Ekenleden 11, Kållered. Approximately 20 minutes by local bus from Mölndals station/Scandic Hotel/Aktiviteten.
Res | ||||
---|---|---|---|---|
6. | 18.00 | P04 - A | Lindome IBK - IK Zenith | 2 - 2 |
16. | 18.45 | P04 - A | Skoghalls IBK Utveckling - Växjö IBK U | 2 - 4 |
24. | 19.30 | P05 - C | IBK Bergum - Tunet IBK P05 | 1 - 11 |
39. | 20.15 | P05 - C | FC Helsingborg svart - Karlskoga Innebandy | 3 - 2 |
46. | 21.00 | P04 - A | Lindome IBK - Skoghalls IBK Utveckling | 1 - 2 |
53. | 21.45 | P04 - A | IK Zenith - Växjö IBK U | 0 - 5 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
57. | 08.00 | F06 - A | Eken IBK - Mölndals IBF Röd | 2 - 0 |
71. | 08.45 | P06 - C | Sindal Dragons - Lindås Rasta IBK Blå | 2 - 5 |
80. | 09.30 | F06 - A | Mölndals IBF Röd - Hindås IBK | 1 - 1 |
95. | 10.15 | P06 - C | IBK Alingsås Vit - WH Rockets | 1 - 10 |
101. | 11.00 | F06 - A | Hindås IBK - Eken IBK | 2 - 0 |
116. | 11.45 | P06 - C | Sindal Dragons - IBK Alingsås Vit | 7 - 3 |
131. | 12.30 | P06 - C | Lindås Rasta IBK Blå - WH Rockets | 1 - 1 |
138. | 13.15 | F06 - B | Varla IBK Lila - Landvetter Wings | 0 - 5 |
150. | 14.00 | F06 - C | Varla IBK Svart - FBC Lerum | 0 - 5 |
164. | 14.45 | F02 - B | Sköndals IK - FBC Engelholm F03-04 | 2 - 0 |
175. | 15.30 | F02 - B | Särö Seahawks - Sveiva IBK | 2 - 1 |
186. | 16.15 | F06 - B | Landvetter Wings - Lindome IBK Grön | 2 - 2 |
198. | 17.00 | F06 - C | FBC Lerum - Mölndals IBF Vit | 5 - 0 |
210. | 17.45 | F06 - B | Lindome IBK Grön - Varla IBK Lila | 5 - 1 |
222. | 18.30 | F06 - C | Mölndals IBF Vit - Varla IBK Svart | 1 - 6 |
240. | 19.15 | P05 - E | Sindal Dragons - Kärra IBK | 5 - 6 |
246. | 20.00 | P05 - E | Nässjö IBF - Pixbo Wallenstam IBF | 2 - 3 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
256. | 08.00 | P03 - PO group 3 | FBC Lerum - SK Vide Vit | 2 - 1 |
267. | 08.45 | F02 - PO group 3 | Lindome IBK F03 Grön - Sveiva IBK | 1 - 0 |
274. | 09.30 | P03 - PO group 3 | Visby IBK - FBC Lerum | 1 - 3 |
282. | 10.15 | F02 - PO group 3 | FBC Uppsala Ungdom F03 - Lindome IBK F03 Grön | 0 - 2 |
294. | 11.00 | P03 - PO group 3 | SK Vide Vit - Visby IBK | 4 - 6 |
304. | 11.45 | F02 - PO group 3 | Sveiva IBK - FBC Uppsala Ungdom F03 | 0 - 1 |
313. | 12.30 | P03 - PO group 1 | Kärra IBK - IK Zenith | 2 - 1 |
324. | 13.15 | F05 - PO group 1 | Warberg IBF - IBF Älvstranden | 1 - 1 |
332. | 14.00 | P03 - PO group 1 | Telge SIBK - Kärra IBK | 1 - 3 |
344. | 14.45 | F05 - PO group 1 | Eken IBK - Warberg IBF | 0 - 5 |
347. | 15.30 | P03 - PO group 1 | IK Zenith - Telge SIBK | 2 - 3 |
357. | 16.15 | F05 - PO group 1 | IBF Älvstranden - Eken IBK | 7 - 1 |