Hjorthagens IP 1

Spelschema

Lördag 5 oktober

      Res
  09.00  F2011 - A VAKANT - IFK Lidingö FK F11:8 Blå
  09.30  F2011 - B IFK Lidingö FK F11:8 Vit - IFK Lidingö FK F11:5 Lag D
  10.00  F2011 - A IFK Lidingö FK F11:8 Blå - Djurgårdens IF F11-3
  10.30  F2011 - B IFK Lidingö FK F11:5 Lag D - Värtans IK Vit
  11.00  F2011 - A Djurgårdens IF F11-3 - Värtans IK Blå
  11.30  F2011 - B IF Brommapojkarna 2 - IFK Lidingö FK F11:5 Lag D
  12.00  F2011 - A Djurgårdens IF F11-3 - VAKANT
  12.30  F2011 - B IFK Lidingö FK F11:8 Vit - IF Brommapojkarna 2
  13.00  F2011 - A IFK Lidingö FK F11:5 Lag C - Djurgårdens IF F11-3
  13.30  F2011 - B Värtans IK Vit - IFK Lidingö FK F11:8 Vit
  14.00  P2011 - A IF Brommapojkarna P11-16 Svart - Djurgårdens IF P11-4
  14.30  P2011 - B IF Brommapojkarna P11-16 Röd - Djurgårdens IF P11-12
  15.00  P2011 - A Djurgårdens IF P11-4 - Djurgårdens IF P11-11
  15.30  P2011 - B Djurgårdens IF P11-12 - Vaxholm Lag Blå
  16.00  P2011 - A Djurgårdens IF P11-11 - Vaxholm Lag Vit
  16.30  P2011 - B Djurgårdens IF P11-13 - Djurgårdens IF P11-12
  17.00  P2011 - A Djurgårdens IF P11-11 - IF Brommapojkarna P11-16 Svart
  17.30  P2011 - B IF Brommapojkarna P11-16 Röd - Djurgårdens IF P11-13
  18.00  P2011 - A Vasalunds IF P11 Frösunda Svart - Djurgårdens IF P11-11
  18.30  P2011 - B Vaxholm Lag Blå - IF Brommapojkarna P11-16 Röd

Söndag 6 oktober

      Res
  09.00  P2012 - A Täby FK Lag 9 Svart - Sollentuna FK Grön
  09.30  P2012 - B Huddinge IF P12:2 - Enebybergs IF Vit
  10.00  P2012 - A Sollentuna FK Grön - IFK Lidingö FK P12:8
  10.30  P2012 - B Enebybergs IF Vit - Sollentuna FK Lila
  11.00  P2012 - A IFK Lidingö FK P12:8 - Täby FK P12:3 svart
  11.30  P2012 - B Täby FK Lag 9 Blå - Enebybergs IF Vit
  12.00  P2012 - A IFK Lidingö FK P12:8 - Täby FK Lag 9 Svart
  12.30  P2012 - B Huddinge IF P12:2 - Täby FK Lag 9 Blå
  13.00  P2012 - A Enebybergs IF Lila - IFK Lidingö FK P12:8
  13.30  P2012 - B Sollentuna FK Lila - Huddinge IF P12:2
  14.00  P2012 Nybörjare - A Djurgårdens IF P12-2 - Djurgårdens IF P12-4
  14.30  P2011 - D Lännersta FF - IFK Lidingö 7
  15.00  P2012 Nybörjare - A Djurgårdens IF P12-4 - Vendelsö IK Vit
  15.30  P2011 - D IFK Lidingö 7 - Djurgårdens IF P11-14 Blå
  16.00  P2012 Nybörjare - A Vendelsö IK Vit - Norrtulls sportklubb Nsk Gul
  16.30  P2011 - D Hammarby IF Lag 27 - IFK Lidingö 7
  17.00  P2012 Nybörjare - A Vendelsö IK Vit - Djurgårdens IF P12-2
  17.30  P2011 - D Lännersta FF - Hammarby IF Lag 27
  18.00  P2012 Nybörjare - A Sollentuna FK Kärrdal - Vendelsö IK Vit
  18.30  P2011 - D Djurgårdens IF P11-14 Blå - Lännersta FF

Söndag 13 oktober

      Res
  08.15  P2010 Svår - A Djurgårdens IF P10-10 - IFK Aspudden-Tellus Gul 1
  08.45  P2010 Svår - B Hammarby IF P10:7 Grön - Stuvsta IF P10:3
  09.15  P2010 Svår - A Djurgårdens IF P10-10 - Hammarby IF Lag 18
  09.45  P2010 Svår - B IF Brommapojkarna Röd - Hammarby IF P10:7 Grön
  10.15  P2010 Svår - C Djurgårdens IF P10-4 - FC Inter Turku 2010 Svart
  10.45  P2010 Svår - B Stuvsta IF P10:3 - IF Brommapojkarna Röd
  11.15  P2010 Svår - C FC Inter Turku 2010 Svart - Hammarby IF 11
109.  12.30  P2010 Svår - Ss grp 1 Alpha FC - IF Brommapojkarna Röd
112.  13.00  P2010 Svår - Ss grp 1 Hammarby IF Lag 18 - Stuvsta IF P10:3
115.  13.30  P2010 Svår - Ss grp 1 Alpha FC - Hanvikens SK 2
118.  14.00  P2010 Svår - Ss grp 1 Hammarby IF Lag 18 - Hammarby IF 11

Lördag 19 oktober

      Res
  08.00  P2008 - A IF Brommapojkarna Lag 29 - Täby FK P08:3 Blå
  08.30  P2008 - B Vasastan BK Blå - IFK Vaxholm Blå
  09.00  P2008 - A IF Brommapojkarna Lag 29 - Djurgårdens IF P08-7
  09.30  P2008 - B Djurgårdens IF P08-4 gul - Vasastan BK Blå
  10.00  P2008 - C Djurgårdens IF P08-4 svart - IFK Aspudden Tellus Lag A
  10.30  P2008 - B IFK Vaxholm Blå - Djurgårdens IF P08-4 gul
  11.00  P2008 - C IFK Aspudden Tellus Lag A - Boo FF P08:2
165.  11.45  P2008 - Mr grp 1 Täby FK P08:3 Blå - Tullinge Fotboll
167.  12.15  P2008 - Mr grp 1 Sollentuna FK Silverdal Svart - Djurgårdens IF P08-7
171.  13.05  P2008 - Mr grp 1 Täby FK P08:3 Blå - IFK Vaxholm Blå
174.  13.35  P2008 - Mr grp 1 Åkersberga BK Orange - Vasastan BK Blå
  14.15  P2008 - D Djurgårdens IF P08-3 - IFK Vaxholm Vit
  14.45  P2008 - E Sollentuna FK Töjnan Svart - Djurgårdens IF P08-9
  15.15  P2008 - D Djurgårdens IF P08-3 - Reymersholms IK P08:3
  15.45  P2008 - E IFK Aspudden Tellus Lag B - Sollentuna FK Töjnan Svart
  16.15  P2008 - F Skå IK Gul - Bele Barkarby FF P08-2
  16.45  P2008 - E Djurgårdens IF P08-9 - IFK Aspudden Tellus Lag B
  17.15  P2008 - F Bele Barkarby FF P08-2 - IFK Österåker FK
177.  18.00  P2008 - Mr grp 1 Djurgårdens IF P08-3 - Djurgårdens IF P08-9
179.  18.30  P2008 - Mr grp 1 Bele Barkarby FF P08-2 - Reymersholms IK P08:3
183.  19.20  P2008 - Mr grp 1 Djurgårdens IF P08-3 - IFK Aspudden Tellus Lag B
186.  19.50  P2008 - Mr grp 1 IFK Lidingö 9:2 - Norrtulls SK P08 Vit


Tillbaka