Res | ||||
---|---|---|---|---|
18.15 | G0 - Flickor födda 2013 - Fredag kväll - A | Apollon Solna FK - Skiljebo SK Gul | ||
18.45 | G0 - Flickor födda 2013 - Fredag kväll - B | Skiljebo SK Svart - Sollentuna FK Viby | ||
19.15 | G0 - Flickor födda 2013 - Fredag kväll - B | Årsta FF - Skiljebo SK Svart | ||
19.45 | G0 - Flickor födda 2013 - Fredag kväll - A | Skiljebo SK Gul - IK Frej Gul | ||
20.15 | G0 - Flickor födda 2013 - Fredag kväll - A | Håbo FF - Apollon Solna FK | ||
20.45 | G0 - Flickor födda 2013 - Fredag kväll - A | IK Frej Gul - Håbo FF | ||
21.15 | G0 - Flickor födda 2013 - Fredag kväll | Apollon Solna FK - IK Frej Svart | ||
21.45 | G0 - Flickor födda 2013 - Fredag kväll | Årsta FF - Apollon Solna FK | ||
22.15 | G0 - Flickor födda 2013 - Fredag kväll | Vaksala SK - Skiljebo SK Svart |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.30 | G1 - F2015 - A | FOC Farsta Röd - Årsta FF | ||
08.55 | G1 - F2015 - B | Sundbybergs IK - FOC Farsta Blå | ||
09.20 | G1 - F2015 - A | Årsta FF - Bollstanäs SK | ||
09.45 | G1 - F2015 - B | FOC Farsta Blå - Värtans IK 1 | ||
10.10 | G1 - F2015 - A | Bollstanäs SK - IK Frej Gul | ||
10.35 | G1 - F2015 - B | Kungsängens IF - FOC Farsta Blå | ||
11.00 | G1 - F2015 - A | Bollstanäs SK - FOC Farsta Röd | ||
11.25 | G1 - F2015 - B | Sundbybergs IK - Kungsängens IF | ||
11.50 | G1 - F2015 - B | FOC Farsta Blå - IK Frej Svart | ||
12.15 | G1 - F2015 | IK Frej Vit - Kungsängens IF | ||
12.40 | G1 - F2015 | Skogås Trångsunds FF - FOC Farsta Röd | ||
13.05 | G1 - F2015 | IFK Viksjö - IK Frej Gul | ||
14.15 | G2 - P2015 - A | IFK Aspudden-Tellus - IF BP 11 | ||
14.40 | G2 - P2015 - B | Kallhälls FF Vit 1 - Kungsängens IF Vit | ||
15.05 | G2 - P2015 - C | Kallhälls FF Vit 2 - Enebybergs IF Vit | ||
15.30 | G2 - P2015 - B | Erikslunds KF Vit - Kungsängens IF Vit | ||
15.55 | G2 - P2015 - C | Djurgårdens IF - Erikslunds KF Gul | ||
16.20 | G2 - P2015 - A | IF BP 11 - Katrineholms AIK | ||
16.45 | G2 - P2015 - B | Kallhälls FF Vit 1 - IF BP 25 | ||
17.10 | G2 - P2015 - A | Bele Barkarby 1 - IFK Aspudden-Tellus | ||
17.35 | G2 - P2015 - B | IF BP 25 - Erikslunds KF Vit | ||
18.00 | G2 - P2015 - C | Kallhälls FF Vit 2 - Djurgårdens IF | ||
18.25 | G2 - P2015 - B | Kungsängens IF Vit - IF BP 25 | ||
18.50 | G2 - P2015 - C | Enebybergs IF Vit - Erikslunds KF Gul | ||
19.15 | G2 - P2015 | Kallhälls FF Blå 1 - Enebybergs IF Vit | ||
19.40 | G2 - P2015 | IFK Aspudden-Tellus - Kungsängens IF Blå |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.30 | G3 - F2014 - A | Kallhälls FF Blå - Skiljebo SK Svart | ||
08.55 | G3 - F2014 - B | Tungelsta IF 1 - Skiljebo SK Gul | ||
09.20 | G3 - F2014 - A | Kallhälls FF Blå - AIK Svart | ||
09.45 | G3 - F2014 - B | AIK Gul - Skiljebo SK Gul | ||
10.10 | G3 - F2014 - A | Kälvesta IOF - Kallhälls FF Blå | ||
10.35 | G3 - F2014 - B | AIK Gul - Tungelsta IF 1 | ||
11.00 | G3 - F2014 | Kallhälls FF Blå - Årsta FF | ||
11.25 | G3 - F2014 | Kälvesta IOF - Skiljebo SK Gul | ||
11.50 | G3 - F2014 | Tungelsta IF 2 - AIK Svart | ||
12.15 | G3 - F2014 | AIK Gul - Kallhälls FF Vit | ||
12.40 | G3 - F2014 | Kallhälls FF Blå - Skiljebo SK Gul | ||
14.00 | G2x - P2015x - A | Skå IK Grön - Bele Barkarby 3 | ||
14.25 | G2x - P2015x - B | IFK Aspudden Tellus Gul 2 - Kungsängens IF Röd | ||
14.50 | G2x - P2015x - C | Skå IK Blå - Västerås IK Gul | ||
15.15 | G2x - P2015x - B | Skå IK Vit - Kungsängens IF Röd | ||
15.40 | G2x - P2015x - C | Spånga IS - Kungsängens IF Svart | ||
16.05 | G2x - P2015x - A | Bele Barkarby 3 - Kallhälls FF Blå 2 | ||
16.30 | G2x - P2015x - B | IFK Aspudden Tellus Gul 2 - Erikslunds KF Svart | ||
16.55 | G2x - P2015x - A | Erikslunds KF Grön - Skå IK Grön | ||
17.20 | G2x - P2015x - B | Erikslunds KF Svart - Skå IK Vit | ||
17.45 | G2x - P2015x - C | Skå IK Blå - Spånga IS | ||
18.10 | G2x - P2015x - C | Västerås IK Gul - Kungsängens IF Svart | ||
18.35 | G2x - P2015x - B | Kungsängens IF Röd - Erikslunds KF Svart | ||
19.00 | G2x - P2015x | Skå IK Grön - Erikslunds KF Blå | ||
19.25 | G2x - P2015x | Erikslunds KF Grön - Kungsängens IF Svart |