Till innehåll
IFK Vänersborg - Frida Bandycup Vänersborg 2019 (9 - 10 nov 2019)
Frida Bandycup Vänersborg 2019 använder
Cupmate
Frida Bandycup Vänersborg 2019
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
F10 (F10)
F11 (F11)
F12 (F12)
F13 (F13)
Planer
1 Vänersborgsklubban (1 Vänersborgsklubban)
2 Torpa Hemköp (2 Torpa Hemköp)
3 Vargön Alloys (3 Vargön Alloys)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 9 nov 2019
Plan:
1 Vänersborgsklubban
2 Torpa Hemköp
3 Vargön Alloys
2 Torpa Hemköp
Tid
10102.
08.00
F10 - A
Tranås Bois F10
0 - 3
Höjden/Mölndal F10
13107.
08.30
F13 - B
Villa Lidköping F13
2 - 2
Ullern Divas F13
13119.
09.00
F13 - D
IFK Vänersborg F13 Vit
1 - 1
Stabæk Bandy F13
13108.
09.30
F13 - B
Ready F13
5 - 0
Uppsala BoIs F13 Vit
13120.
10.30
F13 - D
Surte/Kareby F13 Gul
3 - 0
Hammarby F13
10104.
11.00
F10 - A
Tranås Bois F10
2 - 8
IFK Vänersborg F10 Blå
13109.
11.30
F13 - B
Villa Lidköping F13
0 - 4
Ready F13
13121.
12.00
F13 - D
IFK Vänersborg F13 Vit
1 - 2
Surte/Kareby F13 Gul
13110.
13.00
F13 - B
Ullern Divas F13
1 - 1
Uppsala BoIs F13 Vit
10106.
13.30
F10 - A
Tranås Bois F10
1 - 8
Villa Lidköping BK F10
13122.
14.00
F13 - D
Stabæk Bandy F13
2 - 1
Hammarby F13
13111.
14.30
F13 - B
Villa Lidköping F13
3 - 4
Uppsala BoIs F13 Vit
10108.
15.30
F10 - A
IFK Vänersborg F10 Blå
2 - 7
Villa Lidköping BK F10
13123.
16.00
F13 - D
IFK Vänersborg F13 Vit
3 - 0
Hammarby F13
13112.
16.30
F13 - B
Ready F13
6 - 0
Ullern Divas F13
12108.
17.00
F12 - A
VSK F12 Grön
4 - 0
Mölndal F12
13124.
18.00
F13 - D
Surte/Kareby F13 Gul
1 - 0
Stabæk Bandy F13
13129.
18.30
F13 - A - 1/8
Ready F13
6 - 0
Hammarby F13
13130.
19.00
F13 - A - 1/8
Uppsala BoIs F13 Vit
1 - 1
*
Stabæk Bandy F13
13131.
19.30
F13 - A - 1/8
Ullern Divas F13
3 - 5
IFK Vänersborg F13 Vit
Tillbaka
Spelschema klasser
F10 (F10)
F11 (F11)
F12 (F12)
F13 (F13)
Planer
1 Vänersborgsklubban (1 Vänersborgsklubban)
2 Torpa Hemköp (2 Torpa Hemköp)
3 Vargön Alloys (3 Vargön Alloys)
Sammarbetspartners
Frida Bandycup Vänersborg 2019 använder
Cupmate