Till innehåll
Sarpsborg Bandyklubb - Sarpsborg Cup 2023 (9 - 10 sep 2023)
Sarpsborg Cup 2023 använder
Cupmate
Sarpsborg Cup 2023
|
9 - 10/9 2023
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Gutt (2007-2008)
Knøtt (2013 - 2014)
Lillegutt (2011-2012)
Lillejente (2011-2012)
Lillejente 2
Smågutt (2009-2010)
Småjente (2009-2010)
Småjente 2
Småjente 3
Planer
Sparta Amfi
Sparta kunstgressbane 1 (Fotball Bane 1)
Sparta kunstgressbane 2 (Fotball Bane 2)
Ungdomshallen
Anmälan
Overnatting
Historia
Kontakt
Logga in
Sö 10 sep 2023
Plan:
Sparta Amfi
Sparta kunstgressbane 1
Sparta kunstgressbane 2
Ungdomshallen
Ungdomshallen
Tid
08.25
Knøtt (2013 - 2014) - A
Sarpsborg Bandyklubb Blå
-
ØHIL Rockets
08.50
Knøtt (2013 - 2014) - A
Solberg SK G2013
-
Snarøya Sportsklubb Snarøya
09.15
Knøtt (2013 - 2014) - B
Stabæk
-
Ready Lions
09.40
Knøtt (2013 - 2014) - B
Ullern
-
Høvik IF Bandy Høvik 1
10.05
Knøtt (2013 - 2014) - A
ØHIL Rockets
-
Øvrevoll Hosle ØHIL Flyers
10.45
Knøtt (2013 - 2014) - A
Snarøya Sportsklubb Snarøya
-
Sarpsborg Bandyklubb Blå
11.10
Knøtt (2013 - 2014) - B
Ready Lions
-
Sarpsborg Bandyklubb Hvit
11.35
Knøtt (2013 - 2014) - B
Høvik IF Bandy Høvik 1
-
Stabæk
12.00
Knøtt (2013 - 2014) - A
Øvrevoll Hosle ØHIL Flyers
-
Solberg SK G2013
12.25
Knøtt (2013 - 2014) - A
ØHIL Rockets
-
Snarøya Sportsklubb Snarøya
12.50
Småjente 2 - A
Stabæk Småjenter
-
Snarøya Pink Panthers 2011 Småjenter
13.25
Knøtt (2013 - 2014) - B
Sarpsborg Bandyklubb Hvit
-
Ullern
13.50
Knøtt (2013 - 2014) - B
Ready Lions
-
Høvik IF Bandy Høvik 1
14.15
Knøtt (2013 - 2014) - A
Øvrevoll Hosle ØHIL Flyers
-
Sarpsborg Bandyklubb Blå
14.40
Knøtt (2013 - 2014) - A
Solberg SK G2013
-
ØHIL Rockets
15.05
Knøtt (2013 - 2014) - B
Sarpsborg Bandyklubb Hvit
-
Stabæk
15.45
Knøtt (2013 - 2014) - B
Ullern
-
Ready Lions
16.10
Knøtt (2013 - 2014) - A
Snarøya Sportsklubb Snarøya
-
Øvrevoll Hosle ØHIL Flyers
16.35
Knøtt (2013 - 2014) - A
Sarpsborg Bandyklubb Blå
-
Solberg SK G2013
17.00
Knøtt (2013 - 2014) - B
Høvik IF Bandy Høvik 1
-
Sarpsborg Bandyklubb Hvit
17.25
Knøtt (2013 - 2014) - B
Stabæk
-
Ullern
Tillbaka
Spelschema klasser
Gutt (2007-2008)
Knøtt (2013 - 2014)
Lillegutt (2011-2012)
Lillejente (2011-2012)
Lillejente 2
Smågutt (2009-2010)
Småjente (2009-2010)
Småjente 2
Småjente 3
Planer
Sparta Amfi
Sparta kunstgressbane 1 (Fotball Bane 1)
Sparta kunstgressbane 2 (Fotball Bane 2)
Ungdomshallen
Domarlista
Sök lag
Sarpsborg Cup 2023 använder
Cupmate