Res | ||||
---|---|---|---|---|
10.30 | F2010 Svår - A | IF Brommapojkarna F10-3 - Hässelby SK F10 | ||
11.30 | F2010 Svår - A | IF Brommapojkarna F10-3 - Enskede IK Svart | ||
12.30 | F2010 Svår - A | IFK Lidingö FK F10:5 - IF Brommapojkarna F10-3 | ||
14.00 | P2009 Svår - F | Vasalunds IF U-lag - Hammarby IF P10:A | ||
14.30 | P2009 Svår - I | Norrtulls SK Svart - Tullinge Vit | ||
15.00 | P2009 Svår - F | FC Djursholm 1 - Hammarby IF P10:A | ||
15.30 | P2009 Svår - I | IF Brommapojkarna P09-3 - Tullinge Vit | ||
16.00 | P2009 Svår - F | FC Djursholm 1 - Vasalunds IF U-lag | ||
16.30 | P2009 Svår - I | IF Brommapojkarna P09-3 - Norrtulls SK Svart | ||
20. | 17.30 | P2009 Svår - Ss grp 1 | Spånga P10-6 - Sollentuna FK P09 Tegel Tegelhagen | |
26. | 18.00 | P2009 Svår - Ss grp 1 | Vasalunds IF P09 Solna - Norrtulls SK Svart | |
32. | 18.30 | P2009 Svår - Ss grp 1 | Sollentuna FK P09 Tegel Tegelhagen - Älvsjö AIK vit | |
38. | 19.00 | P2009 Svår - Ss grp 1 | Norrtulls SK Svart - Syrianska P09 Gul |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.30 | P2010 - B | Djurgårdens IF P10-5 - FK Bromma Lag 1 | ||
09.00 | P2010 - D | Djurgårdens IF P10-6 - Segeltorps IF | ||
09.30 | P2010 - B | Djurgårdens IF P10-5 - Enebybergs IF Lag 2 | ||
10.00 | P2010 - D | Djurgårdens IF P10-6 - Värmdö IF Röd | ||
10.30 | P2010 - B | IFK Lidingö P10:11 Vit - Djurgårdens IF P10-5 | ||
11.00 | P2010 - D | Hammarby IF Lag 17 - Djurgårdens IF P10-6 | ||
75. | 12.00 | P2010 - Ss grp 1 | Värmdö IF Blå - IFK Lidingö P10:11 Vit | |
79. | 12.30 | P2010 - Ss grp 1 | IFK Lidingö P10:8 Lag 1 - Djurgårdens IF P10-6 | |
83. | 13.00 | P2010 - Ss grp 1 | Värmdö IF Blå - FK Bromma Lag 1 | |
87. | 13.30 | P2010 - Ss grp 1 | IFK Lidingö P10:8 Lag 1 - Hammarby IF Lag 17 | |
14.00 | P2010 - F | Reymersholm 1 - Djurgårdens IF P10-3 | ||
15.00 | P2010 - F | Reymersholm 1 - FOC Farsta VitSvart | ||
16.00 | P2010 - F | Hammarby IF 26 - Reymersholm 1 | ||
91. | 17.45 | P2010 - Ss grp 1 | Reymersholm 1 - Ekerö IK 3:1 | |
94. | 18.15 | P2010 - Ss grp 1 | Djurgårdens IF P10-3 - Djurgårdens IF P10-10 | |
97. | 18.45 | P2010 - Ss grp 1 | FK Bromma Lag 2 - Reymersholm 1 | |
100. | 19.15 | P2010 - Ss grp 1 | Skå IK - Djurgårdens IF P10-3 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P2008 Svår - B | Segeltorp IF P08:1 - Djurgårdens IF P08-3 | ||
08.30 | P2008 Svår - D | Bele Barkarby FF P08-1 - Karlbergs BK Grön/gul | ||
09.00 | P2008 Svår - B | IFK Lidingö 9:1 - Djurgårdens IF P08-3 | ||
09.30 | P2008 Svår - D | IK Frej - Karlbergs BK Grön/gul | ||
10.00 | P2008 Svår - B | IFK Lidingö 9:1 - Segeltorp IF P08:1 | ||
10.30 | P2008 Svår - D | IK Frej - Bele Barkarby FF P08-1 | ||
139. | 11.30 | P2008 Svår - Mr grp 1 | Vendelsö ik Handen Blå - Stocksunds IF Svart | |
142. | 12.00 | P2008 Svår - Mr grp 1 | Sollentuna FK Töjnan - Karlbergs BK Grön/gul | |
145. | 12.30 | P2008 Svår - Mr grp 1 | IF Brommapojkarna Röd - Djurgårdens IF P08-3 | |
148. | 13.00 | P2008 Svår - Mr grp 1 | AIK P08A - Stocksunds IF Svart | |
151. | 13.30 | P2008 Svår - Mr grp 1 | Örby IS P08 Vit - IK Frej | |
14.00 | P2008 Svår - E | Vasalunds IF A - Nacka FC | ||
14.30 | P2008 Svår - G | Tullinge Fotboll - IF Brommapojkarna 10 | ||
15.00 | P2008 Svår - E | IFK Lidingö FK P08:12 - Nacka FC | ||
16.00 | P2008 Svår - G | Tullinge Fotboll - IFK Haninge H P08 A | ||
16.30 | P2008 Svår - F | Grödinge SK Grön - Vasalunds IF Röd | ||
154. | 18.00 | P2008 Svår - Mr grp 1 | IF Brommapojkarna P08-12 - Vasalunds IF Röd | |
158. | 18.30 | P2008 Svår - Mr grp 1 | IFK Haninge H P08 A - Nacka FC | |
161. | 19.15 | P2008 Svår - Mr grp 1 | Grödinge SK Grön - Vasalunds IF A | |
164. | 19.45 | P2008 Svår - Mr grp 1 | IFK Haninge K P08 A - Nacka FC |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | F2008 - A | Älvsjö AIK Vit-lag 2 - Danderyd SK | ||
08.30 | F2008 - B | AIK Svart - Ekerö IK Gul | ||
09.00 | F2008 - A | Sollentuna FK Viby - Danderyd SK | ||
09.30 | F2008 - B | Belebarkarby FF Orange - Ekerö IK Gul | ||
10.00 | F2008 - A | Sollentuna FK Viby - Älvsjö AIK Vit-lag 2 | ||
10.30 | F2008 - B | Belebarkarby FF Orange - AIK Svart | ||
190. | 11.45 | F2008 - Mr grp 1 | Danderyd SK - Ekerö IK Gul | |
192. | 12.15 | F2008 - Mr grp 1 | Sollentuna FK Viby - IFK Lidingö F08:6 | |
194. | 12.45 | F2008 - Mr grp 1 | Danderyd SK - AIK Svart | |
196. | 13.15 | F2008 - Mr grp 1 | Sollentuna FK Viby - Belebarkarby FF Orange | |
14.00 | F2008 - C | Sollentuna FK Helenelund Lag 1 - Enebybergs IF Lila | ||
14.30 | F2008 - D | Älta IF Svart - Västerhaninge IF | ||
15.00 | F2008 - C | Älta IF Vit - Enebybergs IF Lila | ||
15.30 | F2008 - D | Sollentuna FK Helenelund Lag 2 - Västerhaninge IF | ||
16.00 | F2008 - C | Älta IF Vit - Sollentuna FK Helenelund Lag 1 | ||
16.30 | F2008 - D | Sollentuna FK Helenelund Lag 2 - Älta IF Svart | ||
198. | 17.45 | F2008 - Mr grp 1 | Sollentuna FK Helenelund Lag 1 - Enebybergs IF Vit | |
200. | 18.15 | F2008 - Mr grp 1 | Älta IF Vit - Västerhaninge IF | |
202. | 18.45 | F2008 - Mr grp 1 | Sollentuna FK Helenelund Lag 1 - Älta IF Svart | |
204. | 19.15 | F2008 - Mr grp 1 | Älta IF Vit - Sollentuna FK Helenelund Lag 2 |