Hjorthagens IP 3

Spelschema

Lördag 5 oktober

      Res
  09.00  F2011 - B Värtans IK Vit - IF Brommapojkarna 2
  09.30  P2011 Nybörjare - A Vasalunds IF P11 Frösunda Röd - Stuvsta IF P11:1
  10.00  F2011 - B IF Brommapojkarna 2 - Hammarby IF F11-4
  10.30  P2011 Nybörjare - A Stuvsta IF P11:1 - Djurgårdens IF P11-8
  11.00  F2011 - B Hammarby IF F11-4 - IFK Lidingö FK F11:8 Vit
  11.30  P2011 Nybörjare - A Djurgårdens IF P11-7 - Stuvsta IF P11:1
  12.00  F2011 - B Hammarby IF F11-4 - Värtans IK Vit
  12.30  P2011 Nybörjare - A Vasalunds IF P11 Frösunda Röd - Djurgårdens IF P11-7
  13.00  F2011 - B IFK Lidingö FK F11:5 Lag D - Hammarby IF F11-4
  13.30  P2011 Nybörjare - A Djurgårdens IF P11-8 - Vasalunds IF P11 Frösunda Röd
  14.00  P2011 - B Vaxholm Lag Blå - Djurgårdens IF P11-13
  14.30  P2011 - C Hammarby IF Lag 23 - IFK lidingö P11:15
  15.00  P2011 - B Djurgårdens IF P11-13 - IFK Aspudden - Tellus Röd 1
  15.30  P2011 - C IFK lidingö P11:15 - IF Brommapojkarna P11-3
  16.00  P2011 - B IFK Aspudden - Tellus Röd 1 - IF Brommapojkarna P11-16 Röd
  16.30  P2011 - C Djurgårdens IF P11-16 - IFK lidingö P11:15
  17.00  P2011 - B IFK Aspudden - Tellus Röd 1 - Vaxholm Lag Blå
  17.30  P2011 - C Hammarby IF Lag 23 - Djurgårdens IF P11-16
  18.00  P2011 - B Djurgårdens IF P11-12 - IFK Aspudden - Tellus Röd 1
  18.30  P2011 - C IF Brommapojkarna P11-3 - Hammarby IF Lag 23

Söndag 6 oktober

      Res
  09.00  P2012 - B Sollentuna FK Lila - Täby FK Lag 9 Blå
  09.30  P2012 - C Enebybergs IF Lila/vit - Djurgårdens IF P12-6
  10.00  P2012 - B Täby FK Lag 9 Blå - FK Bromma Svart
  10.30  P2012 - C Djurgårdens IF P12-6 - FK Bromma Grön
  11.00  P2012 - B FK Bromma Svart - Huddinge IF P12:2
  11.30  P2012 - C Täby FK P12:3 blå - Djurgårdens IF P12-6
  12.00  P2012 - B FK Bromma Svart - Sollentuna FK Lila
  12.30  P2012 - C Enebybergs IF Lila/vit - Täby FK P12:3 blå
  13.00  P2012 - B Enebybergs IF Vit - FK Bromma Svart
  13.30  P2012 - C FK Bromma Grön - Enebybergs IF Lila/vit
  14.00  P2011 - D Djurgårdens IF P11-14 Blå - Hammarby IF Lag 27
  14.30  P2011 - E Djurgårdens IF P11-14 Röd - IFK Lidingö P11:12
  15.00  P2011 - D Hammarby IF Lag 27 - Norrtulls Sportklubb Gul Lag 1
  15.30  P2011 - E IFK Lidingö P11:12 - Brommapojkarna BP11-22
  16.00  P2011 - D Norrtulls Sportklubb Gul Lag 1 - Lännersta FF
  16.30  P2011 - E Örby IS Gul - IFK Lidingö P11:12
  17.00  P2011 - D Norrtulls Sportklubb Gul Lag 1 - Djurgårdens IF P11-14 Blå
  17.30  P2011 - E Djurgårdens IF P11-14 Röd - Örby IS Gul
  18.00  P2011 - D IFK Lidingö 7 - Norrtulls Sportklubb Gul Lag 1
  18.30  P2011 - E Brommapojkarna BP11-22 - Djurgårdens IF P11-14 Röd

Lördag 12 oktober

      Res
  08.30  F2009 - A Djurgårdens IF Röd - IFK Lidingö FK F09:9
  09.00  F2009 - B IF Brommapojkarna F09-7 - Djurgårdens IF Blå
  09.30  F2009 - A Ängby IF - IFK Lidingö FK F09:9
  10.00  F2009 - B Ängby IF Lag 2, Grön - Djurgårdens IF Blå
  10.30  F2009 - A Ängby IF - Djurgårdens IF Röd
  11.00  F2009 - B Ängby IF Lag 2, Grön - IF Brommapojkarna F09-7
42.  12.15  F2009 - Ss grp 1 Täby FK F09:3 Blå - IF Brommapojkarna F09-7
44.  12.45  F2009 - Ss grp 1 Ängby IF - Täby FK09:2
46.  13.15  F2009 - Ss grp 1 Djurgårdens IF Blå - Täby FK F09:3 Blå
48.  13.45  F2009 - Ss grp 1 Ängby IF - Ängby IF Lag 2, Grön
  14.15  P2009 - C IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - Norrtulls sk Blå2
  14.45  P2009 - E Värtans IK Vit - Aspudden Tellus 09 GUL
  15.15  P2009 - C Täby FK P09:7/8 - Norrtulls sk Blå2
  15.45  P2009 - E Kungsängen KIF Tigerz Vit - Aspudden Tellus 09 GUL
  16.15  P2009 - C Täby FK P09:7/8 - IFK Aspudden-Tellus Röd 2
  16.45  P2009 - E Kungsängen KIF Tigerz Vit - Värtans IK Vit
58.  17.45  P2009 - Ss grp 1 IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - Älta IF
62.  18.15  P2009 - Ss grp 1 Kungsängen KIF Tigerz Vit - Tyresö FF Galaxy
66.  18.45  P2009 - Ss grp 1 AIK Gul - IFK Aspudden-Tellus Röd 2
70.  19.15  P2009 - Ss grp 1 Rönninge/Salem Fotboll 2 - Kungsängen KIF Tigerz Vit

Söndag 13 oktober

      Res
  08.15  P2010 Svår - B IF Brommapojkarna Röd - Sollentuna FK Rådan/Silverbäcken
  08.45  P2010 Svår - C Hanvikens SK 2 - FC Inter Turku 2010 Svart
  09.45  P2010 Svår - C Hammarby IF 11 - Hanvikens SK 2
  10.30  P2010 Svår - A Alpha FC - Djurgårdens IF P10-10
  11.00  P2010 Svår - A IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Hammarby IF Lag 18
111.  12.30  P2010 Svår - Ss grp 1 Sollentuna FK Rådan/Silverbäcken - FC Inter Turku 2010 Svart
114.  13.00  P2010 Svår - Ss grp 1 Hammarby IF P10:7 Grön - Djurgårdens IF P10-4
117.  13.30  P2010 Svår - Ss grp 1 Djurgårdens IF P10-10 - Sollentuna FK Rådan/Silverbäcken
120.  14.00  P2010 Svår - Ss grp 1 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Hammarby IF P10:7 Grön
  14.30  P2010 Svår - D Huddinge IF - IF Brommapojkarna 10-17
  15.00  P2010 Svår - F IFK Haninge P10A - IF Brommapojkarna Lag 1
  15.30  P2010 Svår - D Erikslunds KF Svart - IF Brommapojkarna 10-17
  16.00  P2010 Svår - F Täby FK Skarpäng - IF Brommapojkarna Lag 1
  16.30  P2010 Svår - D Erikslunds KF Svart - Huddinge IF
  17.00  P2010 Svår - F Täby FK Skarpäng - IFK Haninge P10A
122.  17.45  P2010 Svår - Ss grp 1 IF Brommapojkarna 10-17 - Djurgårdens IF P10-3
126.  18.15  P2010 Svår - Ss grp 1 Täby FK Skarpäng - IFK Lidingö Young Boys
130.  18.45  P2010 Svår - Ss grp 1 IF Brommapojkarna 10-17 - Hammarby IF P11 Lag 14
134.  19.15  P2010 Svår - Ss grp 1 Täby FK Skarpäng - Djurgårdens IF P11-15

Lördag 19 oktober

      Res
  08.00  P2008 - B Djurgårdens IF P08-4 gul - Tullinge Fotboll
  08.30  P2008 - C Sollentuna FK Silverdal Svart - IFK Aspudden Tellus Lag A
  09.30  P2008 - C Boo FF P08:2 - Sollentuna FK Silverdal Svart
  10.00  P2008 - A Täby FK P08:3 Blå - Djurgårdens IF P08-7
169.  12.00  P2008 - Mr grp 1 IFK Vaxholm Blå - Djurgårdens IF P08-4 svart
170.  12.30  P2008 - Mr grp 1 Vasastan BK Blå - Boo FF P08:2
173.  13.05  P2008 - Mr grp 1 Djurgårdens IF P08-7 - Djurgårdens IF P08-4 svart
176.  13.35  P2008 - Mr grp 1 Djurgårdens IF P08-4 gul - IFK Aspudden Tellus Lag A
  14.15  P2008 - E IFK Aspudden Tellus Lag B - Norrtulls SK P08 Vit
  14.45  P2008 - F IF Brommapojkarna Lag 6 - Bele Barkarby FF P08-2
  15.45  P2008 - F IFK Österåker FK - IF Brommapojkarna Lag 6
  16.15  P2008 - D IFK Vaxholm Vit - Reymersholms IK P08:3
181.  18.15  P2008 - Mr grp 1 IFK Aspudden Tellus Lag B - IFK Österåker FK
182.  18.45  P2008 - Mr grp 1 Norrtulls SK P08 Vit - Skå IK Gul
185.  19.20  P2008 - Mr grp 1 Reymersholms IK P08:3 - IFK Österåker FK
188.  19.50  P2008 - Mr grp 1 Sollentuna FK Töjnan Svart - IF Brommapojkarna Lag 6

Söndag 20 oktober

      Res
  08.00  P2007 Svår - B Rågsveds IF Gul - Stuvsta P07:1
  08.50  P2007 Svår - A Saltsjöbadens IF - Fc-Järfälla Lag 1
  09.40  P2007 Svår - B Jarlabergs IF - Stuvsta P07:1
  10.30  P2007 Svår - B Djurgårdens IF U12-2 - Enskede IK /P07 Marin Svart
  11.20  P2007 Svår - A Fc-Järfälla Lag 1 - Sandvikens IF P07
  12.10  P2007 Svår - B Stuvsta P07:1 - Djurgårdens IF U12-2
  13.00  P2007 Svår - A Sandvikens IF P07 - Saltsjöbadens IF
  15.00  P2007 - A Ängby IF RödVit - Djurgårdens IF P07-3
  15.50  P2007 - B IF Brommapojkarna Lag 12 - Djurgårdens IF P07-7
  16.40  P2007 - A Karlbergs BK Grön - Djurgårdens IF P07-3
  17.30  P2007 - B Djurgårdens IF P07-9 - Djurgårdens IF P07-7
  18.20  P2007 - A Karlbergs BK Grön - Ängby IF RödVit
  19.10  P2007 - B Djurgårdens IF P07-9 - IF Brommapojkarna Lag 12


Tillbaka