Res | ||||
---|---|---|---|---|
149. | 08.00 | P2010 - A | Askims IK Lag 1 - BK Bifrost BK Bifrost 10 Röd | |
209. | 08.40 | P2011 - A | Kungsladugårds BK Liverpool - Kärra KIF Gul | |
157. | 09.20 | P2010 - A | BK Bifrost BK Bifrost 10 Röd - IFK Hällingsjö Grön | |
215. | 10.00 | P2011 - A | Kungsladugårds BK Liverpool - Qviding FIF Svart 1 | |
169. | 10.40 | P2010 - B | Eriksbergs IF Lag 2 - Lunden ÖBK Vit | |
224. | 11.20 | P2011 - B | Kungsladugårds BK Tottenham - Kärra KIF Blå | |
180. | 12.00 | P2010 - B | Fässbergs IF 2 - KF Velebit 2 | |
230. | 12.40 | P2011 - B | Fässbergs IF City - Qviding FIF vit 1 | |
184. | 13.20 | P2010 - C | Askims IK Lag 3 - Kungsladugård BK Grön | |
233. | 14.00 | P2011 - C | Fässbergs IF Ajax - Qviding Röd lag 1 | |
191. | 14.40 | P2010 - C | Mölndal fotboll Blå - Kungsladugård BK Grön | |
236. | 15.20 | P2011 - C | Fässbergs IF Ajax - Kärra KIF Röd | |
196. | 16.00 | P2010 - D | Askims IK Lag 4 - Eriksbergs IF Lag 4 | |
239. | 16.40 | P2011 - C | Fässbergs IF Ajax - Kärra KIF Vit | |
203. | 17.20 | P2010 - D | Eriksbergs IF Lag 4 - Mölndal fotboll vit | |
242. | 18.00 | P2011 - C | Kärra KIF Röd - Fässbergs IF Barca |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
18. | 08.00 | F2007 - A | Tölö IF Grön - Öjersjö IF Blå | |
81. | 08.40 | P2008 - A | Näsets SK Hamburg - Eriksbergs IF Vit | |
22. | 09.20 | F2007 - A | Jitex Mölndal BK Lila - Öjersjö IF Blå | |
85. | 10.00 | P2008 - A | Eriksbergs IF Vit - Fässbergs IF | |
58. | 10.40 | F2009 - A | Jitex Mölndal BK Lila - Älvsborg FF Svart | - |
9. | 11.20 | P2008 - B | Eriksbergs IF Blå - Näsets SK Bayern | |
62. | 12.00 | F2009 - A | HBIF HBIF09 - Skene IF | - |
13. | 12.40 | P2008 - B | Näsets SK Bayern - Qviding | |
66. | 13.20 | P2007 - A | Eeds FF - Västra Frölunda IF 1 | |
101. | 14.00 | P2009 - B | Älvsborg FF 1 - Kärra/Klareberg IF Blå | |
69. | 14.40 | P2007 - A | Partille IF - Västra Frölunda IF 1 | |
120. | 15.20 | P2009 - D | Kärra/Klareberg IF Röd - BK Bifrost | |
123. | 16.00 | P2009 - A | IF Leikin Orange - Slottsskogen Godhem Vit | |
130. | 16.40 | P2009 - C | Slottsskogen Godhem Grön - GAIS Lag 2 | |
136. | 17.20 | P2009 - A | IF Leikin Orange - Askims ik Svart | |
140. | 18.00 | P2009 - B | Askims ik Vit - Solängen P09 Vitt |