Till innehåll
Sunnanå SK - Sunnanåcupen 2020 (4 - 6 jan 2020)
Sunnanåcupen 2020 använder
Cupmate
Sunnanåcupen 2020
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Dam
Flickor -05 (F-05)
Flickor -06 (F-06)
Flickor -07 (F-07)
Flickor -08 (F-08)
Flickor -09 (F-09)
Flickor -10 (F-10)
Herr
Parasport
Pojkar -05 (P-05)
Pojkar -06 (P-06)
Pojkar -07 (P-07)
Pojkar -08 (P-08)
Pojkar -09 (P-09)
Pojkar -10 (P-10)
Planer
Balderhallen A-hallen
Balderhallen B-hallen
Lejonströmsskolan
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 4 jan 2020
Plan:
Balderhallen A-hallen
Balderhallen B-hallen
Lejonströmsskolan
Balderhallen B-hallen
Tid
102.
08.00
F-09 - A
Sunnanå SK F10
-
Sunnanå SK F09
104.
08.30
P-08 - A
Sunnanå SK
-
Skellefteå FF
106.
09.00
P-10 - A
Sunnanå SK Blå
-
IFK Anderstorp
108.
09.30
P-09 - A
Sunnanå Blå
-
IFK Anderstorp Mix 08/09
110.
10.00
F-09 - A
Betsele IF Röd/Vit
-
Sunnanå SK F10
113.
10.30
P-09 - A
IFK Anderstorp Mix 08/09
-
Skellefteå FF
116.
11.00
P-10 - A
Bergsbyns sk
-
IFK Anderstorp
119.
11.30
P-10 - A
Täfteå IK Röd
-
Sunnanå SK Blå
122.
12.10
F-09 - A
Sunnanå SK F10
-
Betsele IF Röd/Vit
125.
12.40
P-09 - A
Skellefteå FF
-
IFK Anderstorp Mix 08/09
128.
13.10
P-08 - A
SK Storm
-
Ersmarks IK
131.
13.40
P-10 - A
IFK Anderstorp
-
Bergsbyns sk
134.
14.10
P-08 - A
Skellefteå FF
-
Ersmarks IK
137.
14.40
F-07 - A
Bygdeå GIF/IFK Åkullssjön
1 - 0
Morön BK F07
139.
15.20
P-08 - A
Ersmarks IK
-
Sunnanå SK
141.
15.50
F-07 - A
Sunnanå SK F07
3 - 4
Bygdeå GIF/IFK Åkullssjön
143.
16.20
P-08 - A
SK Storm
-
Lycksele IF
145.
16.50
F-05 - A
Myckle IK
2 - 1
Sunnanå SK F-06
147.
17.20
P-06 - A
Röbäcks IF P06
2 - 4
IFK Luleå
149.
17.50
F-07 - A
Sunnanå SK F08
0 - 0
Morön BK F07
151.
18.30
P-06 - A
Skellefteå FF
5 - 1
Täfteå IK
153.
19.00
F-07 - A
Burträsk FF
1 - 7
Sunnanå SK F08
155.
19.30
F-07 - A
Rönnskär / Clemens Lag 1
2 - 3
Sunnanå SK F07
157.
20.00
F-05 - A
Sunnanå SK F-06
1 - 0
Sunnanå SK F05
159.
20.30
F-07 - 5-6
Rönnskär / Clemens Lag 1
3 - 1
Burträsk FF
161.
21.00
F-07 - 3-4
Sunnanå SK F08
2 - 3
Morön BK F07
Tillbaka
Spelschema klasser
Dam
Flickor -05 (F-05)
Flickor -06 (F-06)
Flickor -07 (F-07)
Flickor -08 (F-08)
Flickor -09 (F-09)
Flickor -10 (F-10)
Herr
Parasport
Pojkar -05 (P-05)
Pojkar -06 (P-06)
Pojkar -07 (P-07)
Pojkar -08 (P-08)
Pojkar -09 (P-09)
Pojkar -10 (P-10)
Planer
Balderhallen A-hallen
Balderhallen B-hallen
Lejonströmsskolan
Sök lag
Sunnanåcupen 2020 använder
Cupmate