To content
Snöstorp Nyhem FF - Cup Halmstad 2019 (30 may - 2 jun 2019)
Cup Halmstad 2019 uses
Cupmate
Cup Halmstad 2019
Games
Team
Pitches
Start
Information
Games
Games by class
F10 (F2009), 7 mot 7
F12 (F2007), 7 mot 7
F13 (F2006), 9 mot 9
F9 (F2010), 5 mot 5
P10 (P2009), 7 mot 7
P11 (P2008), 7 mot 7
P12 (P2007), 7 mot 7
P13 (P2006), 9 mot 9
P14 (P2005), 9 mot 9
P15 (P2004), 11 mot 11
P8 (P2011), 5 mot 5
P9 (P2010), 5 mot 5
PF6 (P2013), 3 mot 3
PF7 (P2012), 3 mot 3
Pitches
Plan A, 9mot9, 11mot11, A-planen (Plan A)
Plan A-1, 7mot 7 (Plan A-1)
Plan A-2, 7mot7 (Plan A-2)
Plan A-3, 7mot7 (Plan A-3)
Plan B, 7mot7 konstgräs (Plan B)
Plan B-1, 5mot5 konstgräs, 3mot3 konstgräs (Plan B-1)
Plan B-2, 5mot5 konstgräs, 3mot3 konstgräs (Plan B-2)
Plan B-3, 5mot5 på A-planen, 3mot3 på Bplan (Plan B-3)
Plan B-4. 5mot5 på A-planen, 3mot3 på Bplan (Plan B-4)
Plan C, 9mot9, 11mot11 konstgräs (Plan C)
Plan C-1, 7mot7 konstgräs (Plan C-1)
Plan C-2, 7mot7 konstgräs (Plan C-2)
Plan D, 9mot9 naturgräs (Plan D)
Plan D-1, 7mot7 naturgräs (Plan D-1)
Plan D-2, 7mot7 naturgräs (Plan D-2)
Plan D-3, 7mot7 naturgräs (Plan D-3)
Plan E, 9mot9 naturgräs (Plan E)
Plan E-1, 7mot7 naturgräs (Plan E-1)
Plan E-2, 7mot7 naturgräs (Plan E-2)
Plan E-3, 7mot7 naturgräs (Plan E-3)
Team registration
History
Contact
Log in
#6 - Fr 31 may 09.10 - Group C - Plan E-3
Sennans If
1 - 4
Teckomatorp Sk
Sennans If:
Teckomatorp Sk :
1. Axel Dygasinski
3. Victor Johansson
5. Otis Lannemyr
6. Elias Andersson
9. Lukas Ziegler
10. Axel Pålsson
13. Melwin Hallen
15. Ajdin Kobilica
21. Melvin Nyman
33. John Ahlbin
99. Malte Hillerborg
Henric Nyman
Johan Pålsson
Patrik Johansson
Back
Games by class
F10 (F2009), 7 mot 7
F12 (F2007), 7 mot 7
F13 (F2006), 9 mot 9
F9 (F2010), 5 mot 5
P10 (P2009), 7 mot 7
P11 (P2008), 7 mot 7
P12 (P2007), 7 mot 7
P13 (P2006), 9 mot 9
P14 (P2005), 9 mot 9
P15 (P2004), 11 mot 11
P8 (P2011), 5 mot 5
P9 (P2010), 5 mot 5
PF6 (P2013), 3 mot 3
PF7 (P2012), 3 mot 3
Pitches
Plan A, 9mot9, 11mot11, A-planen (Plan A)
Plan A-1, 7mot 7 (Plan A-1)
Plan A-2, 7mot7 (Plan A-2)
Plan A-3, 7mot7 (Plan A-3)
Plan B, 7mot7 konstgräs (Plan B)
Plan B-1, 5mot5 konstgräs, 3mot3 konstgräs (Plan B-1)
Plan B-2, 5mot5 konstgräs, 3mot3 konstgräs (Plan B-2)
Plan B-3, 5mot5 på A-planen, 3mot3 på Bplan (Plan B-3)
Plan B-4. 5mot5 på A-planen, 3mot3 på Bplan (Plan B-4)
Plan C, 9mot9, 11mot11 konstgräs (Plan C)
Plan C-1, 7mot7 konstgräs (Plan C-1)
Plan C-2, 7mot7 konstgräs (Plan C-2)
Plan D, 9mot9 naturgräs (Plan D)
Plan D-1, 7mot7 naturgräs (Plan D-1)
Plan D-2, 7mot7 naturgräs (Plan D-2)
Plan D-3, 7mot7 naturgräs (Plan D-3)
Plan E, 9mot9 naturgräs (Plan E)
Plan E-1, 7mot7 naturgräs (Plan E-1)
Plan E-2, 7mot7 naturgräs (Plan E-2)
Plan E-3, 7mot7 naturgräs (Plan E-3)
List of referees
Search team
Sponsorer
SKRIV UT LAGRAPPORT >>
Cup Halmstad 2019 uses
Cupmate