Till innehåll
Kullavik IF - Trettonhelgscupen (2 - 5 jan 2020)
Trettonhelgscupen använder
Cupmate
Trettonhelgscupen
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
F06 (F06)
F07 (F07)
F08 (F08)
F09 (F09)
F12 (F12)
P04 (P04)
P05 (P05)
P06 (P06)
P07 (P07)
P09 (P09)
P10 (P10)
P11 (P11)
Planer
Särö A-hall (A)
Särö B-hall (B)
Systemplan 1 (T1)
Systemplan 2 (T2)
Systemplan 3 (T3)
Systemplan 4 (T4)
Systemplan 5 (T5)
Systemplan 6 (T6)
Systemplan 7 (T7)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Fre 3 jan 2020
Plan:
Särö A-hall
Särö B-hall
Systemplan 1
Systemplan 2
Systemplan 3
Systemplan 4
Systemplan 5
Systemplan 6
Systemplan 7
Särö A-hall
Tid
10.00
P11 - A
Kullavik IF 1
-
Hestrafors IF Grön
10.15
P11 - A
Åsa IF 1
-
Särö IK Grön
10.30
P11 - B
Gais Lag grönt
-
Hestrafors IF Svart
10.45
P11 - B
ÅSA IF 2
-
Särö IK Vit
11.00
P11 - A
Åsa IF 1
-
Varberg gif Varbergs lag 1
11.15
P11 - A
Särö IK Grön
-
Kullavik IF 1
11.30
P11 - B
ÅSA IF 2
-
Varberg gif Lag 2 blå
11.45
P11 - B
Särö IK Vit
-
Gais Lag grönt
12.00
P11 - A
Varberg gif Varbergs lag 1
-
Hestrafors IF Grön
12.15
P11 - A
Kullavik IF 1
-
Åsa IF 1
12.30
P11 - B
Varberg gif Lag 2 blå
-
Hestrafors IF Svart
12.45
P11 - B
Gais Lag grönt
-
ÅSA IF 2
13.00
P11 - A
Hestrafors IF Grön
-
Särö IK Grön
13.15
P11 - A
Varberg gif Varbergs lag 1
-
Kullavik IF 1
13.30
P11 - B
Hestrafors IF Svart
-
Särö IK Vit
13.45
P11 - B
Varberg gif Lag 2 blå
-
Gais Lag grönt
14.00
P11 - A
Hestrafors IF Grön
-
Åsa IF 1
14.15
P11 - A
Särö IK Grön
-
Varberg gif Varbergs lag 1
14.30
P11 - B
Hestrafors IF Svart
-
ÅSA IF 2
14.45
P11 - B
Särö IK Vit
-
Varberg gif Lag 2 blå
5.
15.00
F06 - B
Kullavik IF rosa
2 - 1
Näsets SK Raketerna
6.
15.15
F06 - B
Lödöse Nygård IK
0 - 1
Lerums IS 1
7.
15.30
F06 - A
Sävedalens IF
2 - 0
Näsets SK Blixtarna
8.
15.45
F06 - A
Näsets SK Kometerna
0 - 3
Onsala BK Vit
9.
16.00
F06 - B
Kullavik IF rosa
0 - 0
Lödöse Nygård IK
10.
16.15
F06 - B
Näsets SK Raketerna
0 - 1
Lerums IS 1
11.
16.30
F06 - A
Sävedalens IF
3 - 1
Kullavik IF vit
12.
16.45
F06 - A
Näsets SK Blixtarna
1 - 0
Näsets SK Kometerna
13.
17.00
F06 - B
Lerums IS 1
1 - 0
Kullavik IF rosa
14.
17.15
F06 - B
Näsets SK Raketerna
0 - 2
Lödöse Nygård IK
15.
17.30
F06 - A
Onsala BK Vit
1 - 0
Sävedalens IF
16.
17.45
F06 - A
Kullavik IF vit
1 - 1
Näsets SK Blixtarna
17.
18.00
F06 - B - 1/2
Näsets SK Blixtarna
1 - 0
Näsets SK Raketerna
19.
18.15
F06 - A - 1/2
Onsala BK Vit
1 - 0
Lödöse Nygård IK
18.30
P06 - B - 1/2
Särö IK
1 - 0
Bergums IF Vit
18.45
P06 - A - 1/2
Bergums IF Blå
5 - 6
Lerkils IF
21.
19.00
F06 - B - Final
Näsets SK Blixtarna
1 - 0
Kullavik IF vit
23.
19.15
F06 - A - Final
Onsala BK Vit
0 - 3
Sävedalens IF
19.30
P06 - B - Final
Särö IK
4 - 5
Jonsereds IF
19.45
P06 - A - Final
Lerkils IF
2 - 1
Bergums IF Mixed
Tillbaka
Spelschema klasser
F06 (F06)
F07 (F07)
F08 (F08)
F09 (F09)
F12 (F12)
P04 (P04)
P05 (P05)
P06 (P06)
P07 (P07)
P09 (P09)
P10 (P10)
P11 (P11)
Planer
Särö A-hall (A)
Särö B-hall (B)
Systemplan 1 (T1)
Systemplan 2 (T2)
Systemplan 3 (T3)
Systemplan 4 (T4)
Systemplan 5 (T5)
Systemplan 6 (T6)
Systemplan 7 (T7)
Sök lag
Trettonhelgscupen använder
Cupmate