|
Datum |
Plan |
|
Res |
10. |
Fr 13 okt 16.25 | Plan 1 |
Tullinge Fotboll Lag grön - IF Brommapojkarna 2011U |
|
1. |
Fr 13 okt 17.00 | Plan 1 |
Täby FK - Djurgårdens IF F2011-1 |
|
2. |
Fr 13 okt 17.35 | Plan 1 |
IF Brommapojkarna 2011U - Ekhagens IF Svart/röd |
|
3. |
Fr 13 okt 18.10 | Plan 1 |
Bankeryd SK - Tullinge Fotboll Lag grön |
|
4. |
Fr 13 okt 18.45 | Plan 1 |
Djurgårdens IF F2011-1 - Jitex BK |
|
5. |
Fr 13 okt 19.20 | Plan 1 |
Österåker United F11 Grå - Sollentuna FK F11 |
|
6. |
Fr 13 okt 19.55 | Plan 1 |
Täby FK - Bankeryd SK |
|
7. |
Fr 13 okt 20.30 | Plan 1 |
Jitex BK - Trelleborgs FF Lag 1 |
|
8. |
Fr 13 okt 21.05 | Plan 1 |
Sollentuna FK F11 - Ekhagens IF Svart/röd |
|
11. |
Lö 14 okt 08.35 | Plan 1 |
Trelleborgs FF Lag 1 - Sollentuna FK F11 |
|
12. |
Lö 14 okt 09.10 | Plan 1 |
Ekhagens IF Svart/röd - Tullinge Fotboll Lag grön |
|
13. |
Lö 14 okt 09.45 | Plan 1 |
Österåker United F11 Grå - Djurgårdens IF F2011-1 |
|
14. |
Lö 14 okt 10.20 | Plan 1 |
IF Brommapojkarna 2011U - Täby FK |
|
15. |
Lö 14 okt 10.55 | Plan 1 |
Jitex BK - Bankeryd SK |
|
16. |
Lö 14 okt 11.30 | Plan 1 |
Sollentuna FK F11 - Tullinge Fotboll Lag grön |
|
17. |
Lö 14 okt 12.05 | Plan 1 |
Djurgårdens IF F2011-1 - Trelleborgs FF Lag 1 |
|
18. |
Lö 14 okt 12.40 | Plan 1 |
Täby FK - Ekhagens IF Svart/röd |
|
19. |
Lö 14 okt 13.15 | Plan 1 |
Bankeryd SK - Österåker United F11 Grå |
|
20. |
Lö 14 okt 13.50 | Plan 1 |
Jitex BK - IF Brommapojkarna 2011U |
|
21. |
Lö 14 okt 14.25 | Plan 1 |
Djurgårdens IF F2011-1 - Sollentuna FK F11 |
|
22. |
Lö 14 okt 15.00 | Plan 1 |
Tullinge Fotboll Lag grön - Täby FK |
|
23. |
Lö 14 okt 15.35 | Plan 1 |
Trelleborgs FF Lag 1 - Bankeryd SK |
|
24. |
Lö 14 okt 16.10 | Plan 1 |
Ekhagens IF Svart/röd - Jitex BK |
|
25. |
Lö 14 okt 16.45 | Plan 1 |
Österåker United F11 Grå - IF Brommapojkarna 2011U |
|
26. |
Lö 14 okt 17.20 | Plan 1 |
Sollentuna FK F11 - Täby FK |
|
27. |
Lö 14 okt 17.55 | Plan 1 |
Bankeryd SK - Djurgårdens IF F2011-1 |
|
28. |
Lö 14 okt 18.30 | Plan 1 |
Jitex BK - Tullinge Fotboll Lag grön |
|
29. |
Lö 14 okt 19.05 | Plan 1 |
IF Brommapojkarna 2011U - Trelleborgs FF Lag 1 |
|
30. |
Lö 14 okt 19.40 | Plan 1 |
Österåker United F11 Grå - Ekhagens IF Svart/röd |
|
31. |
Lö 14 okt 20.15 | Plan 1 |
Bankeryd SK - Sollentuna FK F11 |
|
32. |
Lö 14 okt 20.50 | Plan 1 |
Täby FK - Jitex BK |
|
33. |
Sö 15 okt 08.15 | Plan 1 |
Trelleborgs FF Lag 1 - Ekhagens IF Svart/röd |
|
34. |
Sö 15 okt 08.50 | Plan 1 |
Tullinge Fotboll Lag grön - Österåker United F11 Grå |
|
35. |
Sö 15 okt 09.25 | Plan 1 |
Djurgårdens IF F2011-1 - IF Brommapojkarna 2011U |
|
36. |
Sö 15 okt 10.00 | Plan 1 |
Sollentuna FK F11 - Jitex BK |
|
44. |
Sö 15 okt 10.35 | Plan 1 |
Täby FK - Trelleborgs FF Lag 1 |
|
38. |
Sö 15 okt 11.10 | Plan 1 |
IF Brommapojkarna 2011U - Bankeryd SK |
|
39. |
Sö 15 okt 11.45 | Plan 1 |
Ekhagens IF Svart/röd - Djurgårdens IF F2011-1 |
|
40. |
Sö 15 okt 12.20 | Plan 1 |
Trelleborgs FF Lag 1 - Tullinge Fotboll Lag grön |
|
41. |
Sö 15 okt 12.55 | Plan 1 |
IF Brommapojkarna 2011U - Sollentuna FK F11 |
|
42. |
Sö 15 okt 13.30 | Plan 1 |
Jitex BK - Österåker United F11 Grå |
|
43. |
Sö 15 okt 14.05 | Plan 1 |
Bankeryd SK - Ekhagens IF Svart/röd |
|
45. |
Sö 15 okt 14.40 | Plan 1 |
Djurgårdens IF F2011-1 - Tullinge Fotboll Lag grön |
|