Till innehåll
Sarpsborg Bandyklubb - Sarpsborg Cup 2023 (9 - 10 sep 2023)
Sarpsborg Cup 2023 använder
Cupmate
Sarpsborg Cup 2023
|
9 - 10/9 2023
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Gutt (2007-2008)
Knøtt (2013 - 2014)
Lillegutt (2011-2012)
Lillejente (2011-2012)
Lillejente 2
Smågutt (2009-2010)
Småjente (2009-2010)
Småjente 2
Småjente 3
Planer
Sparta Amfi
Sparta kunstgressbane 1 (Fotball Bane 1)
Sparta kunstgressbane 2 (Fotball Bane 2)
Ungdomshallen
Anmälan
Overnatting
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 9 sep 2023
Plan:
Sparta Amfi
Sparta kunstgressbane 1
Sparta kunstgressbane 2
Ungdomshallen
Sparta kunstgressbane 2
Tid
08.30
Smågutt (2009-2010) - A
Stabæk 1
1 - 5
Ullevål Bandy Smågutt
08.55
Smågutt (2009-2010) - B
Sarpsborg Bandyklubb
0 - 8
Røa IL Smågutt
09.20
Smågutt (2009-2010) - A
Sagene IF Smågutt
1 - 1
Ullevål Bandy Smågutt
09.45
Smågutt (2009-2010) - B
Stabæk 2
1 - 3
Røa IL Smågutt
10.15
Smågutt (2009-2010) - A
Sagene IF Smågutt
1 - 2
Stabæk 1
10.40
Smågutt (2009-2010) - B
Stabæk 2
3 - 0
Sarpsborg Bandyklubb
11.05
Knøtt (2013 - 2014) - A
Solberg SK G2013
-
Snarøya Sportsklubb Snarøya
11.30
Knøtt (2013 - 2014) - B
Ullern
-
Høvik IF Bandy Høvik 1
12.05
Knøtt (2013 - 2014) - A
Snarøya Sportsklubb Snarøya
-
Sarpsborg Bandyklubb Blå
12.30
Knøtt (2013 - 2014) - B
Høvik IF Bandy Høvik 1
-
Stabæk
12.55
Lillejente 2 - A
SSK Solberg Wolves
-
Høvik Jenter 2012
13.20
Knøtt (2013 - 2014) - A
ØHIL Rockets
-
Snarøya Sportsklubb Snarøya
13.45
Knøtt (2013 - 2014) - B
Ready Lions
-
Høvik IF Bandy Høvik 1
14.20
Lillejente 2 - A
Snarøya Pink Panthers 2011 Lillejenter
-
Høvik Jenter 2012
14.45
Knøtt (2013 - 2014) - A
Solberg SK G2013
-
ØHIL Rockets
15.10
Knøtt (2013 - 2014) - B
Ullern
-
Ready Lions
15.35
Knøtt (2013 - 2014) - A
Sarpsborg Bandyklubb Blå
-
Solberg SK G2013
16.05
Knøtt (2013 - 2014) - B
Stabæk
-
Ullern
16.30
Lillejente 2 - A
Snarøya Pink Panthers 2011 Lillejenter
-
SSK Solberg Wolves
Tillbaka
Spelschema klasser
Gutt (2007-2008)
Knøtt (2013 - 2014)
Lillegutt (2011-2012)
Lillejente (2011-2012)
Lillejente 2
Smågutt (2009-2010)
Småjente (2009-2010)
Småjente 2
Småjente 3
Planer
Sparta Amfi
Sparta kunstgressbane 1 (Fotball Bane 1)
Sparta kunstgressbane 2 (Fotball Bane 2)
Ungdomshallen
Domarlista
Sök lag
Sarpsborg Cup 2023 använder
Cupmate