Klicka på klassnamnen för att se resultaten för klassen.
Slutspel | B-slutspel | C-slutspel | |
---|---|---|---|
Flickor Blå Lätt Svår | |||
Flickor Blå Medel | |||
Flickor Röd Lätt | Töjnan IBK F04 Gul | Vallentuna IBK F05/07 Lag 2 | |
Flickor Röd Medel | Bele Barkarby IF F03/04 | Vallentuna IBK F03/04 Svart | |
Flickor Röd medel Lätt | Järfälla IBK F03/04 | Hässelby SK Innebandy F03-05 Hawks | |
Pojkar Blå Lätt Lätt | |||
Pojkar Blå Lätt Svår | |||
Pojkar Blå Medel Lätt | |||
Pojkar Blå Medel Svår | |||
Pojkar Blå Svår Lätt | |||
Pojkar Blå Svår Svår | |||
Pojkar Ljusröd Medel | Täby FC P04 Västra | Huddinge IBS p-04 Röd | Högdalen ais P04/05 |
Pojkar Mörkröd Lätt | Bele Barkarby IF Innebandy P02/03 Svart | Järfälla IBK P02/03 Lag 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 sep 07.45 | Täby FC P04 Västra | - | Danderyds SK P-05 | 11 - 1 |
15 sep 08.30 | Arlanda RA19 P05 P05 | - | Farsta IBK P04blå | 2 - 6 |
15 sep 12.15 | Täby FC P04 Västra | - | Arlanda RA19 P05 P05 | 7 - 0 |
15 sep 13.00 | Danderyds SK P-05 | - | Farsta IBK P04blå | 1 - 12 |
15 sep 17.30 | Täby FC P04 Västra | - | Farsta IBK P04blå | 5 - 7 |
15 sep 18.15 | Danderyds SK P-05 | - | Arlanda RA19 P05 P05 | 3 - 5 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Farsta IBK P04blå | 3 | 3 | 0 | 0 | 25-8 | 17 | 9 |
2. | Täby FC P04 Västra | 3 | 2 | 0 | 1 | 23-8 | 15 | 6 |
3. | Arlanda RA19 P05 P05 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7-16 | -9 | 3 |
4. | Danderyds SK P-05 | 3 | 0 | 0 | 3 | 5-28 | -23 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 sep 09.15 | Töjnan IBK P04 | - | Högdalen ais P04/05 | 6 - 3 |
15 sep 10.00 | Farsta IBK P04 vit | - | Åkersberga IBF P04 | 1 - 4 |
15 sep 13.45 | Högdalen ais P04/05 | - | Åkersberga IBF P04 | 0 - 7 |
15 sep 14.30 | Töjnan IBK P04 | - | Farsta IBK P04 vit | 2 - 2 |
15 sep 19.00 | Töjnan IBK P04 | - | Åkersberga IBF P04 | 0 - 2 |
15 sep 19.45 | Högdalen ais P04/05 | - | Farsta IBK P04 vit | 1 - 2 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Åkersberga IBF P04 | 3 | 3 | 0 | 0 | 13-1 | 12 | 9 |
2. | Töjnan IBK P04 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8-7 | 1 | 4 |
3. | Farsta IBK P04 vit | 3 | 1 | 1 | 1 | 5-7 | -2 | 4 |
4. | Högdalen ais P04/05 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4-15 | -11 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 sep 13.00 | Ingarö IF Team05 | - | Vaxholm IBF P-04 | 9 - 1 |
15 sep 13.45 | Täby FC Gribby vit | - | Högalids IF P04/05 | 5 - 0 |
15 sep 16.45 | Ingarö IF Team05 | - | Täby FC Gribby vit | 2 - 2 |
15 sep 17.30 | Vaxholm IBF P-04 | - | Högalids IF P04/05 | 2 - 5 |
15 sep 20.30 | Ingarö IF Team05 | - | Högalids IF P04/05 | 10 - 2 |
15 sep 21.15 | Vaxholm IBF P-04 | - | Täby FC Gribby vit | 2 - 12 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ingarö IF Team05 | 3 | 2 | 1 | 0 | 21-5 | 16 | 7 |
2. | Täby FC Gribby vit | 3 | 2 | 1 | 0 | 19-4 | 15 | 7 |
3. | Högalids IF P04/05 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7-17 | -10 | 3 |
4. | Vaxholm IBF P-04 | 3 | 0 | 0 | 3 | 5-26 | -21 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 sep 09.15 | IBF Offensiv Lidingö P04 | - | IK Frej Täby IBK P05 | 2 - 3 |
15 sep 10.00 | Ingarö IF P04 | - | Storvreta IBK P04 Röd | 1 - 7 |
15 sep 15.15 | IBF Offensiv Lidingö P04 | - | Ingarö IF P04 | 1 - 4 |
15 sep 16.00 | IK Frej Täby IBK P05 | - | Storvreta IBK P04 Röd | 0 - 8 |
15 sep 19.00 | IBF Offensiv Lidingö P04 | - | Storvreta IBK P04 Röd | 1 - 7 |
15 sep 19.45 | IK Frej Täby IBK P05 | - | Ingarö IF P04 | 7 - 3 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Storvreta IBK P04 Röd | 3 | 3 | 0 | 0 | 22-2 | 20 | 9 |
2. | IK Frej Täby IBK P05 | 3 | 2 | 0 | 1 | 10-13 | -3 | 6 |
3. | Ingarö IF P04 | 3 | 1 | 0 | 2 | 8-15 | -7 | 3 |
4. | IBF Offensiv Lidingö P04 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4-14 | -10 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
15 sep 10.45 | FBC Uppsala Ungdom P04 | - | Huddinge IBS p-04 Röd | 4 - 0 |
15 sep 11.30 | Täby FC Täby FC Näsby | - | Tyresö Trollbäcken IBK P04:3 | 1 - 6 |
15 sep 16.45 | FBC Uppsala Ungdom P04 | - | Täby FC Täby FC Näsby | 6 - 1 |
15 sep 17.30 | Huddinge IBS p-04 Röd | - | Tyresö Trollbäcken IBK P04:3 | 6 - 3 |
15 sep 20.30 | FBC Uppsala Ungdom P04 | - | Tyresö Trollbäcken IBK P04:3 | 2 - 4 |
15 sep 21.15 | Huddinge IBS p-04 Röd | - | Täby FC Täby FC Näsby | 1 - 0 |
S | V | O | F | + - | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | FBC Uppsala Ungdom P04 | 3 | 2 | 0 | 1 | 12-5 | 7 | 6 |
2. | Tyresö Trollbäcken IBK P04:3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 13-9 | 4 | 6 |
3. | Huddinge IBS p-04 Röd | 3 | 2 | 0 | 1 | 7-7 | 0 | 6 |
4. | Täby FC Täby FC Näsby | 3 | 0 | 0 | 3 | 2-13 | -11 | 0 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 sep 12.15 | Farsta IBK P04blå | - | Täby FC Gribby vit | 2 - 1 |
16 sep 12.15 | Åkersberga IBF P04 | - | Tyresö Trollbäcken IBK P04:3 | 2 - 5 |
16 sep 13.00 | Ingarö IF Team05 | - | Täby FC P04 Västra | 0 - 3 |
16 sep 13.00 | Storvreta IBK P04 Röd | - | FBC Uppsala Ungdom P04 | 2 - 3 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 sep 16.45 | Farsta IBK P04blå | - | Tyresö Trollbäcken IBK P04:3 | 0 - 1 |
16 sep 17.30 | Täby FC P04 Västra | - | FBC Uppsala Ungdom P04 | 3 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 sep 19.45 | Tyresö Trollbäcken IBK P04:3 | - | Täby FC P04 Västra | 0 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 sep 12.15 | IK Frej Täby IBK P05 | - | Högalids IF P04/05 | 5 - 2 |
16 sep 12.15 | Töjnan IBK P04 | - | Huddinge IBS p-04 Röd | 0 - 1 |
16 sep 13.00 | Arlanda RA19 P05 P05 | - | Ingarö IF P04 | 3 - 2 |
16 sep 13.00 | Farsta IBK P04 vit | - | IBF Offensiv Lidingö P04 | 2 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 sep 16.45 | IK Frej Täby IBK P05 | - | Huddinge IBS p-04 Röd | 2 - 3 |
16 sep 17.30 | Arlanda RA19 P05 P05 | - | Farsta IBK P04 vit | 0 - 2 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 sep 19.45 | Huddinge IBS p-04 Röd | - | Farsta IBK P04 vit | 3 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 sep 13.45 | Högdalen ais P04/05 | - | Danderyds SK P-05 | 7 - 0 |
16 sep 14.30 | Täby FC Täby FC Näsby | - | Vaxholm IBF P-04 | 6 - 1 |
Datum | Res | |||
---|---|---|---|---|
16 sep 18.15 | Högdalen ais P04/05 | - | Täby FC Täby FC Näsby | 1 - 0 |