Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | F2011 - A | Värtans IK Blå - IFK Lidingö FK F11:5 Lag C | ||
09.30 | P2011 Nybörjare - A | Djurgårdens IF P11-8 - Djurgårdens IF P11-7 | ||
10.00 | F2011 - A | IFK Lidingö FK F11:5 Lag C - VAKANT | ||
10.30 | P2011 Nybörjare - A | Djurgårdens IF P11-7 - IFK Stocksund Blå | ||
11.00 | F2011 - A | IFK Lidingö FK F11:8 Blå - IFK Lidingö FK F11:5 Lag C | ||
11.30 | P2011 Nybörjare - A | IFK Stocksund Blå - Vasalunds IF P11 Frösunda Röd | ||
12.00 | F2011 - A | Värtans IK Blå - IFK Lidingö FK F11:8 Blå | ||
12.30 | P2011 Nybörjare - A | IFK Stocksund Blå - Djurgårdens IF P11-8 | ||
13.00 | F2011 - A | VAKANT - Värtans IK Blå | ||
13.30 | P2011 Nybörjare - A | Stuvsta IF P11:1 - IFK Stocksund Blå | ||
14.00 | P2011 - A | Vaxholm Lag Vit - Vasalunds IF P11 Frösunda Svart | ||
14.30 | P2011 - C | IF Brommapojkarna P11-3 - Djurgårdens IF P11-16 | ||
15.00 | P2011 - A | Vasalunds IF P11 Frösunda Svart - IF Brommapojkarna P11-16 Svart | ||
15.30 | P2011 - C | Djurgårdens IF P11-16 - IFK Stocksund Vit | ||
16.00 | P2011 - A | Djurgårdens IF P11-4 - Vasalunds IF P11 Frösunda Svart | ||
16.30 | P2011 - C | IFK Stocksund Vit - Hammarby IF Lag 23 | ||
17.00 | P2011 - A | Vaxholm Lag Vit - Djurgårdens IF P11-4 | ||
17.30 | P2011 - C | IFK Stocksund Vit - IF Brommapojkarna P11-3 | ||
18.00 | P2011 - A | IF Brommapojkarna P11-16 Svart - Vaxholm Lag Vit | ||
18.30 | P2011 - C | IFK lidingö P11:15 - IFK Stocksund Vit |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | P2012 - A | Täby FK P12:3 svart - Enebybergs IF Lila | ||
09.30 | P2012 - C | FK Bromma Grön - Täby FK P12:3 blå | ||
10.00 | P2012 - A | Enebybergs IF Lila - Täby FK Lag 9 Svart | ||
10.30 | P2012 - C | Täby FK P12:3 blå - Djurgården IF P12-11 | ||
11.00 | P2012 - A | Sollentuna FK Grön - Enebybergs IF Lila | ||
11.30 | P2012 - C | Djurgården IF P12-11 - Enebybergs IF Lila/vit | ||
12.00 | P2012 - A | Täby FK P12:3 svart - Sollentuna FK Grön | ||
12.30 | P2012 - C | Djurgården IF P12-11 - FK Bromma Grön | ||
13.00 | P2012 - A | Täby FK Lag 9 Svart - Täby FK P12:3 svart | ||
13.30 | P2012 - C | Djurgårdens IF P12-6 - Djurgården IF P12-11 | ||
14.00 | P2012 Nybörjare - A | Norrtulls sportklubb Nsk Gul - Sollentuna FK Kärrdal | ||
14.30 | P2011 - E | Brommapojkarna BP11-22 - Örby IS Gul | ||
15.00 | P2012 Nybörjare - A | Sollentuna FK Kärrdal - Djurgårdens IF P12-2 | ||
15.30 | P2011 - E | Örby IS Gul - IFK Aspudden - Tellus Röd 2 | ||
16.00 | P2012 Nybörjare - A | Djurgårdens IF P12-4 - Sollentuna FK Kärrdal | ||
16.30 | P2011 - E | IFK Aspudden - Tellus Röd 2 - Djurgårdens IF P11-14 Röd | ||
17.00 | P2012 Nybörjare - A | Norrtulls sportklubb Nsk Gul - Djurgårdens IF P12-4 | ||
17.30 | P2011 - E | IFK Aspudden - Tellus Röd 2 - Brommapojkarna BP11-22 | ||
18.00 | P2012 Nybörjare - A | Djurgårdens IF P12-2 - Norrtulls sportklubb Nsk Gul | ||
18.30 | P2011 - E | IFK Lidingö P11:12 - IFK Aspudden - Tellus Röd 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.30 | F2009 - A | Täby FK F09:3 Blå - Ängby IF | ||
09.00 | F2009 - B | Täby FK09:2 - Ängby IF Lag 2, Grön | ||
09.30 | F2009 - A | Täby FK F09:3 Blå - Djurgårdens IF Röd | ||
10.00 | F2009 - B | Täby FK09:2 - IF Brommapojkarna F09-7 | ||
10.30 | F2009 - A | IFK Lidingö FK F09:9 - Täby FK F09:3 Blå | ||
11.00 | F2009 - B | Djurgårdens IF Blå - Täby FK09:2 | ||
41. | 12.15 | F2009 - Ss grp 1 | Djurgårdens IF Röd - Djurgårdens IF Blå | |
43. | 12.45 | F2009 - Ss grp 1 | IFK Lidingö FK F09:9 - Ängby IF Lag 2, Grön | |
45. | 13.15 | F2009 - Ss grp 1 | Djurgårdens IF Röd - IF Brommapojkarna F09-7 | |
47. | 13.45 | F2009 - Ss grp 1 | IFK Lidingö FK F09:9 - Täby FK09:2 | |
14.15 | P2009 - C | Hammarby IF Lag 12 - Täby FK P09:7/8 | ||
14.45 | P2009 - E | Karlbergs BK Lag 1, vit - Kungsängen KIF Tigerz Vit | ||
15.15 | P2009 - C | Hammarby IF Lag 12 - IFK Aspudden-Tellus Röd 2 | ||
15.45 | P2009 - E | Karlbergs BK Lag 1, vit - Värtans IK Vit | ||
16.15 | P2009 - C | Norrtulls sk Blå2 - Hammarby IF Lag 12 | ||
16.45 | P2009 - E | Aspudden Tellus 09 GUL - Karlbergs BK Lag 1, vit | ||
57. | 17.45 | P2009 - Ss grp 1 | Hammarby IF Lag 12 - AIK Gul | |
61. | 18.15 | P2009 - Ss grp 1 | Aspudden Tellus 09 GUL - Rönninge/Salem Fotboll 2 | |
65. | 18.45 | P2009 - Ss grp 1 | Hammarby IF Lag 12 - Älta IF | |
69. | 19.15 | P2009 - Ss grp 1 | Aspudden Tellus 09 GUL - Tyresö FF Galaxy |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.15 | P2010 Svår - A | Hammarby IF Lag 18 - Alpha FC | ||
08.45 | P2010 Svår - C | Hammarby IF 11 - Djurgårdens IF P10-4 | ||
09.15 | P2010 Svår - A | IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Alpha FC | ||
09.45 | P2010 Svår - B | Sollentuna FK Rådan/Silverbäcken - Stuvsta IF P10:3 | ||
10.45 | P2010 Svår - B | Sollentuna FK Rådan/Silverbäcken - Hammarby IF P10:7 Grön | ||
11.15 | P2010 Svår - C | Djurgårdens IF P10-4 - Hanvikens SK 2 | ||
110. | 12.30 | P2010 Svår - Ss grp 1 | Hanvikens SK 2 - Djurgårdens IF P10-10 | |
113. | 13.00 | P2010 Svår - Ss grp 1 | Hammarby IF 11 - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 | |
116. | 13.30 | P2010 Svår - Ss grp 1 | IF Brommapojkarna Röd - FC Inter Turku 2010 Svart | |
119. | 14.00 | P2010 Svår - Ss grp 1 | Stuvsta IF P10:3 - Djurgårdens IF P10-4 | |
14.30 | P2010 Svår - D | Hanvikens SK 1 - Erikslunds KF Svart | ||
15.00 | P2010 Svår - F | Nya Södertälje KFF Lag1/Gul - Täby FK Skarpäng | ||
15.30 | P2010 Svår - D | Hanvikens SK 1 - Huddinge IF | ||
16.00 | P2010 Svår - F | Nya Södertälje KFF Lag1/Gul - IFK Haninge P10A | ||
16.30 | P2010 Svår - D | IF Brommapojkarna 10-17 - Hanvikens SK 1 | ||
17.00 | P2010 Svår - F | IF Brommapojkarna Lag 1 - Nya Södertälje KFF Lag1/Gul | ||
121. | 17.45 | P2010 Svår - Ss grp 1 | Huddinge IF - Hammarby IF P11 Lag 14 | |
125. | 18.15 | P2010 Svår - Ss grp 1 | IFK Haninge P10A - Djurgårdens IF P11-15 | |
129. | 18.45 | P2010 Svår - Ss grp 1 | Huddinge IF - Djurgårdens IF P10-3 | |
133. | 19.15 | P2010 Svår - Ss grp 1 | IFK Haninge P10A - IFK Lidingö Young Boys |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P2008 - A | Djurgårdens IF P08-7 - Åkersberga BK Orange | ||
08.30 | P2008 - C | Boo FF P08:2 - Djurgårdens IF P08-4 svart | ||
09.00 | P2008 - A | Täby FK P08:3 Blå - Åkersberga BK Orange | ||
09.30 | P2008 - B | Tullinge Fotboll - IFK Vaxholm Blå | ||
10.00 | P2008 - A | Åkersberga BK Orange - IF Brommapojkarna Lag 29 | ||
10.30 | P2008 - B | Tullinge Fotboll - Vasastan BK Blå | ||
11.00 | P2008 - C | Djurgårdens IF P08-4 svart - Sollentuna FK Silverdal Svart | ||
166. | 11.45 | P2008 - Mr grp 1 | Åkersberga BK Orange - Djurgårdens IF P08-4 gul | |
168. | 12.15 | P2008 - Mr grp 1 | IFK Aspudden Tellus Lag A - IF Brommapojkarna Lag 29 | |
172. | 13.05 | P2008 - Mr grp 1 | Tullinge Fotboll - Sollentuna FK Silverdal Svart | |
175. | 13.35 | P2008 - Mr grp 1 | IF Brommapojkarna Lag 29 - Boo FF P08:2 | |
14.15 | P2008 - D | Reymersholms IK P08:3 - IFK Lidingö 9:2 | ||
14.45 | P2008 - F | IFK Österåker FK - Skå IK Gul | ||
15.15 | P2008 - D | IFK Vaxholm Vit - IFK Lidingö 9:2 | ||
15.45 | P2008 - E | Norrtulls SK P08 Vit - Djurgårdens IF P08-9 | ||
16.15 | P2008 - D | IFK Lidingö 9:2 - Djurgårdens IF P08-3 | ||
16.45 | P2008 - E | Norrtulls SK P08 Vit - Sollentuna FK Töjnan Svart | ||
17.15 | P2008 - F | Skå IK Gul - IF Brommapojkarna Lag 6 | ||
178. | 18.00 | P2008 - Mr grp 1 | IFK Lidingö 9:2 - Sollentuna FK Töjnan Svart | |
180. | 18.30 | P2008 - Mr grp 1 | IF Brommapojkarna Lag 6 - IFK Vaxholm Vit | |
184. | 19.20 | P2008 - Mr grp 1 | Djurgårdens IF P08-9 - Bele Barkarby FF P08-2 | |
187. | 19.50 | P2008 - Mr grp 1 | IFK Lidingö 9:2 - Norrtulls SK P08 Vit |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P2007 Svår - B | Jarlabergs IF - Djurgårdens IF U12-2 | ||
08.50 | P2007 Svår - B | Enskede IK /P07 Marin Svart - Ängby IF Svart | ||
09.40 | P2007 Svår - A | Tullinge Fotboll - Sandvikens IF P07 | ||
10.30 | P2007 Svår - B | Ängby IF Svart - Rågsveds IF Gul | ||
11.20 | P2007 Svår - A | Saltsjöbadens IF - Tullinge Fotboll | ||
12.10 | P2007 Svår - B | Jarlabergs IF - Ängby IF Svart | ||
13.00 | P2007 Svår - B | Rågsveds IF Gul - Enskede IK /P07 Marin Svart | ||
13.50 | P2007 Svår - A | Fc-Järfälla Lag 1 - Tullinge Fotboll | ||
15.00 | P2007 - A | Djurgårdens IF P07-8 - Karlbergs BK Grön | ||
15.50 | P2007 - B | Ingarö IF Svart - Djurgårdens IF P07-9 | ||
16.40 | P2007 - A | Djurgårdens IF P07-8 - Ängby IF RödVit | ||
17.30 | P2007 - B | Ingarö IF Svart - IF Brommapojkarna Lag 12 | ||
18.20 | P2007 - A | Djurgårdens IF P07-3 - Djurgårdens IF P07-8 | ||
19.10 | P2007 - B | Djurgårdens IF P07-7 - Ingarö IF Svart |