Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | C-slutspel | |
---|---|---|---|
Flickor Blå Lätt Svår | |||
Flickor Blå Medel | |||
Flickor Röd Lätt | Töjnan IBK F04 Gul | Vallentuna IBK F05/07 Lag 2 | |
Flickor Röd Medel | Bele Barkarby IF F03/04 | Vallentuna IBK F03/04 Svart | |
Flickor Röd medel Lätt | Järfälla IBK F03/04 | Hässelby SK Innebandy F03-05 Hawks | |
Pojkar Blå Lätt Lätt | |||
Pojkar Blå Lätt Svår | |||
Pojkar Blå Medel Lätt | |||
Pojkar Blå Medel Svår | |||
Pojkar Blå Svår Lätt | |||
Pojkar Blå Svår Svår | |||
Pojkar Ljusröd Medel | Täby FC P04 Västra | Huddinge IBS p-04 Röd | Högdalen ais P04/05 |
Pojkar Mörkröd Lätt | Bele Barkarby IF Innebandy P02/03 Svart | Järfälla IBK P02/03 Lag 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 sep 07.45 | Töjnan IBK P02 | - | Täby FC P03 | 0 - 4 |
15 sep 08.30 | IBF Offensiv Lidingö P03 | - | Högdalens AIS P02/03 lag 1 | 2 - 3 |
15 sep 10.45 | Töjnan IBK P02 | - | IBF Offensiv Lidingö P03 | 1 - 5 |
15 sep 11.30 | Täby FC P03 | - | Högdalens AIS P02/03 lag 1 | 2 - 2 |
15 sep 14.30 | Töjnan IBK P02 | - | Högdalens AIS P02/03 lag 1 | 2 - 4 |
15 sep 15.15 | Täby FC P03 | - | IBF Offensiv Lidingö P03 | 0 - 4 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Högdalens AIS P02/03 lag 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9-6 | 3 | 7 |
2. | IBF Offensiv Lidingö P03 | 3 | 2 | 0 | 1 | 11-4 | 7 | 6 |
3. | Täby FC P03 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6-6 | 0 | 4 |
4. | Töjnan IBK P02 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3-13 | -10 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 sep 10.45 | Bele Barkarby IF Innebandy P02/03 Svart | - | FBI Tullinge P03 | 1 - 2 |
15 sep 11.30 | Huddinge IBS P03 | - | Järfälla IBK P02/03 Lag 1 | 2 - 2 |
15 sep 16.00 | Bele Barkarby IF Innebandy P02/03 Svart | - | Huddinge IBS P03 | 2 - 4 |
15 sep 16.45 | FBI Tullinge P03 | - | Järfälla IBK P02/03 Lag 1 | 4 - 0 |
15 sep 19.00 | Bele Barkarby IF Innebandy P02/03 Svart | - | Järfälla IBK P02/03 Lag 1 | 3 - 2 |
15 sep 19.45 | FBI Tullinge P03 | - | Huddinge IBS P03 | 4 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | FBI Tullinge P03 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10-3 | 7 | 9 |
2. | Huddinge IBS P03 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8-8 | 0 | 4 |
3. | Bele Barkarby IF Innebandy P02/03 Svart | 3 | 1 | 0 | 2 | 6-8 | -2 | 3 |
4. | Järfälla IBK P02/03 Lag 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4-9 | -5 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 sep 12.15 | Töjnan IBK P03/04 | - | Telge SIBK P03 | 2 - 7 |
15 sep 13.00 | Åkersberga IBF P03 | - | Nacka Wallenstam IBK P03 | 3 - 1 |
15 sep 17.30 | Töjnan IBK P03/04 | - | Nacka Wallenstam IBK P03 | 2 - 2 |
15 sep 18.15 | Telge SIBK P03 | - | Åkersberga IBF P03 | 2 - 1 |
15 sep 20.30 | Telge SIBK P03 | - | Nacka Wallenstam IBK P03 | 7 - 0 |
15 sep 21.15 | Töjnan IBK P03/04 | - | Åkersberga IBF P03 | 1 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Telge SIBK P03 | 3 | 3 | 0 | 0 | 16-3 | 13 | 9 |
2. | Åkersberga IBF P03 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6-4 | 2 | 6 |
3. | Töjnan IBK P03/04 | 3 | 0 | 1 | 2 | 5-11 | -6 | 1 |
4. | Nacka Wallenstam IBK P03 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3-12 | -9 | 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 sep 09.15 | Högdalens AIS P02/03 lag 1 | - | Bele Barkarby IF Innebandy P02/03 Svart | 1 - 4 |
16 sep 10.00 | FBI Tullinge P03 | - | Täby FC P03 | 2 - 1 |
16 sep 10.45 | Telge SIBK P03 | - | Huddinge IBS P03 | 9 - 1 |
16 sep 10.45 | IBF Offensiv Lidingö P03 | - | Åkersberga IBF P03 | 4 - 5 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 sep 15.15 | Bele Barkarby IF Innebandy P02/03 Svart | - | FBI Tullinge P03 | 3 - 1 |
16 sep 16.00 | Telge SIBK P03 | - | Åkersberga IBF P03 | 2 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 sep 19.00 | Bele Barkarby IF Innebandy P02/03 Svart | - | Telge SIBK P03 | 2 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 sep 09.15 | Töjnan IBK P02 | - | Töjnan IBK P03/04 | 0 - 3 |
16 sep 10.00 | Järfälla IBK P02/03 Lag 1 | - | Nacka Wallenstam IBK P03 | 6 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 sep 15.15 | Töjnan IBK P03/04 | - | Järfälla IBK P02/03 Lag 1 | 0 - 6 |