Til innhold
Sarpsborg Bandyklubb - Sarpsborg Cup 2023 (9 - 10 sep 2023)
Sarpsborg Cup 2023 bruker
Cupmate
Sarpsborg Cup 2023
|
9 - 10/9 2023
Kampoppsett
Lag
Planer
Start
Informasjon
Kampoppsett
Kampoppsett klasser
Gutt (2007-2008)
Knøtt (2013 - 2014)
Lillegutt (2011-2012)
Lillejente (2011-2012)
Lillejente 2
Smågutt (2009-2010)
Småjente (2009-2010)
Småjente 2
Småjente 3
Baner
Sparta Amfi
Sparta kunstgressbane 1 (Fotball Bane 1)
Sparta kunstgressbane 2 (Fotball Bane 2)
Ungdomshallen
Påmelding
Overnatting
Historikk
Kontakt
Logg inn
Lø 9 sep 2023
Bane:
Sparta Amfi
Sparta kunstgressbane 1
Sparta kunstgressbane 2
Ungdomshallen
Sparta kunstgressbane 1
Tid
08.30
Smågutt (2009-2010) - A
Ready
1 - 0
Sagene IF Smågutt
08.55
Smågutt (2009-2010) - B
Hamar IL
2 - 2
Stabæk 2
09.20
Smågutt (2009-2010) - A
Ready
5 - 0
Stabæk 1
09.45
Smågutt (2009-2010) - B
Hamar IL
5 - 0
Sarpsborg Bandyklubb
10.15
Smågutt (2009-2010) - A
Ullevål Bandy Smågutt
2 - 1
Ready
10.40
Smågutt (2009-2010) - B
Røa IL Smågutt
2 - 2
Hamar IL
11.05
Knøtt (2013 - 2014) - A
Sarpsborg Bandyklubb Blå
-
ØHIL Rockets
11.30
Knøtt (2013 - 2014) - B
Stabæk
-
Ready Lions
12.05
Knøtt (2013 - 2014) - A
ØHIL Rockets
-
Øvrevoll Hosle ØHIL Flyers
12.30
Knøtt (2013 - 2014) - B
Ready Lions
-
Sarpsborg Bandyklubb Hvit
12.55
Lillejente 2 - A
Stabæk Lillejenter
-
Snarøya Pink Panthers 2011 Lillejenter
13.20
Knøtt (2013 - 2014) - A
Øvrevoll Hosle ØHIL Flyers
-
Solberg SK G2013
13.45
Knøtt (2013 - 2014) - B
Sarpsborg Bandyklubb Hvit
-
Ullern
14.20
Lillejente 2 - A
Stabæk Lillejenter
-
SSK Solberg Wolves
14.45
Knøtt (2013 - 2014) - A
Øvrevoll Hosle ØHIL Flyers
-
Sarpsborg Bandyklubb Blå
15.10
Knøtt (2013 - 2014) - B
Sarpsborg Bandyklubb Hvit
-
Stabæk
15.35
Knøtt (2013 - 2014) - A
Snarøya Sportsklubb Snarøya
-
Øvrevoll Hosle ØHIL Flyers
16.05
Knøtt (2013 - 2014) - B
Høvik IF Bandy Høvik 1
-
Sarpsborg Bandyklubb Hvit
16.30
Lillejente 2 - A
Høvik Jenter 2012
-
Stabæk Lillejenter
Tilbake
Kampoppsett klasser
Gutt (2007-2008)
Knøtt (2013 - 2014)
Lillegutt (2011-2012)
Lillejente (2011-2012)
Lillejente 2
Smågutt (2009-2010)
Småjente (2009-2010)
Småjente 2
Småjente 3
Baner
Sparta Amfi
Sparta kunstgressbane 1 (Fotball Bane 1)
Sparta kunstgressbane 2 (Fotball Bane 2)
Ungdomshallen
Liste over dommere
Søk etter lag
Sarpsborg Cup 2023 bruker
Cupmate