Stockholmsmästerskapen 2017
Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
P07S
Gruppspel
Grupp A
Datum |
|
Res |
22 okt 09.00 |
AIK P07U |
- |
IF Brommapojkarna P07-11 |
2 - 0 |
22 okt 09.00 |
IFK Haninge |
- |
Djurgårdens IF P08-9/10 |
4 - 0 |
22 okt 10.00 |
AIK P07U |
- |
IFK Haninge |
1 - 0 |
22 okt 10.30 |
IF Brommapojkarna P07-11 |
- |
Djurgårdens IF P08-9/10 |
5 - 2 |
22 okt 11.30 |
Djurgårdens IF P08-9/10 |
- |
AIK P07U |
1 - 2 |
22 okt 11.30 |
IF Brommapojkarna P07-11 |
- |
IFK Haninge |
3 - 2 |
Grupp B
Datum |
|
Res |
22 okt 09.00 |
AIK FF SVART |
- |
IF Brommapojkarna P07-4 |
3 - 0 |
22 okt 09.30 |
Sollentuna P07 Tegelhagen Vit |
- |
Hammarby IF FF P07-8 Vit |
4 - 2 |
22 okt 10.30 |
AIK FF SVART |
- |
Sollentuna P07 Tegelhagen Vit |
1 - 5 |
22 okt 10.30 |
IF Brommapojkarna P07-4 |
- |
Hammarby IF FF P07-8 Vit |
1 - 5 |
22 okt 12.00 |
Hammarby IF FF P07-8 Vit |
- |
AIK FF SVART |
1 - 1 |
22 okt 12.00 |
IF Brommapojkarna P07-4 |
- |
Sollentuna P07 Tegelhagen Vit |
1 - 6 |
Grupp C
Datum |
|
Res |
22 okt 09.30 |
Sollentuna P07 Tegelhagen Svart |
- |
IF Brommapojkarna P07-8 |
4 - 0 |
22 okt 09.30 |
Hammarby IF FF P07-3 |
- |
Bällsta FF Lag 2 |
0 - 5 |
22 okt 11.00 |
Sollentuna P07 Tegelhagen Svart |
- |
Hammarby IF FF P07-3 |
2 - 1 |
22 okt 11.00 |
IF Brommapojkarna P07-8 |
- |
Bällsta FF Lag 2 |
0 - 4 |
22 okt 12.00 |
Bällsta FF Lag 2 |
- |
Sollentuna P07 Tegelhagen Svart |
4 - 0 |
22 okt 12.30 |
IF Brommapojkarna P07-8 |
- |
Hammarby IF FF P07-3 |
1 - 4 |
Grupp D
Datum |
|
Res |
22 okt 10.00 |
Sollentuna FK Rådan/Silverbäcken |
- |
Spånga IS FK |
1 - 2 |
22 okt 10.00 |
Hammarby IF FF P07-10 |
- |
Belebarkarby FF |
1 - 2 |
22 okt 11.00 |
Sollentuna FK Rådan/Silverbäcken |
- |
Hammarby IF FF P07-10 |
0 - 3 |
22 okt 11.30 |
Spånga IS FK |
- |
Belebarkarby FF |
0 - 1 |
22 okt 12.30 |
Belebarkarby FF |
- |
Sollentuna FK Rådan/Silverbäcken |
10 - 0 |
22 okt 12.30 |
Spånga IS FK |
- |
Hammarby IF FF P07-10 |
1 - 1 |
Slutspel
Slutspelsgrupp 1
Datum |
|
Res |
22 okt 13.30 |
Bällsta FF Lag 2 |
- |
Belebarkarby FF |
- |
22 okt 13.30 |
AIK P07U |
- |
Sollentuna P07 Tegelhagen Vit |
- |
22 okt 14.30 |
AIK P07U |
- |
Bällsta FF Lag 2 |
- |
22 okt 15.00 |
Sollentuna P07 Tegelhagen Vit |
- |
Belebarkarby FF |
- |
22 okt 16.00 |
Sollentuna P07 Tegelhagen Vit |
- |
Bällsta FF Lag 2 |
- |
22 okt 16.00 |
Belebarkarby FF |
- |
AIK P07U |
- |
Slutspelsgrupp 2
Datum |
|
Res |
22 okt 13.30 |
IF Brommapojkarna P07-11 |
- |
Hammarby IF FF P07-8 Vit |
- |
22 okt 14.00 |
Sollentuna P07 Tegelhagen Svart |
- |
Hammarby IF FF P07-10 |
- |
22 okt 15.00 |
Hammarby IF FF P07-8 Vit |
- |
Hammarby IF FF P07-10 |
- |
22 okt 15.00 |
IF Brommapojkarna P07-11 |
- |
Sollentuna P07 Tegelhagen Svart |
- |
22 okt 16.30 |
Hammarby IF FF P07-8 Vit |
- |
Sollentuna P07 Tegelhagen Svart |
- |
22 okt 16.30 |
Hammarby IF FF P07-10 |
- |
IF Brommapojkarna P07-11 |
- |
Slutspelsgrupp 3
Datum |
|
Res |
22 okt 14.00 |
IFK Haninge |
- |
AIK FF SVART |
- |
22 okt 14.00 |
Hammarby IF FF P07-3 |
- |
Spånga IS FK |
- |
22 okt 15.30 |
IFK Haninge |
- |
Hammarby IF FF P07-3 |
- |
22 okt 15.30 |
AIK FF SVART |
- |
Spånga IS FK |
- |
22 okt 16.30 |
Spånga IS FK |
- |
IFK Haninge |
- |
22 okt 17.00 |
AIK FF SVART |
- |
Hammarby IF FF P07-3 |
- |
Slutspelsgrupp 4
Datum |
|
Res |
22 okt 14.30 |
IF Brommapojkarna P07-8 |
- |
Sollentuna FK Rådan/Silverbäcken |
- |
22 okt 14.30 |
Djurgårdens IF P08-9/10 |
- |
IF Brommapojkarna P07-4 |
- |
22 okt 15.30 |
Djurgårdens IF P08-9/10 |
- |
IF Brommapojkarna P07-8 |
- |
22 okt 16.00 |
IF Brommapojkarna P07-4 |
- |
Sollentuna FK Rådan/Silverbäcken |
- |
22 okt 17.00 |
IF Brommapojkarna P07-4 |
- |
IF Brommapojkarna P07-8 |
- |
22 okt 17.00 |
Sollentuna FK Rådan/Silverbäcken |
- |
Djurgårdens IF P08-9/10 |
- |