Kungsbacka IF Lag 3 | - |
21 aug 11.40 | Mölnlycke IS Ungdom Lila | - | Lerums IS Lag 2 | - |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
21 aug 09.00 | Kungsbacka IF Lag 4 | - | BK Häcken Svart | - |
21 aug 09.00 | Näsets SK Vinröd | - | Solängen BK Lag 2 | - |
21 aug 09.00 | Lerums IS Lag 1 | - | Lunden ÖBK Grön | - |
21 aug 10.20 | Kungsbacka IF Lag 4 | - | Solängen BK Lag 2 | - |
21 aug 10.20 | Lunden ÖBK Grön | - | Näsets SK Vinröd | - |
21 aug 10.20 | BK Häcken Svart | - | Lerums IS Lag 1 | - |
21 aug 11.40 | Kungsbacka IF Lag 4 | - | Lunden ÖBK Grön | - |
21 aug 11.40 | Solängen BK Lag 2 | - | BK Häcken Svart | - |
21 aug 11.40 | Näsets SK Vinröd | - | Lerums IS Lag 1 | - |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
21 aug 09.00 | Näsets SK Blå | - | Solängen BK Lag 3 | - |
21 aug 09.00 | Tölö IF 2 | - | Fässbergs IF Vit | - |
21 aug 09.00 | Lerums IS lag 4 | - | BK Häcken Vit | - |
21 aug 10.20 | Näsets SK Blå | - | Fässbergs IF Vit | - |
21 aug 10.20 | BK Häcken Vit | - | Tölö IF 2 | - |
21 aug 10.20 | Solängen BK Lag 3 | - | Lerums IS lag 4 | - |
21 aug 11.40 | Näsets SK Blå | - | BK Häcken Vit | - |
21 aug 11.40 | Fässbergs IF Vit | - | Solängen BK Lag 3 | - |
21 aug 11.40 | Tölö IF 2 | - | Lerums IS lag 4 | - |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
21 aug 13.00 | Askims ik Blå | - | Lerums IS Lag 3 | - |
21 aug 13.00 | IK Kongahälla 2 | - | Tölö IF 3 | - |
21 aug 13.00 | Kungsbacka IF Lag 1 | - | Fässbergs IF Röd | - |
21 aug 14.20 | Askims ik Blå | - | Tölö IF 3 | - |
21 aug 14.20 | Fässbergs IF Röd | - | IK Kongahälla 2 | - |
21 aug 14.20 | Lerums IS Lag 3 | - | Kungsbacka IF Lag 1 | - |
21 aug 15.40 | Askims ik Blå | - | Fässbergs IF Röd | - |
21 aug 15.40 | Tölö IF 3 | - | Lerums IS Lag 3 | - |
21 aug 15.40 | IK Kongahälla 2 | - | Kungsbacka IF Lag 1 | - |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
21 aug 13.00 | Näsets SK Rosa | - | IK Kongahälla 3 | - |
21 aug 13.00 | Guldhedens IK | - | Mölnlycke IS Ungdom Svart | - |
21 aug 13.00 | Askims ik Röd | - | Warta Vit | - |
21 aug 14.20 | Näsets SK Rosa | - | Mölnlycke IS Ungdom Svart | - |
21 aug 14.20 | Warta Vit | - | Guldhedens IK | - |
21 aug 14.20 | IK Kongahälla 3 | - | Askims ik Röd | - |
21 aug 15.40 | Warta Vit | - | Mölnlycke IS Ungdom Svart | - |
21 aug 15.40 | Askims ik Röd | - | Näsets SK Rosa | - |
21 aug 15.40 | IK Kongahälla 3 | - | Guldhedens IK | - |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
21 aug 13.00 | Fässbergs IF Lila | - | Näsets SK Röd | - |
21 aug 13.00 | Solängen BK Lag 1 | - | Tölö IF 1 | - |
21 aug 13.00 | IK Kongahälla 1 | - | Lunden ÖBK Vit | - |
21 aug 14.20 | Fässbergs IF Lila | - | Tölö IF 1 | - |
21 aug 14.20 | Lunden ÖBK Vit | - | Solängen BK Lag 1 | - |
21 aug 14.20 | Näsets SK Röd | - | IK Kongahälla 1 | - |
21 aug 15.40 | Fässbergs IF Lila | - | Lunden ÖBK Vit | - |
21 aug 15.40 | Tölö IF 1 | - | Näsets SK Röd | - |
21 aug 15.40 | Solängen BK Lag 1 | - | IK Kongahälla 1 | - |