Res | ||||
---|---|---|---|---|
18.00 | P06 - B | IFK Viksjö 1 - Sollentuna FK Vaxmora | 0 - 2 | |
18.25 | P06 - C | Tullinge Fotboll P06 - Irsta IF | 4 - 2 | |
18.50 | P06 - B | IFK Viksjö 1 - Sundbybergs IK Duvbo | 5 - 0 | |
19.15 | P06 - C | IF Brommapojkarna lag 8 - Irsta IF | 1 - 2 | |
19.40 | P06 - B | Barkarö SK Röd - IFK Viksjö 1 | 4 - 1 | |
20.05 | P06 - C | IF Brommapojkarna lag 8 - Tullinge Fotboll P06 | 2 - 1 | |
20.45 | P06 - B-Ss grp 2 | Sollentuna FK Vaxmora - IF Brommapojkarna lag 8 | 1 - 0 | |
21.10 | P06 - C-Ss grp 3 | Kungsängens IF Blå - Sundbybergs IK Duvbo Grön | 0 - 4 | |
21.35 | P06 - B-Ss grp 2 | Sollentuna FK Vaxmora - IF Brommapojkarna lag 6 | 3 - 2 | |
22.00 | P06 - C-Ss grp 3 | Sundbybergs IK Duvbo - Sundbybergs IK Duvbo Grön | 1 - 3 | |
22.25 | P06 - B-Ss grp 2 | IFK Viksjö 1 - Sollentuna FK Vaxmora | 1 - 8 | |
22.50 | P06 - C-Ss grp 3 | Sundbybergs IK Duvbo - Kungsängens IF Blå | 1 - 5 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.30 | F07 - B | Ifk Viksjö vit - Vaksala SK Lag svart | ||
08.55 | F07 - C | Vendelsö Blå - Råsunda IS | ||
09.20 | F07 - B | Ifk Viksjö vit - Vendelsö Vit | ||
09.45 | F07 - C | Kallhälls FF Blå - Råsunda IS | ||
10.10 | F07 - B | Älvsjö AIK Röd - Ifk Viksjö vit | ||
10.35 | F07 - C | Kallhälls FF Blå - Vendelsö Blå | ||
11.15 | F07 - B-Mr grp 2 | Jarlabergs IF - Råsunda IS | ||
11.40 | F07 - C-Mr grp 3 | Kallhälls FF Blå - Vaksala SK Lag svart | ||
12.05 | F07 - B-Mr grp 2 | Jarlabergs IF - Vendelsö Blå | ||
12.30 | F07 - C-Mr grp 3 | Älvsjö AIK Röd - Vaksala SK Lag svart | ||
12.55 | F07 - B-Mr grp 2 | IFK Viksjö blå - Jarlabergs IF | ||
13.20 | F07 - C-Mr grp 3 | Älvsjö AIK Röd - Kallhälls FF Blå | ||
14.20 | P07 - B | Danderyds SK - Boo FF P07:2 | ||
14.45 | P07 - C | Spånga IS FK 2 - Enköpings SK Grön | ||
15.10 | P07 - B | Boo FF P07:2 - Sörskogen Vit | ||
15.35 | P07 - C | Enköpings SK Grön - Bällsta FF Grön | ||
16.00 | P07 - B | Sörskogen Vit - Spånga IS FK 5/6 | ||
16.25 | P07 - C | FOC Farsta Vit - Enköpings SK Grön | ||
16.50 | P07 - B | Sörskogen Vit - Danderyds SK | ||
17.15 | P07 - C | Spånga IS FK 2 - FOC Farsta Vit | ||
17.40 | P07 - B | IFK Aspudden Tellus Gul - Sörskogen Vit | ||
18.05 | P07 - C | Bällsta FF Grön - Spånga IS FK 2 | ||
18.40 | P07 | Enköpings SK Vit - Sörskogen Vit | ||
19.05 | P07 | Spånga IS FK 5/6 - FOC Farsta Vit | ||
19.30 | P07 | Danderyds SK - Håbo FF Röd | ||
19.55 | P07 | Bällsta FF Grön - FC Järfälla Svart | ||
20.20 | P07 | Enköpings SK Grön - FOC Farsta Röd | ||
21.00 | Girls Night F06/F07 - A | Sollentuna FK Vaxmora 2 - Järla IF Järla Vit | 0 - 1 | |
21.25 | Girls Night F06/F07 - A | AIK Gul - Sollentuna FK Vaxmora 2 | 6 - 1 | |
22.10 | Girls Night F06/F07 - A | Sollentuna FK Vaxmora - Sollentuna FK Vaxmora 2 | 0 - 2 | |
22.35 | Girls Night F06/F07 - A | AIK Gul - Sollentuna FK Vaxmora | 4 - 0 | |
23.20 | Girls Night F06/F07 - A | Sollentuna FK Vaxmora - Hammarby IF Vit | 0 - 5 | |
23.45 | Girls Night F06/F07 - C-5-6 | Sollentuna FK Vaxmora 2 - Sollentuna FK Vaxmora | 4 - 5 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.30 | F06 - B | Reymersholms IK 1 - Kungsängens IF | 1 - 2 | |
08.55 | F06 - C | Hanviken Lag 1 - Ursvik IK | 0 - 1 | |
09.20 | F06 - B | Reymersholms IK 1 - FC Djursholm | 0 - 5 | |
09.45 | F06 - C | Kallhälls FF Vit - Ursvik IK | 0 - 0 | |
10.10 | F06 - B | Gideonsbergs IF - Reymersholms IK 1 | 1 - 0 | |
10.35 | F06 - C | Kallhälls FF Vit - Hanviken Lag 1 | 0 - 3 | |
11.15 | F06 - B-Ss grp 2 | Hanviken Lag 1 - Ängby IF Lag 1 | 2 - 1 | |
11.40 | F06 - C-Ss grp 3 | Bro IK - Kallhälls FF Blå | 3 - 2 | |
12.05 | F06 - B-Ss grp 2 | Hanviken Lag 1 - Reymersholms IK 2 | 0 - 1 | |
12.30 | F06 - C-Ss grp 3 | Kallhälls FF Blå - Kallhälls FF Vit | 2 - 1 | |
12.55 | F06 - B-Ss grp 2 | Kungsängens IF - Hanviken Lag 1 | 0 - 5 | |
13.20 | F06 - C-Ss grp 3 | Kallhälls FF Blå - Reymersholms IK 1 | 1 - 1 | |
14.20 | P06 - B | Alsike IF Svart - Enebybergs IF 1 | 4 - 1 | |
14.45 | P06 - C | ÄLTA IF Gul - IFK Viksjö 2 | 1 - 1 | |
15.10 | P06 - B | Enebybergs IF 1 - Karlberg BK Gul | 1 - 0 | |
15.35 | P06 - C | IFK Viksjö 2 - Alsike IF Gul | 1 - 5 | |
16.00 | P06 - B | Karlberg BK Gul - Enskede IK Vit | 1 - 3 | |
16.25 | P06 - C | IF Brommapojkarna 4 - IFK Viksjö 2 | 6 - 1 | |
16.50 | P06 - B | Karlberg BK Gul - Alsike IF Svart | 2 - 1 | |
17.15 | P06 - C | ÄLTA IF Gul - IF Brommapojkarna 4 | 0 - 3 | |
17.40 | P06 - B | Knivsta IK - Karlberg BK Gul | 2 - 3 | |
18.05 | P06 - C | Alsike IF Gul - ÄLTA IF Gul | 3 - 1 | |
18.40 | P06 - C-Ss grp 3 | AIK Vit - Karlberg BK Gul | 2 - 1 | |
19.05 | P06 - Ss grp 1 | Enskede IK Vit - Alsike IF Gul | 2 - 1 | |
19.30 | P06 - C-Ss grp 4 | Enebybergs IF 1 - ÄLTA IF Gul | 2 - 1 | |
19.55 | P06 - B-Ss grp 2 | Hammarby IF Lag 5 - Sollentuna FK Sportfältet | 1 - 1 | |
20.20 | P06 - D-Ss grp 4 | IFK Viksjö 2 - ÄLTA IF Svart | 0 - 3 |