Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.30 | Pojkar 2007 - A | Östers IF Röd - FK Karlskrona Orange 2 | - | |
08.55 | Pojkar 2007 - B | Räppe GOIF Svart - Mjällby AIF | - | |
09.20 | Pojkar 2007 - C | IFK Göteborg - Värnamo Södra FF Röd | - | |
09.45 | Pojkar 2007 - A | Östers IF Röd - Nosaby IF | - | |
10.10 | Pojkar 2007 - B | Värnamo Södra FF Vit - Räppe GOIF Svart | - | |
10.35 | Pojkar 2007 - C | FK Karlskrona Svart 2 - IFK Göteborg | - | |
11.00 | Pojkar 2007 - A | Östers IF Röd - Fårbo FF | - | |
11.25 | Pojkar 2007 - B | Mjällby AIF - FK Karlskrona Svart 1 | - | |
11.50 | Pojkar 2007 - C | Sölvesborgs GIF Svart - IFK Göteborg | - | |
12.15 | Pojkar 2007 - A | Fårbo FF - Nosaby IF | - | |
12.40 | Pojkar 2007 - B | Kalmar FF Vit - Östers IF Blå | - | |
13.05 | Pojkar 2007 - C | FK Karlskrona Svart 2 - Sölvesborgs GIF Svart | - | |
13.30 | Pojkar 2007 - A | Nosaby IF - Kalmar FF Röd | - | |
13.55 | Pojkar 2007 - B | Värnamo Södra FF Vit - FK Karlskrona Svart 1 | - | |
14.20 | Pojkar 2007 - C | Värnamo Södra FF Röd - FK Karlskrona Svart 2 | - | |
14.45 | Pojkar 2008 - A | Nosaby IF Blå - Östers IF Röd | - | |
15.10 | Pojkar 2008 - B | Sölvesborgs GIF Svart - Östers IF Blå | - | |
15.35 | Pojkar 2008 - A | Mjällby AIF - Östers IF Röd | - | |
16.00 | Pojkar 2008 - B | Kalmar FF Röd - Östers IF Blå | - | |
16.25 | Pojkar 2008 - A | Östers IF Röd - FK Karlskrona 3 | - | |
16.50 | Pojkar 2008 - B | Östers IF Blå - FK Karlskrona 1 | - | |
17.15 | Pojkar 2008 - A | FK Karlskrona 3 - Östers IF Vit | - | |
17.40 | Pojkar 2008 - B | Östers IF Blå - Mjällby AIF 2 | - | |
18.05 | Pojkar 2008 - A | Mjällby AIF - Nättraby GoIF | - | |
18.30 | Pojkar 2008 - B | Kalmar FF Röd - Östers IF Gul | - |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | Pojkar 2006 - A | Östers IF Röd - FK Karlskrona 1 | (0 - 0) | |
09.25 | Pojkar 2006 - A | Räppe GOIF Gul - Sandsbro AIK Grön | - | |
09.50 | Pojkar 2006 - B | Husqvarna FF Mörkblå - Sandsbro AIK Gul | - | |
10.15 | Pojkar 2006 - A | Östers IF Vit - FK Karlskrona 1 | - | |
10.40 | Pojkar 2006 - B | Sandsbro AIK Gul - Östers IF Blå | - | |
11.05 | Pojkar 2006 - A | Östers IF Röd - Kalmar FF Röd | - | |
11.30 | Pojkar 2006 - A | Räppe GOIF Gul - Östers IF Vit | - | |
11.55 | Pojkar 2006 - B | Kalmar FF Vit - Växjö Norra IF Svart | - | |
12.20 | Pojkar 2006 - A | Östers IF Vit - Växjö Norra IF Röd | - | |
12.45 | Pojkar 2006 - B | Växjö Norra IF Gul - FK Karlskrona 2 | - | |
13.10 | Pojkar 2006 - A | Växjö Norra IF Röd - Kalmar FF Röd | - | |
13.35 | Pojkar 2006 - A | Växjö Norra IF Vit - Östers IF Vit | - | |
14.00 | Pojkar 2006 - B | FK Karlskrona 2 - Sandsbro AIK Svart | - |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P05 - A | Rödeby AIF - Furulunds IK | 4 - 0 | |
08.25 | P05 - B | Halmstads BK - Hässleholms IF | 2 - 0 | |
08.50 | P05 - C | Räppe GOIF - Kalmar FF | 1 - 2 | |
09.15 | P05 - D | Halmstads BK 2 - IFK Värnamo | 1 - 1 | |
09.40 | P05 - A | Furulunds IK - IFK Borgholm | 1 - 2 | |
10.05 | P05 - B | Hässleholms IF - Ljungbyholms GoIF | 3 - 1 | |
10.30 | P05 - C | Kalmar FF - Timmernabbens IF | 7 - 0 | |
10.55 | P05 - D | IFK Värnamo - LB07 | 5 - 1 | |
11.20 | P05 - A | IFK Borgholm - IF Leikin 2 | 2 - 5 | |
11.45 | P05 - B | Ljungbyholms GoIF - Oskarshamns AIK Vit | 0 - 5 | |
12.10 | P05 - C | Timmernabbens IF - IF Leikin | 0 - 7 | |
12.35 | P05 - D | LB07 - Oskarshamns AIK Svart | 1 - 1 | |
13.00 | P05 - A | IFK Borgholm - Rödeby AIF | 0 - 5 | |
13.25 | P05 - B | Ljungbyholms GoIF - Halmstads BK | 0 - 7 | |
13.50 | P05 - C | Timmernabbens IF - Räppe GOIF | 0 - 9 | |
14.15 | P05 - D | LB07 - Halmstads BK 2 | 0 - 3 | |
14.40 | P05 - A | Östers IF Röd - IFK Borgholm | 2 - 2 | |
15.05 | P05 - B | IFK Berga Vit - Ljungbyholms GoIF | 3 - 0 | |
15.30 | P05 - C | Östers IF Blå - Timmernabbens IF | 7 - 0 | |
15.55 | P05 - D | IFK Berga Blå - LB07 | 0 - 1 | |
16.30 | P05 - 1/4 | Rödeby AIF - Hässleholms IF | 9 - 0 | |
16.55 | P05 - 1/4 | Kalmar FF - IFK Värnamo | 1 - 3 | |
17.45 | P05 - 1/2 | Rödeby AIF - IFK Värnamo | 3 - 0 | |
19.00 | P05 - Final | Rödeby AIF - Halmstads BK 2 | 3 - 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P04 - A | Östers IF - IFK Berga | 0 - 4 | |
08.45 | P04 - B | BK Astrio Svart - FK Karlskrona | 4 - 1 | |
09.30 | P04 - C | GAIS - Linsdals IF | 3 - 3 | |
10.15 | P04 - D | BK Astrio Gul - Räppe GOIF | 5 - 1 | |
11.00 | P04 - A | IFK Berga - IFK Simrishamn | 0 - 0 | |
11.45 | P04 - B | FK Karlskrona - Värnamo Södra FF | 4 - 2 | |
12.30 | P04 - C | Linsdals IF - IFÖ Bromölla IF | 2 - 1 | |
13.15 | P04 - D | Räppe GOIF - Sandsbro AIK | 1 - 5 | |
14.00 | P04 - A | IFK Simrishamn - Oskarshamns AIK | 3 - 1 | |
14.45 | P04 - B | Värnamo Södra FF - Kalmar FF | 0 - 9 | |
15.30 | P04 - C | IFÖ Bromölla IF - Växjö Norra IF | 3 - 2 | |
16.15 | P04 - D | Sandsbro AIK - Kalmar FF 2 | 1 - 3 | |
17.00 | P04 - A | IFK Simrishamn - Östers IF | 2 - 2 | |
17.45 | P04 - B | Värnamo Södra FF - BK Astrio Svart | 2 - 5 | |
18.30 | P04 - C | IFÖ Bromölla IF - GAIS | 1 - 0 | |
19.15 | P04 - D | Sandsbro AIK - BK Astrio Gul | 4 - 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P04 - A | Sölvesborgs GIF - IFK Simrishamn | 0 - 2 | |
08.45 | P04 - B | LB07 - Värnamo Södra FF | 4 - 3 | |
09.30 | P04 - C | IFK Värnamo - IFÖ Bromölla IF | 0 - 5 | |
10.15 | P04 - D | Örgryte IS - Sandsbro AIK | 3 - 0 | |
11.00 | P04 - B-1/4 | Östers IF - FK Karlskrona | 0 - 3 | |
11.45 | P04 - B-1/4 | Linsdals IF - Sandsbro AIK | 3 - 1 | |
12.30 | P04 - 1/4 | IFK Berga - BK Astrio Svart | 3 - 1* | |
13.15 | P04 - 1/4 | Växjö Norra IF - Kalmar FF 2 | 1 - 2* | |
14.00 | P04 - PO group 1 | Sölvesborgs GIF - Värnamo Södra FF | 3 - 2 | |
14.45 | P04 - B-1/2 | FK Karlskrona - Linsdals IF | 0 - 2 | |
15.30 | P04 - 1/2 | IFK Berga - Kalmar FF 2 | 1 - 3 | |
16.30 | P04 - B-Final | Linsdals IF - LB07 | 4 - 1 | |
17.30 | P04 - Final | Kalmar FF 2 - Kalmar FF | 1 - 4 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
10.00 | P03 - A | Östers IF - IFK Haninge | 1 - 6 | |
11.10 | P03 - A | LB07 - PR Academy Gothenburg | 4 - 4 | |
12.20 | P03 - B | Kalmar FF - FK Karlskrona | 0 - 6 | |
13.30 | P03 - B | IF Husie - Sjömarken/Sandareds IF | 2 - 2 | |
14.40 | P03 - A | Östers IF - LB07 | 1 - 4 | |
15.50 | P03 - A | IFK Haninge - PR Academy Gothenburg | 3 - 2 | |
17.00 | P03 - B | Kalmar FF - IF Husie | 2 - 4 | |
18.10 | P03 - B | FK Karlskrona - Sjömarken/Sandareds IF | 3 - 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P03 - A | PR Academy Gothenburg - Östers IF | 4 - 1 | |
09.10 | P03 - A | IFK Haninge - LB07 | 2 - 2 | |
10.20 | P03 - B | Sjömarken/Sandareds IF - Kalmar FF | 6 - 2 | |
11.30 | P03 - B | FK Karlskrona - IF Husie | 4 - 0 | |
13.00 | P03 - B-1/2 | PR Academy Gothenburg - Kalmar FF | 6 - 2 | |
14.10 | P03 - B-1/2 | IF Husie - Östers IF | 2 - 3* | |
15.20 | P03 - 1/2 | IFK Haninge - Sjömarken/Sandareds IF | 11 - 12* | |
16.30 | P03 - 1/2 | FK Karlskrona - LB07 | 6 - 5* | |
18.15 | P03 - B-Final | PR Academy Gothenburg - Östers IF | 3 - 0 | |
19.25 | P03 - Final | Sjömarken/Sandareds IF - FK Karlskrona | 1 - 4 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.30 | P01 - A | Östers IF - BK Höllviken | 1 - 2 | |
09.20 | P01 - A | IFK Värnamo - Ronneby BK | 2 - 1 | |
10.10 | P01 - B | Kalmar FF - FC Växjö | 7 - 0 | |
11.00 | P01 - B | Ljungby IF - Assyriska FF | 0 - 2 | |
11.50 | P01 - C | Hässleholms IF - FK Karlskrona | 2 - 2 | |
12.40 | P01 - C | Onsala BK - Sandsbro AIK | 3 - 0 | |
13.30 | P01 - A | Östers IF - IFK Värnamo | 1 - 4 | |
14.20 | P01 - A | BK Höllviken - Ronneby BK | 6 - 1 | |
15.10 | P01 - B | Kalmar FF - Ljungby IF | 4 - 0 | |
16.00 | P01 - B | FC Växjö - Assyriska FF | 0 - 5 | |
16.50 | P01 - C | Hässleholms IF - Onsala BK | 0 - 0 | |
17.40 | P01 - C | FK Karlskrona - Sandsbro AIK | 1 - 0 | |
18.30 | P01 - A | Ronneby BK - Östers IF | 0 - 3 | |
19.20 | P01 - A | BK Höllviken - IFK Värnamo | 2 - 0 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P01 - B | Assyriska FF - Kalmar FF | 0 - 2 | |
08.50 | P01 - B | FC Växjö - Ljungby IF | 0 - 2 | |
09.40 | P01 - C | Sandsbro AIK - Hässleholms IF | 1 - 0 | |
10.30 | P01 - C | FK Karlskrona - Onsala BK | 3 - 0 | |
11.20 | P01 - 1/4 | BK Höllviken - Östers IF | 1 - 0 | |
12.10 | P01 - 1/4 | Kalmar FF - Sandsbro AIK | 5 - 0 | |
13.00 | P01 - 1/4 | FK Karlskrona - IFK Värnamo | 3 - 1 | |
13.50 | P01 - 1/4 | Assyriska FF - Onsala BK | 1 - 0 | |
14.40 | P01 - B-PO group 1 | Ronneby BK - Ljungby IF | 5 - 1 | |
15.30 | P01 - B-PO group 1 | FC Växjö - Hässleholms IF | 0 - 8 | |
16.20 | P01 - 1/2 | BK Höllviken - Kalmar FF | 0 - 1 | |
17.10 | P01 - 1/2 | FK Karlskrona - Assyriska FF | 1 - 2* | |
19.00 | P01 - Final | Kalmar FF - Assyriska FF | 1 - 0 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.30 | P02 - A | Östers IF - Smålandsstenar GoIF | 1 - 0 | |
09.20 | P02 - A | Lunnarps BK - IFK Hässleholm | 0 - 3 | |
10.10 | P02 - B | Kalmar FF - Angered FC | 1 - 2 | |
11.00 | P02 - B | IFK Värnamo - Kulladals FF | 0 - 0 | |
11.50 | P02 - C | Råslätts SK - Eskilstuna City FK | 2 - 1 | |
12.40 | P02 - C | Rödeby AIF - Ystads IF FF | 2 - 1 | |
13.30 | P02 - A | Östers IF - Lunnarps BK | 2 - 0 | |
14.20 | P02 - A | Smålandsstenar GoIF - IFK Hässleholm | 0 - 3 | |
15.10 | P02 - B | Kalmar FF - IFK Värnamo | 1 - 0 | |
16.00 | P02 - B | Angered FC - Kulladals FF | 0 - 2 | |
16.50 | P02 - C | Råslätts SK - Rödeby AIF | 1 - 5 | |
17.40 | P02 - C | Eskilstuna City FK - Ystads IF FF | 0 - 1 | |
18.30 | P02 - A | IFK Hässleholm - Östers IF | 1 - 3 | |
19.20 | P02 - A | Smålandsstenar GoIF - Lunnarps BK | 1 - 0 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P02 - B | Kulladals FF - Kalmar FF | 1 - 0 | |
08.50 | P02 - B | Angered FC - IFK Värnamo | 1 - 0 | |
09.40 | P02 - C | Ystads IF FF - Råslätts SK | 4 - 1 | |
10.30 | P02 - C | Eskilstuna City FK - Rödeby AIF | 2 - 1 | |
11.20 | P02 - 1/4 | Östers IF - Eskilstuna City FK | 1 - 0 | |
12.30 | P02 - 1/4 | Kulladals FF - Kalmar FF | 2 - 1 | |
13.20 | P02 - 1/4 | Rödeby AIF - IFK Hässleholm | 3 - 2* | |
14.10 | P02 - 1/4 | Angered FC - Ystads IF FF | 6 - 0 | |
15.00 | P02 - B-PO group 1 | Lunnarps BK - Smålandsstenar GoIF | 4 - 2* | |
15.50 | P02 - B-PO group 1 | IFK Värnamo - Råslätts SK | 4 - 0 | |
16.40 | P02 - 1/2 | Östers IF - Kulladals FF | 5 - 2 | |
17.30 | P02 - 1/2 | Rödeby AIF - Angered FC | 2 - 4* | |
19.20 | P02 - Final | Östers IF - Angered FC | 0 - 5 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
10.00 | U17 - A | Östers IF - IFK Lidingö | 0 - 5 | |
11.15 | U17 - A | Jönköpings södra - Djurgårdens IF | 3 - 0 | |
12.30 | U17 - A | Eslövs BK - Kalmar FF | 0 - 3 | |
13.45 | U17 - A | Jönköpings södra - IFK Lidingö | 1 - 2 | |
15.00 | U17 - A | Kalmar FF - Östers IF | 2 - 1 | |
16.15 | U17 - A | Djurgårdens IF - Eslövs BK | 1 - 2 | |
17.30 | U17 - A | Jönköpings södra - Kalmar FF | 0 - 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.45 | U17 - A | IFK Lidingö - Djurgårdens IF | 1 - 0 | |
11.00 | U17 - A | Östers IF - Eslövs BK | 1 - 0 | |
12.15 | U17 - A | Kalmar FF - IFK Lidingö | 4 - 1 | |
13.30 | U17 - A | Eslövs BK - Jönköpings södra | 1 - 0 | |
14.45 | U17 - A | Djurgårdens IF - Östers IF | 0 - 1 | |
16.00 | U17 - A | IFK Lidingö - Eslövs BK | 1 - 3 | |
17.15 | U17 - A | Kalmar FF - Djurgårdens IF | 4 - 0 | |
18.30 | U17 - A | Östers IF - Jönköpings södra | 2 - 3 |