Till innehåll
Flickor 2011
Spelschema:
Grupp A
Grupp A
Bankeryd SK
- Gul (Grå/svart )
Djurgårdens IF F2011-1
- Blårandig (Röd)
Ekhagens IF Svart/röd
- Svart/röd (vit bortaställ)
Jitex BK
- Lila (Vit)
Sollentuna FK F11
- Svart (Vit)
Trelleborgs FF Lag 1
- Blå (Röd)
Tullinge Fotboll Lag grön
- Grön
Täby FK
- Blå/svart
Österåker United F11 Grå
- Ljusgrå
Datum
Plan
10
Fr 13 okt 16.25
Plan 1
Tullinge Fotboll Lag grön
-
IF Brommapojkarna 2011U
1
Fr 13 okt 17.00
Plan 1
Täby FK
-
Djurgårdens IF F2011-1
2
Fr 13 okt 17.35
Plan 1
IF Brommapojkarna 2011U
-
Ekhagens IF Svart/röd
3
Fr 13 okt 18.10
Plan 1
Bankeryd SK
-
Tullinge Fotboll Lag grön
4
Fr 13 okt 18.45
Plan 1
Djurgårdens IF F2011-1
-
Jitex BK
5
Fr 13 okt 19.20
Plan 1
Österåker United F11 Grå
-
Sollentuna FK F11
6
Fr 13 okt 19.55
Plan 1
Täby FK
-
Bankeryd SK
7
Fr 13 okt 20.30
Plan 1
Jitex BK
-
Trelleborgs FF Lag 1
8
Fr 13 okt 21.05
Plan 1
Sollentuna FK F11
-
Ekhagens IF Svart/röd
11
Lö 14 okt 08.35
Plan 1
Trelleborgs FF Lag 1
-
Sollentuna FK F11
12
Lö 14 okt 09.10
Plan 1
Ekhagens IF Svart/röd
-
Tullinge Fotboll Lag grön
13
Lö 14 okt 09.45
Plan 1
Österåker United F11 Grå
-
Djurgårdens IF F2011-1
14
Lö 14 okt 10.20
Plan 1
IF Brommapojkarna 2011U
-
Täby FK
15
Lö 14 okt 10.55
Plan 1
Jitex BK
-
Bankeryd SK
16
Lö 14 okt 11.30
Plan 1
Sollentuna FK F11
-
Tullinge Fotboll Lag grön
17
Lö 14 okt 12.05
Plan 1
Djurgårdens IF F2011-1
-
Trelleborgs FF Lag 1
18
Lö 14 okt 12.40
Plan 1
Täby FK
-
Ekhagens IF Svart/röd
19
Lö 14 okt 13.15
Plan 1
Bankeryd SK
-
Österåker United F11 Grå
20
Lö 14 okt 13.50
Plan 1
Jitex BK
-
IF Brommapojkarna 2011U
21
Lö 14 okt 14.25
Plan 1
Djurgårdens IF F2011-1
-
Sollentuna FK F11
22
Lö 14 okt 15.00
Plan 1
Tullinge Fotboll Lag grön
-
Täby FK
23
Lö 14 okt 15.35
Plan 1
Trelleborgs FF Lag 1
-
Bankeryd SK
24
Lö 14 okt 16.10
Plan 1
Ekhagens IF Svart/röd
-
Jitex BK
25
Lö 14 okt 16.45
Plan 1
Österåker United F11 Grå
-
IF Brommapojkarna 2011U
26
Lö 14 okt 17.20
Plan 1
Sollentuna FK F11
-
Täby FK
27
Lö 14 okt 17.55
Plan 1
Bankeryd SK
-
Djurgårdens IF F2011-1
28
Lö 14 okt 18.30
Plan 1
Jitex BK
-
Tullinge Fotboll Lag grön
29
Lö 14 okt 19.05
Plan 1
IF Brommapojkarna 2011U
-
Trelleborgs FF Lag 1
30
Lö 14 okt 19.40
Plan 1
Österåker United F11 Grå
-
Ekhagens IF Svart/röd
31
Lö 14 okt 20.15
Plan 1
Bankeryd SK
-
Sollentuna FK F11
32
Lö 14 okt 20.50
Plan 1
Täby FK
-
Jitex BK
33
Sö 15 okt 08.15
Plan 1
Trelleborgs FF Lag 1
-
Ekhagens IF Svart/röd
34
Sö 15 okt 08.50
Plan 1
Tullinge Fotboll Lag grön
-
Österåker United F11 Grå
35
Sö 15 okt 09.25
Plan 1
Djurgårdens IF F2011-1
-
IF Brommapojkarna 2011U
36
Sö 15 okt 10.00
Plan 1
Sollentuna FK F11
-
Jitex BK
44
Sö 15 okt 10.35
Plan 1
Täby FK
-
Trelleborgs FF Lag 1
38
Sö 15 okt 11.10
Plan 1
IF Brommapojkarna 2011U
-
Bankeryd SK
39
Sö 15 okt 11.45
Plan 1
Ekhagens IF Svart/röd
-
Djurgårdens IF F2011-1
40
Sö 15 okt 12.20
Plan 1
Trelleborgs FF Lag 1
-
Tullinge Fotboll Lag grön
41
Sö 15 okt 12.55
Plan 1
IF Brommapojkarna 2011U
-
Sollentuna FK F11
42
Sö 15 okt 13.30
Plan 1
Jitex BK
-
Österåker United F11 Grå
43
Sö 15 okt 14.05
Plan 1
Bankeryd SK
-
Ekhagens IF Svart/röd
45
Sö 15 okt 14.40
Plan 1
Djurgårdens IF F2011-1
-
Tullinge Fotboll Lag grön
Välj klass
Lux Invite G2011 använder
Cupmate