Till innehåll
Fässbergs IF - Luciacupen 2019 (6 - 8 dec 2019)
Luciacupen 2019 använder
Cupmate
Luciacupen 2019
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor födda 2008 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (F2008)
Flickor födda 2009 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (F2009)
Flickor födda 2010 Futsal för barn / 4-4 med sarg (F2010)
Flickor födda 2011 Futsal för barn / 4-4 med sarg (F2011)
Flickor födda 2012 Futsal för barn / 3-3 med sarg (F2012)
Pojkar födda 2008 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (P2008)
Pojkar födda 2009 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (P2009)
Pojkar födda 2010 Futsal för barn / 4-4 med sarg (P2010)
Pojkar födda 2011 Futsal för barn / 4-4 med sarg (P2011)
Pojkar födda 2012 Futsal för barn / 3-3 med sarg (P2012)
Pojkar födda 2013 Futsal för barn / 3-3 med sarg (P2013)
Planer
A1 3-3
A1 4-4
A2 3-3
A2 4-4
A3 3-3
B1 3-3
B1 4-4
B2 3-3
B2 4-4
B3 3-3
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Sö 8 dec 2019
Plan:
A1 3-3
A1 4-4
A2 3-3
A2 4-4
A3 3-3
B1 3-3
B1 4-4
B2 3-3
B2 4-4
B3 3-3
B1 4-4
Tid
275.
08.00
F2010 - A
Kullavik IF Gul
-
Tölö IF Grön
279.
08.20
F2010 - B
IF Mölndal Vit
-
Finlandia Lag 1
283.
08.40
F2011 - A
Qviding FIF Svart
-
BK Häcken Lag 2, Svart
287.
09.00
F2011 - B
Kärra KIF Blå
-
Bergums IF Vit
291.
09.20
F2010 - A
Solängens BK Gul
-
Kullavik IF Gul
295.
09.40
F2010 - B
Kullavik IF Blå
-
IF Mölndal Vit
299.
10.00
F2011 - A
Qviding FIF Svart
-
Bergums IF Blå
303.
10.20
F2011 - B
Jitex Tyskland
-
Kärra KIF Blå
307.
10.40
F2010 - A
Kullavik IF Gul
-
Finlandia Lag 2
311.
11.00
F2010 - B
IF Mölndal Vit
-
Kungsbacka IF 2
315.
11.20
F2011 - A
Bergums IF Blå
-
Jitex England
319.
11.40
F2011 - B
Kärra KIF Blå
-
Härryda IF
323.
12.00
F2010 - A
Tölö IF Grön
-
Kungsbacka IF 1
327.
12.20
F2010 - B
Finlandia Lag 1
-
Nol IK Blå
331.
12.40
F2011 - A
Kärra KIF Gul
-
Älvsborgs FF Lag 1
335.
13.00
F2011 - B
Bergums IF Vit
-
Älvsborgs FF Lag 2
339.
13.40
P2010 - A
Solängen BK Lag 1
-
NOL IK Röd
343.
14.00
P2010 - B
Azalea BK Svart
-
Mossen bk Gul
347.
14.20
P2010 - C
Solängen BK Lag 3
-
Hovås Billdal IF 7
351.
14.40
P2011 - E
Nol IK Blå
-
BK Bifrost Vit
355.
15.00
P2010 - A
Hovås Billdal IF 4
-
Solängen BK Lag 1
359.
15.20
P2010 - B
Hovås Billdal IF 5
-
Azalea BK Svart
363.
15.40
P2010 - C
Hovås Billdal IF 6
-
Solängen BK Lag 3
367.
16.00
P2011 - E
Dalen 1
-
Nol IK Blå
371.
16.20
P2010 - A
Solängen BK Lag 1
-
Azalea BK Orange
375.
16.40
P2010 - B
Azalea BK Svart
-
Solängen BK Lag 2
379.
17.00
P2010 - C
Mossen bk Svart
-
Hovås Billdal IF 7
383.
17.20
P2011 - E
Nol IK Blå
-
Lundby IF Grön
387.
17.40
P2010 - A
NOL IK Röd
-
Assyriska BK Lag 1
391.
18.00
P2010 - B
Mossen bk Gul
-
NOL IK Blå
395.
18.20
P2010 - C
Hovås Billdal IF 7
-
Azalea BK Vit
399.
18.40
P2011 - E
BK Bifrost Vit
-
Balltorp Ff Röd
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor födda 2008 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (F2008)
Flickor födda 2009 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (F2009)
Flickor födda 2010 Futsal för barn / 4-4 med sarg (F2010)
Flickor födda 2011 Futsal för barn / 4-4 med sarg (F2011)
Flickor födda 2012 Futsal för barn / 3-3 med sarg (F2012)
Pojkar födda 2008 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (P2008)
Pojkar födda 2009 Futsal för barn / 4-4 utan sarg (P2009)
Pojkar födda 2010 Futsal för barn / 4-4 med sarg (P2010)
Pojkar födda 2011 Futsal för barn / 4-4 med sarg (P2011)
Pojkar födda 2012 Futsal för barn / 3-3 med sarg (P2012)
Pojkar födda 2013 Futsal för barn / 3-3 med sarg (P2013)
Planer
A1 3-3
A1 4-4
A2 3-3
A2 4-4
A3 3-3
B1 3-3
B1 4-4
B2 3-3
B2 4-4
B3 3-3
Sök lag
Sponsorer
Luciacupen 2019 använder
Cupmate