Till innehåll
Kungsängens IF Dam - HD-Cupen januari 2019 (11 - 13 jan 2019)
HD-Cupen januari 2019 använder
Cupmate
HD-Cupen januari 2019
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor födda år 2006: Söndag FM 12 lag (F06)
Flickor födda år 2007: Lördag FM. 12 lag (F07)
Girls Night F06/F07: Lördag kväll, 6 lag (Girls Night F06/F07)
Pojkar födda år 2006_1: Fredag. 12 lag (P06)
Pojkar födda år 2006_2: Söndag EM. 15 lag (P06)
Pojkar födda år 2007: Lördag EM. 15 lag (P07)
Planer
Plan 1
Plan 2
Plan 3
Anmälan
Regler
Inbjudan
Hitta Hit
Bilder
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 12 jan 2019
Plan:
Plan 1
Plan 2
Plan 3
Plan 2
Tid
08.30
F07 - A
Jarlabergs IF
-
AIK
08.55
F07 - C
Vaksala SK Lag gul
-
Kallhälls FF Blå
09.20
F07 - A
Kallhälls FF Vit
-
AIK
09.45
F07 - C
Vaksala SK Lag gul
-
Vendelsö Blå
10.10
F07 - A
Kallhälls FF Vit
-
Jarlabergs IF
10.35
F07 - C
Råsunda IS
-
Vaksala SK Lag gul
11.15
F07 - A - Mr grp 1
Vaksala SK Lag gul
-
Ifk Viksjö vit
11.40
F07 - C - Mr grp 3
Kallhälls FF Vit
-
Älvsjö AIK Röd
12.05
F07 - A - Mr grp 1
Vendelsö Vit
-
Ifk Viksjö vit
12.30
F07 - C - Mr grp 3
Kallhälls FF Vit
-
Kallhälls FF Blå
12.55
F07 - A - Mr grp 1
Vendelsö Vit
-
Vaksala SK Lag gul
13.20
F07 - C - Mr grp 3
Vaksala SK Lag svart
-
Kallhälls FF Vit
14.20
P07 - A
FC Järfälla Svart
-
Enköpings SK Vit
14.45
P07 - C
Bällsta FF Grön
-
FOC Farsta Vit
15.10
P07 - A
Enköpings SK Vit
-
Bällsta FF Vit
15.35
P07 - C
FOC Farsta Vit
-
Håbo FF Röd
16.00
P07 - A
FOC Farsta Röd
-
Enköpings SK Vit
16.25
P07 - C
Håbo FF Röd
-
Spånga IS FK 2
16.50
P07 - A
FC Järfälla Svart
-
FOC Farsta Röd
17.15
P07 - C
Håbo FF Röd
-
Bällsta FF Grön
17.40
P07 - A
Bällsta FF Vit
-
FC Järfälla Svart
18.05
P07 - C
Enköpings SK Grön
-
Håbo FF Röd
18.40
P07
FC Järfälla Svart
-
IFK Aspudden Tellus Gul
19.05
P07
FOC Farsta Röd
-
Boo FF P07:2
19.30
P07
Sörskogen Vit
-
Spånga IS FK 2
19.55
P07
FOC Farsta Vit
-
Bällsta FF Vit
20.20
P07
Håbo FF Röd
-
Håbo FF Vit
21.00
Girls Night F06/F07 - A
Sollentuna FK Vaxmora
0 - 1
Ängby IF Lag 2
21.25
Girls Night F06/F07 - A
Järla IF Järla Vit
1 - 0
Sollentuna FK Vaxmora
22.10
Girls Night F06/F07 - A
Ängby IF Lag 2
0 - 1
AIK Gul
22.35
Girls Night F06/F07 - A
Sollentuna FK Vaxmora 2
1 - 3
Hammarby IF Vit
23.20
Girls Night F06/F07 - A
Järla IF Järla Vit
2 - 4
AIK Gul
23.45
Girls Night F06/F07 - B - 3-4
Järla IF Järla Vit
1 - 3
Ängby IF Lag 2
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor födda år 2006: Söndag FM 12 lag (F06)
Flickor födda år 2007: Lördag FM. 12 lag (F07)
Girls Night F06/F07: Lördag kväll, 6 lag (Girls Night F06/F07)
Pojkar födda år 2006_1: Fredag. 12 lag (P06)
Pojkar födda år 2006_2: Söndag EM. 15 lag (P06)
Pojkar födda år 2007: Lördag EM. 15 lag (P07)
Planer
Plan 1
Plan 2
Plan 3
Sök lag
Sponsorer
HD-Cupen januari 2019 använder
Cupmate