Till innehåll
IFK Uddevalla - UddevallaKannan 2023 (17 - 26 nov 2023)
UddevallaKannan 2023 använder
Cupmate
UddevallaKannan 2023
|
17 - 26/11 2023
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor 10 år, födda 2013 eller senare (F10)
Flickor 13 år, födda 2010 eller senare (F13)
Flickor 15 år, födda 2008 eller senare (F15)
Pojkar 08 år födda 2015 eller senare (P08)
Pojkar 09 år födda 2014 eller senare (P09)
Pojkar 10 år födda 2013 eller senare (P10)
Pojkar 12 år födda 2011 eller senare (P12)
Pojkar 15 år födda 2008 eller senare (P15)
Planer
Agnebergshallen 1
Agnebergshallen 2
Agnebergshallen 3
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Pojkar 12 år födda 2011 eller senare
Spelschema:
Grupp A
Grupp B
Grupp B
Hamburgsunds IF P11 2012
- Blå
IFK UDDEVALLA Lag blå
- Vit och blå
IFK Uddevalla 2012
- Vit och blå
IK Svane Svart
Kärra Dragons FC 2
Trollhättans IF Svart
- Gul
Uddevalla Futsal Club Svart
- svart
Datum
Plan
Lö 18 nov 17.00
Agnebergshallen 1
IFK Uddevalla 2012
-
IFK UDDEVALLA Lag blå
Lö 18 nov 18.45
Agnebergshallen 1
IFK UDDEVALLA Lag blå
-
IK Svane Svart
Lö 18 nov 20.30
Agnebergshallen 1
IFK UDDEVALLA Lag blå
-
Uddevalla Futsal Club Svart
Sö 19 nov 11.30
Agnebergshallen 1
IK Svane Svart
-
Hamburgsunds IF P11 2012
Sö 19 nov 11.45
Agnebergshallen 1
Kärra Dragons FC 2
-
Uddevalla Futsal Club Svart
Sö 19 nov 12.00
Agnebergshallen 1
Trollhättans IF Svart
-
IFK Uddevalla 2012
Sö 19 nov 12.45
Agnebergshallen 1
Hamburgsunds IF P11 2012
-
IFK UDDEVALLA Lag blå
Sö 19 nov 13.00
Agnebergshallen 1
Uddevalla Futsal Club Svart
-
IK Svane Svart
Sö 19 nov 13.15
Agnebergshallen 1
IFK Uddevalla 2012
-
Kärra Dragons FC 2
Sö 19 nov 14.15
Agnebergshallen 1
IFK UDDEVALLA Lag blå
-
Trollhättans IF Svart
Sö 19 nov 14.30
Agnebergshallen 1
Kärra Dragons FC 2
-
Hamburgsunds IF P11 2012
Sö 19 nov 14.45
Agnebergshallen 1
IFK Uddevalla 2012
-
IK Svane Svart
Sö 19 nov 15.30
Agnebergshallen 1
Hamburgsunds IF P11 2012
-
Uddevalla Futsal Club Svart
Sö 19 nov 15.45
Agnebergshallen 1
IK Svane Svart
-
Trollhättans IF Svart
Sö 19 nov 16.45
Agnebergshallen 1
Kärra Dragons FC 2
-
IFK UDDEVALLA Lag blå
Sö 19 nov 17.00
Agnebergshallen 1
Uddevalla Futsal Club Svart
-
Trollhättans IF Svart
Sö 19 nov 17.15
Agnebergshallen 1
Hamburgsunds IF P11 2012
-
IFK Uddevalla 2012
Sö 19 nov 18.15
Agnebergshallen 1
Uddevalla Futsal Club Svart
-
IFK Uddevalla 2012
Sö 19 nov 18.30
Agnebergshallen 1
Trollhättans IF Svart
-
Kärra Dragons FC 2
Sö 19 nov 19.30
Agnebergshallen 1
Trollhättans IF Svart
-
Hamburgsunds IF P11 2012
Sö 19 nov 19.45
Agnebergshallen 1
IK Svane Svart
-
Kärra Dragons FC 2
Spelschema klasser
Flickor 10 år, födda 2013 eller senare (F10)
Flickor 13 år, födda 2010 eller senare (F13)
Flickor 15 år, födda 2008 eller senare (F15)
Pojkar 08 år födda 2015 eller senare (P08)
Pojkar 09 år födda 2014 eller senare (P09)
Pojkar 10 år födda 2013 eller senare (P10)
Pojkar 12 år födda 2011 eller senare (P12)
Pojkar 15 år födda 2008 eller senare (P15)
Planer
Agnebergshallen 1
Agnebergshallen 2
Agnebergshallen 3
Sök lag
UddevallaKannan 2023 använder
Cupmate