To content
Snöstorp Nyhem FF - Cup Halmstad 2016 (5 - 8 may 2016)
Cup Halmstad 2016 uses
Cupmate
Cup Halmstad 2016
Games
Team
Pitches
Start
Information
Games
Games by class
F10 (F2006), 7-manna
F11 (F2005), 7-manna
F12 (F2004), 7-manna
F8 (F2008/2009), 5-manna
F9 (F2007), 5-manna
P10 (P2006), 7-manna
P11 (P2005), 7-manna
P12 (P2004), 9-manna
P13 (P2003), 9-manna
P6 (P2010), 5-manna
P7 (P2009), 5-manna
P8 (P2008), 5-manna
P9 (P2007), 5-manna
Pitches
Plan A, 9-manna, A-planen (Plan A)
Plan B, 7-manna konstgräs (Plan B)
Plan B-1, 5-manna konstgräs (Plan B-1)
Plan B-2, 5-manna konstgräs (Plan B-2)
Plan B-3, 5-mannaplan på A-planen (Plan B-3)
Plan B-4, 5-mannaplan på A-planen (Plan B-4)
Plan C, 9-manna konstgräs (Plan C)
Plan C-1, 7-manna konstgräs (Plan C-1)
Plan C-2, 7-manna konstgräs (Plan C-2)
Plan D, 9-manna naturgräs (Plan D)
Plan D-1, 7-manna naturgräs (Plan D-1)
Plan D-2, 7-manna naturgräs (Plan D-2)
Plan E, 9-manna naturgräs (Plan E)
Plan E-1, 7-manna naturgräs (Plan E-1)
Plan E-2, 7-manna naturgräs (Plan E-2)
Plan E-3, 7-manna naturgräs (Plan E-3)
Team registration
Klass 9-m
Klass 7-m
Klass 5-m
Pictures
History
Contact
Log in
#31 - Fr 6 may 13.00 - B-playoffs - Quarter-final - Plan E-2
IF Böljan
2 - 0
LGM
IF Böljan:
1. Eline Ericsson
3. Molly Winroth
4. Thea Lönnberg
10. Frida Ericsson
11. Frida Larsson
20. Ida Carlsson
21. Olivia Larsson
22. Bleona Sejdiu
25. Annie Bengtsson
28. Märta Wiberg
30. Alma Larsson
LGM:
Alice Davidsson
Anna Svensson
Ellen Danielsson-Persson
Ellen Ivarsson
Freja Ottosson
Joline Persson
Livia Holm
Louize Laxmark
Malin Bengtsson
Yesim Bir
Back
Games by class
F10 (F2006), 7-manna
F11 (F2005), 7-manna
F12 (F2004), 7-manna
F8 (F2008/2009), 5-manna
F9 (F2007), 5-manna
P10 (P2006), 7-manna
P11 (P2005), 7-manna
P12 (P2004), 9-manna
P13 (P2003), 9-manna
P6 (P2010), 5-manna
P7 (P2009), 5-manna
P8 (P2008), 5-manna
P9 (P2007), 5-manna
Pitches
Plan A, 9-manna, A-planen (Plan A)
Plan B, 7-manna konstgräs (Plan B)
Plan B-1, 5-manna konstgräs (Plan B-1)
Plan B-2, 5-manna konstgräs (Plan B-2)
Plan B-3, 5-mannaplan på A-planen (Plan B-3)
Plan B-4, 5-mannaplan på A-planen (Plan B-4)
Plan C, 9-manna konstgräs (Plan C)
Plan C-1, 7-manna konstgräs (Plan C-1)
Plan C-2, 7-manna konstgräs (Plan C-2)
Plan D, 9-manna naturgräs (Plan D)
Plan D-1, 7-manna naturgräs (Plan D-1)
Plan D-2, 7-manna naturgräs (Plan D-2)
Plan E, 9-manna naturgräs (Plan E)
Plan E-1, 7-manna naturgräs (Plan E-1)
Plan E-2, 7-manna naturgräs (Plan E-2)
Plan E-3, 7-manna naturgräs (Plan E-3)
List of referees
Search team
Cup Halmstad 2016 uses
Cupmate